Şimdi Ara

Watsons Kişisel Bakım Ürünlerinde %40 İndirim 1-5 Kasım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
3
Favori
4.710
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de aradım, herkese vermeyebilir tamamen şans işi dedi müşteri temsilcisi. Nasıl oluyor ilk 1000 değil mi dedim? İlk 1000 olsa bile vermeyebiliyor dedi. Ne biçim iş arkadaş bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nürnberger N kullanıcısına yanıt
    Bana geldi kupon 48 saat sonra geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Erkan_76

Bana geldi kupon 48 saat sonra geldi.

ne zaman alısveris yaptınız ? ve ne zaman geldi tam olarak
  • Böyle saçmalık olmaz, 4 Kasım da alışveriş yaptım ve kod gelmedi. Müşteri temsilcisi aynen 1000 kişinin dolabileceğinden bahsetti bende o zaman tüketiciyi yanıltıyorsunuz sayfanız da kampanya bilgilendirmesi aktif dediğimde bilgim yok bitmiş veya bitmemiş diyemem dedi o zaman sizin müşteri temsilcisi olarak çalışmanıza da gerek yok diyip kapadım.
    Web sayfasının bize ulaşın kısmından şikayet kaydı bıraktım. Resmen müşterisiyle dalga geçen bir firma oldu benim gözümde.
  • 42_JeoGenc_42 kullanıcısına yanıt
    1 kasım 21.30 alışveriş yaptım. 3 kasım 19.30 kupon mailime geldi.

• 3 günde watsondan 1000 kişinin online alışveriş yaptığını hiç sanmıyorum. Yani erkan 76 pek doğru söylemiyor.

Elveda watson, sadece 1 kez kandırabilirsin. Hoş onu da yapamadın, aldığım ürünler zaten piyasa ederinin altında.
  • Hesabımı silin diye mail attım. Belki bir daha böyle bayağılığa kalkışmazlar.
  • Watsons.com.tr saçmalığı
    Https://www.watsons.com.tr/
    100 TL alışverişe 100 TL hediye çeki veriyoruz dediler ne gelen var ne giden ne arayan var ne soran saçma sapan Online bir site açmışlar ne sipariş belli ne üyelik belli tavsiye etmiyorum bulaşmayın sakın iptal butonu da yok iade ile de uğraşacaz muhtemelen.

Edit-2 aradım iptal edin siparişi dedim 24 saat geçince iptal etmiyorlarmış, kanundan nizamdan da haberleri yok kargolanmamış ürünleri iptal de etmiyorlar, zorla ürün satacaklar sanırım çekiniz de ürünleriniz de sizin olsun dedik onu da kabul etmiyorlar merdiven altı bakkal gibi ne biçim bir firmaymış arkadaş cayma hakkından da haberleri yok.

Resmen müşteri ile dalga geçiyorlar birisi oturmuş copy/paste cevap yazıyor buradaki her şikayete üzüntü ile karşılamışta ilgili birime ulaştırmış ta Eminim bunu yazarken bile kahkaha atmıştır, ben istemiyorum sizin ürünlerinizi de çekiniz de iptal edin siparişimi sipariş numaram .....

resmen amatör adamlar şikayetlere bak bende aradım iptal edin dedim adamlar iptal de etmiyorlar iyi tezgah kurmuşlar yaz oraya 100tl hediye çeki 48 saatte gelecek de ne gelen var ne giden arayana ilk 1000 doldu de daha sonra siparişi iptal edin deyince 24 saat geçti iptal olmaz de tezgaha bak...

• Christopher Moltisanti kullanıcısına yanıt
    Gelen ürünleri teslim almayıp geri çevir, mecbur iptal edecekler.
  • Fiyatları çok kazık. Kazıkçı carrefourda indirimsiz 1,6 olan kolonya burda %40 indirimle 1,99.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sebatet

cok az kategori var keske parfumlerde de olsaymis

nerden bulaştık hocam bu adamlara..

şuan bul karayı al parayı numarasına kanan keriz gibi hissediyorum...
    Kardeş problemlimisin sen benim başka derdim yok mu yalan söyleyeyim burda???

• quote:

Kardeş problemlimisin sen benim başka derdim yok mu yalan söyleyeyim burda???

tabiki doğru söylüyorsunuzdur, sıkıntı adamlarda 3-5 kişiye bunu verip sonra yaptıkları işe bak bugün 5 kere aradım, papağan gibi hep aynı şeyi söylüyorlar;

1-çek gelmedi diyorum,1000 kişi dolmuş olabilir diyor,
    2-hala sitenizde reklam diyorum, bizim seçtiğimiz 1000 kişi diyor,
    3-ben müneccim miyim nerden bilicem 1000 kişi dolduğunu yada hangi 1000 kişiye vereceğinizi diyorum cevap yok.
    4-Tamam lanet olsun iptal edin siparişi diyorum kargoya bile verilmemiş, iptal edemeyiz 24 saat geçmiş diyor ne alaka ise.
    5-napacaz diyorum kayıt açayım 72 saat içinde size dönerler diyor.
    6-2 gün önce ben size yazdım zaten dönen olmadı diyorum cevap yok..

velhasıl kelam sakın bulaşmayın...

• Watsons Kişisel Bakım Ürünlerinde %40 İndirim 1-5 KasımWatsons Kişisel Bakım Ürünlerinde %40 İndirim 1-5 Kasım

• Christopher Moltisanti kullanıcısına yanıt
    Hocam mağduriyetinizde sonuna kadar haklısınız burda bir kişi sordu kupon gelen var mı diye ben de bana geldi dedim diğer arkadaş doğru söylemiyor dedi ben ona binaen dedim.

• Siparişinizin ekran görüntüsünü görebilirmiyiz?

Gazı en başta siz verdiniz ama sizden başka kimseye kupon yüklenmemiş nedense? Şüphelenmemek mümkün mü? Nereden bileceğiz watson çalışanı olmadığınızı?
  • quote:

Arkadaşlar kombo yapılabiliyor 100 tl üzeri satın alıma 2 adet 50 tllik kupon veriliyor. Baya sıcak bir fırsat olmuş oluyor.

1 kasımda verdiğiniz gaz bu! kupon veriliyor diyen sizsiniz. Sizden başka kime verilmiş?
  • promosyon süresi dolduğunda herkese yükleneceğini ben şimdiden söyleyebilirim size. Ama yöntem bayağı, bir daha watson'un kapısından içeri bakmam!
  • Bir de "problemli misin" diye cazgırlık... senden büyük problemli mi var?
    Watsons Kişisel Bakım Ürünlerinde %40 İndirim 1-5 Kasım

Al kardeş bir daha bilip bilmeden başkalarını yalancılıkla itham etme ayrıca bir de özür borçlusun bana. Demekki hakikaten insanlara yardım etmek tavsiyede bulunmak böyle ters tepki veriyor.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.