Şimdi Ara

Watson Universal Kumanda 11 YTL !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
8.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 13 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 32
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 gün 16 saat 15 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ozer57 (3 mesaj) yedikeresekiz (2 mesaj) gaspery (2 mesaj) Black_belt (2 mesaj) bhdrzrn (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Watson Universal Kumanda 11 YTL !!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    301 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Biraz önce başka bir forumda gördüm. Güneşli-Metro'da 13 YTL den 11 YTL ye inmiş ve mağazada daha yüzlerce varmış:

quote:

Orjinalden alıntı: HiGHWAYMOUSE

Bugün pekte aklımda yokken, fiyatının çok cazip gelmesi nedeniyle Başlıkta belirttiğim Üniversal kumandayı aldım. Henüz tam bir inceleme yapma imkanım olmamasına rağmen, ön izlenimlerimi sizinle paylaşmak istedim.

İlk olarak fiyatına değineyim. 11 ytl. Sanırım oyuncak olsa bu parayı ederdi.

Kısa sürede Sony lcd tv, yamaha AVR ve Crea uydu alıcıyı bu uzaktan kumandaya tanıtmayı başardım. Bu tanıtım işini ister manuel, isterseniz otomatik olarak yapabiliyorsunuz. Aletin kullanma kılavuzunda geniş bir cihaz sinyal listesi var. Fakat vaktim yetersiz olduğundan direk otomatik ayarları tercih ettim ben. Ve yaklaşık 10 dakikalık bir uğraştan sonra 3 cihazımıda tanıtmayı başardım.

Cihazla birlikte garanti belgesi, ufak ama yeterli bir kullanım kılavuzu da çıkmakta. Fakat piller kutudan çıkmadı. Fiyatının makuliyeti yanında ihmal edilebilir bir durum bu.

Kumandanın şekli ve tasarımı oldukça güzel. Fakat tuşlarının yumuşak plastikten yapılması, biraz sıkıca bastırmayı gerektirebiliyor. Üzerindeki lcd ekranı ışıklı. Yaydığı mavi ışık oldukça hoş.

Kısaca aklıma gelenler bunlar. Keşfettiğim yeni özellikler veya olumlu-olumsuz görüşlerim oluşursa sizlerle paylaşmaya çalışacağım.

• Binbaşı
    1557 Mesaj
    Güzel, faydalı bir alet ama bunun yaptığı işi hemen hemen her işi yapan Nokia S60 platformlu cep teller için IRREMOTE CONTROL diye bir program var, ne gerek var ki bi daha para vermeye deilmi ama???
    |
    |
  • Yüzbaşı
    702 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: dj.trust.06

Güzel, faydalı bir alet ama bunun yaptığı işi hemen hemen her işi yapan Nokia S60 platformlu cep teller için IRREMOTE CONTROL diye bir program var, ne gerek var ki bi daha para vermeye deilmi ama???

telefonun kontroluyle kumandanın ki karşilaştirilirmi ? ürün fiyatina göre gayet ii gibi ama kim gider güneşliye
    |
    |
  • Yüzbaşı
    428 Mesaj
    ya ben bunu google da arattım bulamadım ıcınde hangı tvler var hangılerını desteklıyor acaba bılen varmı
    |
    |
  • Binbaşı
    1278 Mesaj
    Ankara Metroda var mı boşu boşuna gitmeyelim...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    324 Mesaj
    zamanında bu tür bir kumandaya yüzlerce tl veren bir arkadaşım var.
    herhalde şimdi 11 tl olduğundan bahsetsem beni sopayla kovalar.

herhangi bir kumanda arızalandığı zaman stepne olarak kullanıyordu.
    elektronik cihazın kumanda alıcısına tutup bir tuşa belli bir süre tutunca cihazı tanıyordu.
    bu da öyle mi bilmiyorum.
    metroda olması çok kötü, kim gidecek taa oraya.
    |
    |
  • Er
    0 Mesaj
    Hocam aynen telefonun kontroluyle karıştırmıyalım bunu. Çünkü bu alete ne program yüklüyorsun ne de herhangi birşey. Sadece ufak bir tanıtma işlemi yapıyorsun o kadar. Black_belt arkadaşım çok güzel bir ürüne deyinmiş.
    quote:

