Şimdi Ara

WD 1 Tb My Book2 problemi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Western Digital 3,5" 1 Tb My Book2 Studio Firewire 400-800 E-Sata Harici Disk'im var usb port'dan bağlanıyorum başlarda bir sorun yoktu fakat bilgisayarı açıp kapadığımda harddisk usbden takılıysa pc açılırken başta takılıyordu.Her neyse pc açtıktan sonra takarım dedim sıkıntı yapmadım öyle yaptım bi süre kullandım sonra aşağıdaki resimdeki gibi abuk sabuk klasörler oluşmaya başladı içlerinde de update dosyaları var neyin update i bilmiyorum sizce bu updateleri yapmam mı lazım yoksa başka bir sorun mu var ?

WD 1 Tb My Book2 problemi ?

• Arkadasım surekli takılı oldugundn windows yedekme ve guncellemeri oraya aktarmıs
    Bence saglıklı 1 sey olmaz igib gelio
    Ben windows kurulumu yaparken diger partlara ve HDD ye yedekme sistemini kapatıorum
    Ve benim ayarladıgım yerde yedekleme ve update ayarları duruo
    Oyuzden böle seylerle karsılasmıorum
  • o ayarı nasıl yapacağım peki ve şimdiye kadar yaptığı yedekleri silsem hdd içinden ve bilgisayar format atıp dediğin gibi sadece bir parta ayarlasam hdd em zarar görürmü ?
  • hayır şimdiden sonra onlar silmeye bilirsin(Ancak sistemine format atarsan sistem onları bırakı ve silebilirsin) yoksa silmene izin verecegini sanmıorum

Bilgisayarım (sag tık) >Sistem geri yükleme >Ayarlar (C,D,E...)Durum ayarları Beklemede/kapalı olarak yazı(Sistem geri yüklemeyi kapat) ayarlarını gorursen anlarsın ,

oradan ayarlarına bi bak istersen(Normal Harici Disk orada gozukmemsi lasım ama surekli takılı oldugu için windowsböle bir işlem yapmıs olabilir) Eger HDD uzerin ON -OFF tusu felan warsa gucu kes ki böle işler basa gelmesin(Hatta bazı HDD lerde uyku modu felan var)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.