Şimdi Ara

Watchmen (2019) | HBO | DC Comics (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
283
Cevap
8
Favori
11.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Umarım. Dizide en çok beklediğim şey zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Torrent dışında diziyi izleyebileceğimiz bir platform var mı?
  • 1x6. Bu nasıl bir kalitedir be Hem görsel olarak hem de
    Hooded Justice'in geçmiş hikayesinin
    anlatımı olarak çok üst düzeydeydi. Son 3

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaş digiturk diziye çökmüş ama 6.bölüm yok ortada böyle saçmalık olmaz

• Baba ne izledik son bölüm Muhteşemdi
  • 4.bölüme sürünerek geldim umarım 5 ve 6 ilk bölümler gibi değildir.
  • Bütün bölümleri bittikten sonra izleyecektim ama dayanamayıp ilk 3 bölümü izledim. Özellikle 3. bölüm gayet iyiydi.
  • Filmini izlemedim direk diziye başladım ilk bölümde küstüm resmen hiçbir sey anlamadim size filmi izleyip mi diziye başlamalıyım

• Dizi filmin sonrasında geçiyor. Doğrudan ya da dolaylı olarak değinilen, bahsi geçen konular ve karakterler var. Hem böyle bir bağlantı olduğundan hem de gayet iyi film olduğundan izlenmesi lazım.

• ben filmi izleyipte başladım ama anlamadığım konular var.
    şu gökten yağanlar gibi.
  • nemoberk N kullanıcısına yanıt
    dizinin tamamını izlediyseniz açıklıyorlar ayrıca filmdede vardı galiba

tüm bölümleri izlemediyseniz okumayın!

Ozymandias(klonları fırlatan yaşılı dayı) drç manhattan tarafından hapsedilmiş oraya nedeni de bu kalamalarları ilk onun düşürmüş her şeyi onun planlamış olması hatta kendi planını açıkladığı video kaydı var
  • Bir müthiş bölüm daha En başta diziye düşük puan verenlere inat açıldıkça açılmaya devam ediyor dizi.

Manhattan'ın, Cal olabileceği yönünde bir şeyler okumuştum ve doğru çıktı. Aslında Laurie'nin geçmiş bölümlerde Angela'ya kocasıyla ilgili söylediği şeylerden de anlamalıydık sanki. Bir de Laurie'nin Excalibur adlı oyuncağı için de ex-cal-abar şeklinde bir şey yazmışlar. Judd neyse de karısından bunu beklemiyordum bu arada. Haftaya Manhattan geliyor bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: BoJack Horseman

Bir müthiş bölüm daha En başta diziye düşük puan verenlere inat açıldıkça açılmaya devam ediyor dizi.

Manhattan'ın, Cal olabileceği yönünde bir şeyler okumuştum ve doğru çıktı. Aslında Laurie'nin geçmiş bölümlerde Angela'ya kocasıyla ilgili söylediği şeylerden de anlamalıydık sanki. Bir de Laurie'nin Excalibur adlı oyuncağı için de ex-cal-abar şeklinde bir şey yazmışlar. Judd neyse de karısından bunu beklemiyordum bu arada. Haftaya Manhattan geliyor bakalım.
    Ben "çok aşırı iyi kalpli adam" karakterinden anladım

• Bu arada
    Bu arada ozymandiasın bir parmağı yoksa olaylar ilgili dizinin 7 puan alması çok yüksek hatta 1 falan alması lazım.Manhattan sıradan basit süvarilerle falan öyle uğraşacak bir karakter değil.Batman değil bu.Ozymandias anca zekası sayesinde bi işler yapabilir ama onun olmasına ihtimal vermiyorum , eğer tahmin ettiğim senaryo olursa zevkle 1 puan basacağım diziye.Gidin lucifer çekin

• GOD_A_MAN kullanıcısına yanıt

filmde kalamar ile alakalı hiçbir şey yok hocam. evet dizide adrian kalamarı ben gönderdim diyor ama filmde dünyanın birçok yerinde bomba patlatıp bunu dr.manhattan yapmış gibi gösterip soğuk savaşı bitiriyordu. ve sonunda adrian da ayrı bir boyuta gitmemişti. adrian dr.manhattan olmadığına göre o kalamarı nasıl yapmış. yani filme göre baya tutarsız olmuş.
    doğru yanlış hatırlamışım

dizi bir süper kahraman dizisi değil o kesin. onu bekleyen bizler hayal kırıklığına uğradık. ve dizideki karakterler güç olarak çok zayıf.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nemoberk -- 3 Aralık 2019; 16:27:44 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    dizinin nereye varıcağı belli değil ama şimdiye kadar evet benim içinde hayal kırıklığı oldu
    ben söyliyim hocam.

bir sonraki bölüm yani 8.bölüm geçmişe gidip angela abar la nasıl sevgili oldukları ve nasıl insan kılığında dünya da gezdiği anlatılacak. son bölüm yani 9.bölümde de faşistlerin hepsini öldürüp mutlu sonla bitecek
  • 4. ve 5. bölümleri de izledim. 5. bölüm dizinin kalitesini belli etti.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.