Şimdi Ara

Watchmen (2009) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
286
Cevap
2
Favori
16.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: ProtezBacak

quote:

Orjinalden alıntı: Hover_Craft

Özel güçleri kendilerine ait has özellikleri yoksa tırt film sarmaz hiç.

Bazılarının var galiba.

Hmm o zaman vakit geçirmek için izlenebilir.

Ps:ah warcraft ah hep senin yüzünden oldu böyle ırklar büyüler yetenekler her ırkın kendine ait destansı hikayeleri.

• quote:

quote:

quote:

Bazılarının var galiba.

Ps:ah warcraft ah hep senin yüzünden oldu böyle ırklar büyüler yetenekler her ırkın kendine ait destansı hikayeleri.

Aman hocam yapma,kaç yıllık çizgi romanmış bu.

• quote:

Orjinalden alıntı: hitemall

Öncelikle Watchmen karakterlerinin tanıtımı için bana ait olan yazının kaynak belirtilerek kullanılmasından dolayı teşekkür ederim. Film ile ilgili önemli bir noktanın sinemada seyredeceğimiz "Watchmen" filminin sonu ile çizgi romanın sonunun aynı olmayacağıdır. Bu durum çizgi romanı okuyanlar için filmi daha merak edici hale getirmeyi, çizgi romanı filmi seyrettikten sonra okuyacaklar için de aynı durumu yaratmayı amaçlıyor. Hatta Zack Snyder inkar etse de filmin devamı şimdiden konuşuluyor.

Rica ederim, siteniz çok güzel ara ara takip ediyorum, umarım sürekli güncel bir site olur.

Watchmen'e Türkiye'de 18 yaş sınırı getirilmiş, bugün TV reklamında gördüm.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bazılarının var galiba.

Aman hocam yapma,kaç yıllık çizgi romanmış bu.

Harbiden ha 2 dakkada harcadım hemen neyse izlicem yorumumu öyle yapacagım

• TV'de reklamı vardı. İyi olacak gibi. Sinemada izlemeye çalışacağım.
  • Imdb'de ilk oylara göre 8.5 ortalaması var şuan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnuR -- 5 Mart 2009; 23:45:26 >
  • arkadaşlar giden varmı merak ettim çok kötü değilse bende gidecem ? 8.5 kötü bi puan değil am sorayım dedim

birde ben ilk defa watchmen diye bişi duydum :D hakkında hiç bi fikri olmayan bi kişi için izlenilebilir bi filmmidir acep? seviyorum bu tarz filmleri ^^

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gwynbleidd. -- 6 Mart 2009; 15:44:10 >
  • Filmi biraz önce izledim.Öncelikle söyleyim film çok GARİP.Film benim hoşuma gitti, bazı yerleri çok sıksada ama aklıma bi kaç soru takıldı izleyenler bi bakıversin.

1-)Bu Watchmen ler geçmişte ne iş yapıyolarmıştı, devlet için filan mı çalışmışlar yoksa yasadışı işler mi???
    2-)The Comedian denen adam neden öldürüldü hala anlamadım, onu öldüren arkadaşıda iyi çıktı filmin sonuda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DijitalVisne -- 6 Mart 2009; 15:58:37 >
  • Nete düşmesini beklicez artık.
  • ben sinemada izledim bugün.bazı yerler hoş olmuş bazı yerlerde ise acayip uzatmışlar işi.film hoş ama açıkçası çok beğenmedim
  • filmde +18 uyarı koymuşlar doğrumudur ? ve kaç dakikaliık bir film bu yaa 120 mi 90 dk mı
  • quote:

Orjinalden alıntı: profiteer

filmde +18 uyarı koymuşlar doğrumudur ? ve kaç dakikaliık bir film bu yaa 120 mi 90 dk mı

Evet 18 yaş sınırı var, filmin süresi 163dk.
  • quote:

Orjinalden alıntı: OnuR

Evet 18 yaş sınırı var, filmin süresi 163dk.

niye yaş sınırı koymuşlar ki ? ozaman Spider Man, İron Man vb filmlerede koysunlar çok saçma yaaa

süre olarak mükemmel bir süre 163 dk offf
  • ya cinsel sahneler çok yada vahşet o yüzden 18+ galiba.yada ikiside^^

daha seyretmedim
  • TEŞEKKÜR
  • quote:

Orjinalden alıntı: xpress_

ya cinsel sahneler çok yada vahşet o yüzden 18+ galiba.yada ikiside^^

daha seyretmedim

ikisindende çok var. 18+ uygulaması doğru bu film için
  • film imdb de top 250 ye girmiş 218 galiba sırası yine bir çizgi roman fanatizmini sonuçlarıyla karşı karşıyayız. Arkadaşlar lütfen izlemeden etmeden bu yargıya varamazsın demeyin bu fanatizm olayı imdb nin cılkını çıkardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi director -- 7 Mart 2009; 1:03:14 >

• quote:

Orjinalden alıntı: director

film imdb de top 250 ye girmiş 218 galiba sırası yine bir çizgi roman fanatizmini sonuçlarıyla karşı karşıyayız. Arkadaşlar lütfen izlemeden etmeden bu yargıya varamazsın demeyin bu fanatizm olayı imdb nin cılkını çıkardı.

İzlediniz mi?Çok iyi bir film değil mi?

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: director

film imdb de top 250 ye girmiş 218 galiba sırası yine bir çizgi roman fanatizmini sonuçlarıyla karşı karşıyayız. Arkadaşlar lütfen izlemeden etmeden bu yargıya varamazsın demeyin bu fanatizm olayı imdb nin cılkını çıkardı.

İzlediniz mi?Çok iyi bir film değil mi?

İzlemedim ancak benim demek istediğim şu orta karar kendine özel bir takipçisi bulunan hangi çizgi roman filmi olursa olsun bu listeye giriyor.Peki bu fanatizm değil de nedir sizce?İddiası dünyanın en büyük ve en iyi film internet veritabanı olan bu sitenin bu şekilde filmleri sözde 250 listesinde bulundurması o sitenbin aslında çokda dikkate alınmaması gerektiğini gösteriyor.Yine de imdb filmografi gibi şeylerde işe yarıyor onun dışında dikkate almanın çok da sağlıklı olduğunu düşünmüyorum.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.