Orjinalden alıntı: gokhansar

quote:

telefonun kontroluyle kumandanın ki karşilaştirilirmi ? ürün fiyatina göre gayet ii gibi ama kim gider güneşliye
    |
    |

• Yarbay
    2961 Mesaj
    süper ya bunların ayarındakiler en az 50 ytl ama bi de bunları internette satsalar ya
    |
    |
  • Yarbay
    10448 Mesaj
    ben aldım ama benim dsmarta bişi etmedi.

kyoto markda dvd var onada bişi etmedi. bi televizyona. gerçi dvd ye bişi etmesinide beklemiyordum açıkçası
    |
    |
  • Yarbay
    10384 Mesaj
    quote:

Telefondaki IR portu 1m menzile sahip. Her seferinde televizyonun dibine girip kumanda ettikten sonra tv'nin üstündeki tuşlar da kullanılır yani.
    Yukarıdaki gibi bir kumanda bulsam ben de satın alırım, ama buralarda 10 ytl civarında hep basit kumandalar var.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    383 Mesaj
    11 YTL bence gayet uygun fiyat.. Philips 70 Ekran tüplü televizyonum, Sunny D-Smart uydu alıcım ve LG DVD'li Sinema Sistemim var..

Bunları çalıştırabilirsem çok büyük rahatlık olur benim için..
    |
    |
  • Binbaşı
    1961 Mesaj
    Tv Kartına (Inca) uyum sağlar mı acaba?
    |
    |
  • Yarbay
    3922 Mesaj
    Acaba sadece kendi hafızasındaki cihazları mı tanıyor?Yani tanımadığı bir cihazı da programlayarak tanıtabiliyor muyuz?
    |
    |
  • Teğmen
    205 Mesaj
    tanıdığı cihazların markalarını yazması gerekmezmi ürünün kutusunda
    |
    |
  • Yüzbaşı
    612 Mesaj
    Ürünün menüsünde tanıma fonksiyonu var ama ben o menünün çalışmadığını gördüm. Yanında verdikleri kitapçıkta uyumlu olduğu ürünlerin bir listesi ve kod numaraları var. Tanınmış bir üreticinin ürününü kullanıyorsanız sorun yok ama çoğu yerli uydu alıcı için alacak ve tanımasını umacaksınız. ANkara MEtro'da ürün var. BEn 14 ytlye almıştım. Sizin cihazlarınıza kumanda ederse kalitesi uygun bir kumanda olduğunu söyleyebilirim.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    569 Mesaj
    Metrodan normal vatandaş alışveriş yapamıyor değilmi
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    468 Mesaj
    Hayır, metro kartının olması gerekiyor. Ancak orada bir müşteriden rica etsen seni kıracağını sanmıyorum. Adamın kartıyla ikinci kere geçirip istersen nakit istersen kredi kartıyla alabilirsin ;)
    |
    |
  • Binbaşı
    1851 Mesaj
    bende bugün 15 liraya metrodan aldım arkadaşlar.tv dışında kumanda edebildiği bi cihaz bulunmuyor malesef.next uydu alıcıda tınlamadı,trimax dvd playerda abuk sabuk tuşlardan işe yaramayan bi kaç fonksiyonunu çalıştırdı.ama evdeki 2 tv'yede uyum sağladı.yani tv'ler için universal kumanda diyebiliriz.diğer odadaki tv'nin ses düğmesi bozulduğundan artık onda kullanıcam.başka birşey için düşünüyorsanız boşa para harcamayın arkadaşlar.
    |
    |
  • Onbaşı
    39 Mesaj
    Arkadaşlar ,

Dün bende izmirden aldım , 14.99 ytl , samsung lcd tv yi ve Phillips dvd yi kontrol etti, vestel uyduyu ve toshiba hd-dvd yi kontrol ettiremedim , bunların nasıl kontrol edilebileceğini bilen varsa anlatsın lütfen.
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    8077 Mesaj
    Watson Üniversal Kumanda (11ytl)-izlenimlerim
    http://forum.donanimhaber.com/m_23061816/tm.htm

1.mesajda alıntılanan konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi signore -- 8 Mayıs 2008; 10:11:31 >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
pubg mobile uc
pubg mobile uc
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.