Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

waterblok ile ilk 2600mhz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
37
Cevap
0
Favori
571
Tıklama
Giriş
    4041 Mesaj
    evet sabah ilk denememi yaptım suya herhangi bir serinletici birşey atmadan buz vs. tam iş çıkışı deneme yaptım akşam tekrar abanıcam birtek mosteflerin üstüne bir fan koydum yüksek voltta stabil kalsın diye.sadece su soğutma ile alınan değerler daha ıce box'ı çalıştırmadım:)

|
    |
  • Binbaşı
    1232 Mesaj
    yaw havalar baya soğudu sabah bilgisayarı ilk açtım cpu 18 kuzey köprüsü 16 derece açıldışimdi idle 30 a 26 derece vantec stealth fanla :)
    |
    |
  • Yarbay
    2501 Mesaj
    tebrikler arbiter
    bide ice box ı çalıştırsan
    |
    |
  • Soğutma Uzmanı
    4041 Mesaj
    bakalım ilerki günlerde nb ve gpu bloklarında problem var eleman slikon sürmeden kapamış öyle bir kapamış ki açamadım :) akşam götürüp açtırıcam komple seti ıce box'a sokarım her halde.bu arada 2600mhz'i 1.9v ile yakaladım eski işlemci 1.95 istiyordu :)
    |
    |
  • Haber Editörü
    2561 Mesaj
    Arbiter nf7 v2.0 la aldığın değerler mi bunlar?
    eğer öyleyse mofsetleri soğutmana gerek yok zira zaten ılık dan bile daha soğuk çalışıyo bu kartın mofsetleri abit çok iyi iş çıkarmış.çok kaliteli mofsetleri bu anakartın..
    |
    |
  • Teğmen
    220 Mesaj
    Arbiter tebrikler, İşlemci guzel cıkmış umarım önü açıktır daha... Bu sırada senin abit en cok kaç Fsb ye cıktı denedin mi hiç?Benimkine vmod yapmayı planlıyorum ama karar veremedim bir turlu...Mosfetler ılık çalışıyor ama 1,95 civarı voltlarda sogutma gerektiğini düşünüyorum. Bencede mukemmel bir board ama benim 2 defa bios uçtu OC sırasında. Artık tecrubelendim proglamlama konusunda. Eger aksilik yaşarsaniz biosunuzu söküp bana gonderin ben proglamlarım
    |
    |
  • Yarbay
    6336 Mesaj
    tebrikler
    |
    |
  • Soğutma Uzmanı
    4041 Mesaj
    yüksek voltlarda bir miktar ısınıyor dediğiniz gibi baya iyi mostefleri var ama riske atamam :) bukadar yaktıktan sonra ve daha yüksek voltları ancak ıce box 'ı çalıştırınca denerim sanırım yeni işlemci 2700 yapacak gibi bi önceki 1.95v ile 2600'e çıkıyordu bu 1.9v istedi ve abit 1.9v ve yukarısında çalışan bir board ileriki günlerde 2700küsürleri görürüm inşallah.
    enfazla şuana kadarki denemelerimde 229fsb
    |
    |
  • Soğutma Uzmanı
    4041 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by drahte 1905</i>
    <br />tebrikler
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    drahte sağol kanımız oc renğinde akıyor ama oc rengi nedir bilemiyorum tabi:)
    |
    |
  • Soğutma Uzmanı
    4041 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by drahte 1905</i>
    <br />tebrikler
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    drahte sağol kanımız oc renğinde akıyor ama oc rengi nedir bilemiyorum tabi:)
    |
    |
  • Yarbay
    6336 Mesaj
    ben oğrenicem galiba mor babam gostericek yakında
    |
    |
  • Soğutma Uzmanı
    4041 Mesaj
    siyah da olabilir yanık rengi :)
    bu arada forumda sayfa hataları ile karşılaşıyormusunuz bende 1-2 gündür problemli mesela son mesaj 2 kere gitti silmeye kalkıyorum hata veriyor.
    |
    |
  • Binbaşı
    1508 Mesaj
    helal baba hergün yeni rekorlara imza atıyon ya :)
    |
    |
  • Soğutma Uzmanı
    4041 Mesaj
    süpercim henüz bu rekor niteliğinde değil :) ama kırmaya uğraşıyoruz işte bitürlü nasip olmadı epox ile bakalım abitle kırarmıyız.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    928 Mesaj
    tebrikler arbiter
    |
    |
  • Binbaşı
    1267 Mesaj
    kutlarım devamı gelir inşallah.
    |
    |
  • Yarbay
    6766 Mesaj
    arbiter xp3200+ edio
    bu modelin 266mhz de olanı yok 400mhz de başlıo ama yine de yalandan bi hesapla 440 usd fark var 1700+ la çok deli bi rakam oc le ile beleşe gelio
    tabe tam olarak aynı sayılmz ama........
    |
    |
  • Haber Editörü
    2561 Mesaj
    Arbiter korkma sen aban kartın mofsetlerine.Zaten abit te o kadar güvenmese mofsetlerine 2.3v a kadar vcore artırımına izin vermezdi herhalde dimi?
    Kartın oc konusunda tek eksiği ramlere 2.9 v dan fazla verememesi.yoksa gerisi itibariyle dehşet bi oc kartı..
    |
    |
  • Soğutma Uzmanı
    4041 Mesaj
    NebiForever sen imzadaki hızlarda mostefleri kendi haline mi bırakıyorsun küçük bir fan bile mi yok :)
    kışı seviyorum şu an işlemci ıdle 22c :)
    |
    |
  • Yarbay
    4424 Mesaj
    Tebrikler dostum!
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
haberler
son dakika
google reklamları
Masal
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.