Şimdi Ara

Wayen buff obareey

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tumble (Q):
    [not sure on this, effect not mentioned on tooltip - Q enhanced auto applies two stacks of W - THIS IS A BUG, WILL BE GONE IN NEXT PBE PATCH]
    Bonus damage no longer crits.

Silver Bolts (W):
    Bonus True Damage increased from 6/7.5/9/10.5/12% to to 6/8/10/12/14%
    Minimum Damage changed from 40/60/80/100/120 to 50/65/80/95/110
    Final Hour (R):
    New Effect: "While under the effects of Final Hours, Vayne is revitalized when enemy champions she has damaged recently are killed, healing for 20% of their maximum health

Vayne must have damaged an enemy champion withing 3 second

Q"sunda bug varmış düzeltmişler
    W azami can hasarı son seviyede %14'e çıkmış

Ve asıl bomba: R : Wayen ultisi aktifken hasar verdiği rakipler 3 saniye içinde ölürse, o rakibin azami canının %20 ( YÜZDE YİRMİ)si kadar iyileşir.

Wtf rito, ulti açıp 5 kişi arasına dalan wayenler yaşadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Düşünsene 10 k canlı bi cho hadi o kadar olmasa da 4000 canlı bi voli filan kestin 1000 can iyileşiyorsun

• Ben demiştim. TR'de Wayen permaban olacak (Gerçi tank maini olduğumdan hep banlarım).
  • Umarım geri alınır o ulti latede tf de dokunulmaz oluyor zaten qss de almışsa şimdi penta atıp tfden full canla çıkacak latede tanklara 500 500 geçiriyor zaten bide bunun peellendiğini düşünün...

• Wayen adamdır cait gibi braindead adclerden tek yiyeceğime wayenden penta yerim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok saçma bir buff.

Vayne zaten iyi durumda öyle buff nerf bir tarafı yok ha belki çok ufak damage buff gelebilirdi, cana bağlı gerçek hasar vuran pasif ve oyundaki en op yeteneği buffladın hadi neyse ama ulti buff çok saçma zaten tankları direk indirebildiğiniz için öldür geri iyileş mantığı olmamalı zaten kanasusamış alan bu çomar ikide minyona vursa her kill aldıktan sonra canını mu fulleyecek? Karar ritoya kalmış!!

• Ben de beğenmedim gerek yoktu. Gayet iyiydi saçma olmuş böyle.

• Ebedi statik bombardiman alip Q fulleyince herkesi desiyordu zaten ne luzum vardi buna anlamadim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Güzel bir Vayne kostümü geliyor olabilir..

• Worldste görmek istiyorlar heralde.
  • bu riot ekibi orada ot falan mı çekiyor ??? neyin kafası.. gelen nerfleri anlarım da bazen öyle buff'lar geliyor ki insan yok artık diyor.. oyuna başladığımda azir 1,5 yıl önce metadaydı (hiç azir oynamadım) sonra öyle nerfler attılarki son 1 ayı saymazsak aziri görmez oldum.. ama bazen bazı heroları aşırı op yapmayı seviyor rito.. vayne artık her el banlanır banlamayan cezasını çeker..
  • Adamlar sizin kıçıkırık soloq'nuzu önemsemiyor ki.Dünya şampiyonası yaklaşıyor,bufflar nerfler ona göre gelir ki bence bu buff da seçilmesine pek yardımcı olmayacak.

• geri alındı.
  • Çok güzel bir buff .Metaya girsin de rework atıp çöp yapsınlar.Sezon 3 den beri banlıyorum zaten.
  • nex gen N kullanıcısına yanıt
    garanti.şuan tek q ile tek atıyor zaten
  • Early'sini hafif bufflasalar yeterdi. Zaten late gamede kanser olan bir şampiyonun late'ine buff atmak ciddi anlamda saçma.
  • iptal oldu bu buff
  • Q sunda bug var 2 stack biriktiriyo.Tuhaf bisiler olmus çara

• Bütün değişiklikleri geri aldılar yey
  • ADC arasında en acınası olan hero Kalista varken bu heroya revert bile yapılsa buff vermeyi düşünmeleri kadar saçma bir şey olamaz.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.