Şimdi Ara

wbh'nin alabileceği en üst karakter

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Savaşta alabileceği en üst karakter kimdir? Bunun üstünü alamaz, bunu anca alır gibi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Yazarın dediğine göre Wbh > İmmortal Hulk. İmmortal Hulk da Sykfather+ kişilerle savaşmışlığı var. Burdan yola çıkarak Wbh en fazla Skyfather+'yı alabilir diyebiliriz. Tabi vs yaparken uçma gücüne sahip çoğu kişi Wbh'yi uzaya atıp yenebilir biraz da vs'nin şartlarına bağlı
  • Ben Thanos'u zorlayacağını düşünüyorum ama orada kalır. Skyfather+ level olabileceğini sanmıyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pes2012forever -- 4 Mayıs 2019; 11:4:22 >
  • pes2012forever kullanıcısına yanıt
    Hocam immortal Hulk skyfather+ karakter ile kapışabiliyordu sonra herkez ana evrende en güçlü hulk Immortal Hulk olduğunu söylerken yazar açıklama yaptı ve Wbh'nin en güçlü Hulk olduğunu söyledi.

Bu açıklamaları bir kenara koyup featlerden yola çıkarsak benim içinde skyfather+ biri değildir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Superman > Immortal Hulk > Shazam,WW vs.

WBH en fazla Superman seviyesindedir gibi geliyo bana.

• Green_Lantern kullanıcısına yanıt
    Yalnız Immortal Hulk skyfather level

• Nope

• Green_Lantern kullanıcısına yanıt
    Aksini düşünmenizin sebebi nedir ?

• Yanlışın var

• MichaelTownley M kullanıcısına yanıt
    Neymiş, Dinliyorum hocam ?

• Immortal Hulk nasıl skyfather level olabilir ki

Nxy diye bir karakterin kafasını sıkarak yamultuyordu. Nxy de zorlanmadan Zeus'un boynunu kırmıstı. Zeus da Skyfather zaten

• Fotoğraf link vs kanıtın var mı?

https://www.youtube.com/watch?v=Afbj8l9zDf0 (1:08 de Nyx'i zeus'un boynunu kırıyor)
    https://readcomiconline.to/Comic/Avengers-No-Road-Home/Issue-8?id=152957 (Burdada Immortal Hulk Nyx'nin kafasını yamultup fırlatıyor.)

Edit: Devamında Nyx'i Hulk'u yeniyor ancak zayıf noktası güneş ışığını kullanarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilge Türk -- 4 Mayıs 2019; 20:51:42 >

• Kahraman Baykuş'ta sordum

İyi yapmışsın orada da tartışırız
  • quote:

Orijinalden alıntı: MichaelTownley

Kahraman Baykuş'ta sordum
    Orda kafasını sıkıp yamultuyor. Skyfather olması için öldğrmesi falan lazım. Zarar da verememiş aslında. Thanos da galactusu fırlattı ama galaxy buster falan denmedi. Featlerin ortalamasını bulmak gerek.

• umutcicen U kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum

• umutcicen U kullanıcısına yanıt
    Yalnız Nyx skyfather'dan çok öte biri bunuda Zeus'un boynunu zorlanmadan kırarak göstermiş oldu. Böyle olunca Nyx gibi birinin kafasını sıkarak yamultmak da skyfather level olabileceğini gösterir. Ayrıca Nyx kendi gücü ile yenemiyeceğini anlayıp güneş ışığını kullanıyor yani Nyx bile biliyor kendi saf gücü ile yenemeyeceğini. Immortal Hulk skyfather değil desek bile kesinlikle
    herald levelden üstün bunu bir çok kezde gösterdi.

Edit: Thanos olayı daha farklı çünkü Galactus savaşmak istemiyor sonra Thanos fırlatıncada ağzının payını veriyor. Ayrıca Thanos zaten Galaxy buster bunu kim kabul etmez ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilge Türk -- 4 Mayıs 2019; 21:8:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilge Türk

Yalnız Nyx skyfather'dan çok öte biri bunuda Zeus'un boynunu zorlanmadan kırarak göstermiş oldu. Böyle olunca Nyx gibi birinin kafasını sıkarak yamultmak da skyfather level olabileceğini gösterir. Ayrıca Nyx kendi gücü ile yenemiyeceğini anlayıp güneş ışığını kullanıyor yani Nyx bile biliyor kendi saf gücü ile yenemeyeceğini. Immortal Hulk skyfather değil desek bile kesinlikle
    herald levelden üstün bunu bir çok kezde gösterdi.

Edit: Thanos olayı daha farklı çünkü Galactus savaşmak istemiyor sonra Thanos fırlatıncada ağzının payını veriyor. Ayrıca Thanos zaten Galaxy buster bunu kim kabul etmez ki
    Marvelda güç dengesi düzgün değil dediğin hulkun başka düşül ve yüksek başarılarını yazsana

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.