Şimdi Ara

Watchmen (2019) | HBO | DC Comics (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
283
Cevap
8
Favori
11.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dc nin en iyi dizisi. imdb puanına bakacak olursak yine karanlık güçler iş başınsa.
  • Diziyi nereden izleyebilirim yardımcı olabilecek var mı
  • 8. bölüm diziler arasında ilk 5e oynar en iyi bölüm dalında
  • PickPower kullanıcısına yanıt
    bakmadım amam t*orrent dışında bi kaynak yok galiba

digitürk kaldırtmış olabilir hepsini
  • dizi tek kelimeyle muhteşem.ilk 2 bölümde bırakan çoktu onlar devam ederse puanı 8 küsürleri rahat görecektir.sezonun en iyilerinden biri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanat Günesi

Zencilerle, azınlıklarla falan sorunum yok.

Arkadaş varolan, bilinen şeyleri neden değiştiriyorsunuz ulan. Zenci DR MANHATTAN nedir ya. Gitsin zenciler, azınlıklar kendi ''yeni filmlerini'' çeksinler. Bilinen şeyleri neden politik doğruculuk adına çöp ediyorsunuz. Hazır olun yakında zenci süperman, zenci batman falanda gelir.

Irkçılıkla, cinsiyetçilikle alakası olmayan insanları bile zorla ırkçı, cinsiyetçi yapma çabası var resmen. Git yeni bir hikaye üret başrollerini zenci, gay ve kadınlardan oluştur eyvallah. Ama bilinen eserleri karakterleri değiştirmeyin piç etmeyin artık.
    Yeni supermani michael b jordan oynayacak zaten

• 8. Bölüm çok iyi değil miydi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8.bölüm legend. Umarım gelecek sezon bozmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek sezon planlanıyor.

• BoJack Horseman kullanıcısına yanıt
    O plan hemen bozulsun

Uzun süredir böyle kaliteli çr dizisi izlemedim. 1 sezon daha izleyelim mahrum kalmayalım ya. Gerçi b*ka sarma ihtimali de var böyle daha da efsane olabilir bilemedim.

• Hikayenin 1 sezonda tamamlanacağı söylenmişti. İsteğe bağlı bir sezon daha gelir mi bilemiyorum, benim dizinin yazarına güvenim tam ama tadında da bırakmak isteyebilirler.

• BoJack Horseman kullanıcısına yanıt
    Böyle biterse çok kısa ama efsane kalacak zaten. Kült diziler arasında yerini alır. Çernobil'den sonra ikinci kısa ama etkili dizim olacak. O da 5 bölümdü harikaydı.

• Vasat final
  • Sen gel o kadar hypela bizi sezon finaline kadar, o kadar ince mesajlar, detaylar vs. ama gel gör ki ortaya böyle bi final çıksın. Açıkçası beğenmedim, tatmin etmedi beni sezon finali. Böyle bir şey hiç beklemiyordum.
  • idare eder bir final. ben dizinin hikayesi tek sezonda bitecek şekilde tasarlandığını okumuştum ama bu demek değil ki 2.sezon olmucak. umarım 2.sezon olur.
  • Tatmin edici final, 2. sezona yol yaparlar gibi oldu ama hiç gerek yok diyorum. Taş gibi dizi olmuş.

• Neyini beğenmediğinizi merak ettiğim final.

Tüm taşlar birleşti ve hikaye gayet güzel bir şekilde bitti. İkinci sezon olursa Manhattan bir şekilde döner. Bu arada Ozymandias çok sağlam karakter be. Night Owl'un gemisini tekrar görmemiz de ayrıca güzel oldu. Sezon boyunca sanırım bir tek Comedian'a gönderme yapılmadı.
  • White Cluster kullanıcısına yanıt

@White Cluster

Unmanaged custom blot!

• Charles Bartowski kullanıcısına yanıt

Hocam ben iki şekilde yorumladım ölmesini;

birincisi, dediğiniz gibi Dr. Strangelik yapmış olabilir, en uygun senaryoyu tercih etmiş olabilir,
    ikincisi, dizinin psikolojik boyutunu da düşünürsek zaten çok depresif takılıyordu, ölmeyi istemiş olabilir.

geri gelirse birincisi, gelmezse ikincisi şeklinde ben kendi içimde helalleştim. nitekim yumurta olayı da bizim yorumumuza bırakıldı, gerçekten aktardı mı yoksa boşa mı heveslendi Abar kısmı. Bence sevdiği kadına o aktarımı yaptı ve depresif hikayesini çok daha duygusal şekilde sonlandırdı.

Yine 10 tane terörist kısmıyla ilgili, 1x8'de ev basılıp sıkıntılı duruma düştüğünde tanrı gücüyle rahat rahat herkesi temizledi, en sonunda yine şovunu yapıp yakalanacağını söyledi ve yakalanmasına adeta müsaade ederek o alete yakalandı.

Özetle; her şey net planlı, sebebi Manhattan'ın depresifliği mi yoksa Dr. Strange'lik yapması mı orayı netleştiremiyorum. Fakat dizinin kapanış sahnesi sanki depresif halinden dolayıymış hissiyatı yaratıyor.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.