Şimdi Ara

Watson Universal Kumanda 11 YTL !! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
8.908
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: Umutcan

quote:

Orjinalden alıntı: dj.trust.06

Güzel, faydalı bir alet ama bunun yaptığı işi hemen hemen her işi yapan Nokia S60 platformlu cep teller için IRREMOTE CONTROL diye bir program var, ne gerek var ki bi daha para vermeye deilmi ama???

Telefondaki IR portu 1m menzile sahip. Her seferinde televizyonun dibine girip kumanda ettikten sonra tv'nin üstündeki tuşlar da kullanılır yani.
    Yukarıdaki gibi bir kumanda bulsam ben de satın alırım, ama buralarda 10 ytl civarında hep basit kumandalar var.

ben 6600 telefonumda 3 metreden gayet iyi kullanabiliyordum ama bu kumanda gercekten güzelmiş
  • Bende bugün hadımköydeki metroya gidince bir bakayım dedim.Azda olsa vardı,yalnız fiyatı:14,99lira.Cihaz hiç fena değil,almaya yeltendim,görevliye sorayım bir dedim VESTEL TV'leri destekliyormu diye...Maalesef vestel tv'leri desteklemiyormuş arkadaşlar,bil giniz olsun.Bu yüzden almaktan vazgeçtim...
  • vestel tv yi destekliyor bizzat ben kullanıyorum.Daha dogrusu kullanıyordum ama 15 gün kullandıktan sonra alet bozuldu bi köşeye attım.ucuz aldığım için garantisiyle falan uğraşmak istemedim.Yakacağım benzin parasını kurtarmaz.Sonuç bozuldu 15 günde,belki benim şansıma oldu.
  • bende uzaktan kumandalı cihaz çok olduğu için bu cihaz ilgimi çekti ve ankara'daki metro yakınlarından geçen biraderi aradım ve ''metroya uğra 11 ytl'lik watson üniversal uzaktan kumanda varsa al'' dedim.bir saat önce geldi ve farklı bir kumanda getirdi.yukarıdaki resmi gösterdim 'bu da vardı ama 15 liraydı,11 ytl dedin bunu aldım''dedi.neyse dijital olmasada olur dedim ve dakikalarca uğraşıp cihazları tanıtmaya başladım.panasonic plazmamı,philips crt mi,next uydumu tanımadı ve uğraşırken de sizlere ömür, yani kumanada cortladı.yukarıda ki arkadaşa 15 gün iyi dayanmış valla.akşam akşam 11 ytl den oldulk. Allah'tan pahalı bir şey değildi.zaten pahalı olsaydı biraz kaliteli olurdu heralde.yani tavsiye etmem arkadaşlar.yada benim şansıma böyle çıktı.

Watson Universal Kumanda 11 YTL !!

• Yalniz üstteki cihazla alttaki cihaz arasinda muazzam bir kalite farkı görünüyor. Tabi gördüğüm kadarıyla.

Fiyatta cihazda çok iyiymiş. Benim bu tür cihazlarda tek çekincem pil süresi. Pil süresi de tatminkarsa gerçekten çok iyi. Ayrica Nokia almaya gerek de yok
  • bende bugün Güneş'li metrodan aldım vestel televizyonumu ve panasonic ses sistemini destekledi ancak digitürk ve pioneer dvdyi tanımadı uğraşmaya devam
  • lcd ekranlısını 11.9 ytl ye aldım
  • arkadaşlar yardım edin ya nasıl ç.alışıyor bu ojkudum okudum bi sürü kod var hangisini giricez anlamadım mesela tvm simens onun için 6 tane kod vermişler hangisini giricem ki ben 6 sınıda mı denıyıcem
    ?
  • otomatik tarama yap nerede yakalarsa stop düymesine bas ben öyle yaptım çalıştı
  • quote:

Orjinalden alıntı: gaspery

arkadaşlar yardım edin ya nasıl ç.alışıyor bu ojkudum okudum bi sürü kod var hangisini giricez anlamadım mesela tvm simens onun için 6 tane kod vermişler hangisini giricem ki ben 6 sınıda mı denıyıcem
    ?

6 taneyse sorun yok.. teker teker dene, eğer onların arasından uygun çıkmaz ise, ozer57 arkadaşın dediği gibi otomatik yaptırırsın (manuel tek tek yapmanın faydası, bir şekilde hafızadan silinirse, hangi kod olduğunu bildiğin için tekrar ayarlayabilmen için.)
  • birde şöyle bi ürün var 11,45 ytlhttp://www.sanaltedarik.com/index.php?act=viewProd&productId=89 yalnız bu arada bu sanaltedarik.com konuları hemen siliniyor neden acaba bi sorun mu var bu siteyle. oysa gayet ucuza ıvır zıvır satıyor adamlar bilgisi olan var mı ona göre sipariş vericem
  • arkadaşlar butun kodları tek tek denedim ama hiç birine yanıt vermedi bir yerde yanlışlık var ama çözemedim birde otomatik arama yapınca doru yeri bulduğunu bulamadığını ben nasıl anlıyıcam acaba ...?
    yardımcı olursanız sevinirim kafayı yedim bu kumandayla...
  • kumanda her yerde 15 lira, ayrıca malzeme kalitesi ve işlev bakımından sıfırın altında puan alır, alıp çöpe atarsınız başka bi işede yaramaz
  • Mrb Arkadaşlar
    Dün buradaki yazılardan haberim olmadan bi tane Watson LCD akıllı kumanda aldım. Vestel TV (frekans 170) Zeta72 flat ve Voxline DVD 933 (frekans 123) playerı tanıtmayı başardım. Tabi tüm fonksiyonlar aktif değil. Bana sadece kanal değiştirme, ses ve açma kapama yeterde artar bile.. Ama şu GM 9400 FTA'yı tanımadı. Eğer akıllı kumandanızı GM ile kullanıyorsanız veya GM'nin frekansını biliyorsanız, frekans değerini yazabilirmisiniz? Belki Onuda tanıtabilirim. Otomatik tarama fonksiyonunu kullandım. Ancak olmadı. Üstelik menüsünde öğrenme fonksiyonu var ama aktif değil :( maalesef...
    Şimdiden teşekkürler...
  • oyuncak niyetine....
  • arkadaşlar nextwave marka uydu alıcısı icin kumandayı nerden bulabilirim.kumandanın yarısı bozuldu.basmıyor tuşlar.
  •  Watson Universal Kumanda 11 YTL !!

Hocam ben geçende oneforall urc7555 marka universal kumanda aldım electroworldden 29.90 a internette 60 ve üzeri fiyat.
    Universal firması üretiyo zaten universal kumandayı ilk bulan firma adında anlaşılacağı gibi. vestel tv, redline uydu alıcıyı hemen tanıttırdım. daha binlerce cihazı tanıttırmaya olanak veriyor. malzeme olarakda baya kaliteli.

Watson Universal Kumanda 11 YTL !!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cannondale -- 22 Ekim 2008; 9:21:24 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.