Şimdi Ara

WATCH_DOGS | Türkçe Doku Çalışması | Dokular Tamamlandı - Videolar Sorunlu [ASKIDA]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
22
Favori
22.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dokular tamamlandı, videolara başlandı. Ocak dönemi final dönemim, şu an için bazı texturelarda kayıt yapamıyorum. Çevirileri tamamlanmış olsa da istenilen formata sokabilmiş değilim. Bu sorun üzerinde çalışıyorum. Şubat ayında yama çıkış yapmış olacak. Daha önce de söylediğim gibi, bu tamamen keyfi bir proje. Neden erken neden geç demeyin. Öncelik vermem gereken şeyler var.

WATCH_DOGS | Türkçe Doku Çalışması | Dokular Tamamlandı - Videolar Sorunlu [ASKIDA]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WesterLandX -- 23 Eylül 2022; 19:39:38 >

• planım watch dogs dil yaması gibi aralık ortalarında çıkarmak. kendime hediye :) ha ayrıca bu kadar uzamasını sebebine geleyim, şu an texturelar baya az kaldı. oyun içi videolara el attım. tvlerdeki, ara sahnelerdeki şeyleri dahi türkçeye çeviriyorum şu an. bunlar normal yazıyı sil yenisini yaz tarzı şeyler olmadığı için haliyle vakit alıyor. eninde sonunda çıkacak bu yama. ama normal yamalara göre çok vakit aldığını unutmayın.

Komik.

Buradan sonrası komedyen olmayan, yamayı bekleyen arkadaşlar için.

Videolar frame frame çeviriliyor, saydamlık ile ilgili problemler var. Çözene kadar proje rölantide. Bazı arkadaşların da bildiği üzere tek çalıştığım proje bu değil. Okul, iş, bu tür projeler derken vakit konusu problem olabiliyor. Yama eninde sonunda çıkacak, beklemek isteyen bekler, beklemek istemeyen yine benim yapmış olduğum Türkçe yamayı (dil) internet üzerinden bulup oyunu oynamaya başlayabilir.

İyi oyunlar.

• Kolay gelsin
  • Bana attığın ekran görüntüsünü de olacak mı pakette. Kolay gelsin kardeşim, adamsın.
  • Eline sağlık.
  • Oyunun Türkçe yaması var mı ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: s-adebisi

Oyunun Türkçe yaması var mı ki?
    Arkadaş ücretsiz yaptı u crew'e verdi Türkçe yamayı ve şu an ücretli olarak satıyorlar.
  • FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    sinnerclown kullanıcısına yanıt
    Yok o test amaçlıydı

@sinnerclown , teşekkür ederim.
    @s-adebisi , evet türkçe yaması var. yakın zamanda da yamayı güncelleyeceğim. imla hataları, doku paketi vs.
  • WesterLandX kullanıcısına yanıt
    Sanırım yine ücretli olacak?
  • s-adebisi kullanıcısına yanıt
    Hayır. Zamanında yamanın ücretli olmasının sebebi tool'un U-Crew'e ait olmasıydı. Burada tool bana ait. Haliyle yama da bana ait :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WesterLandX -- 18 Eylül 2020; 15:51:29 >
    Dokuyla birlikte yamayı da mı yayınlayacaksın? Öyleyse çok iyi haber.
    İşte bu güzel haber!

• Şimdiden kolay gelsin hocam. Türkçe doku ile daha bir güzel olacaktır.
  • kolay gelsin
  • Kolay gelsin
  • kolay gelsin, güzel bir haber oldu bu.
  • Bir gelişme var mı?
  • s-adebisi kullanıcısına yanıt
    devam ediyorum hocam. bin küsür texture çevirildi, bi miktar daha var.
  • kolay gelsin. ortalama ne zaman gelir
  • Kolay gelsin, başarılar..
  • Öncelikle emeğinize,elinize sağlık.Ben de aynı sizin gibi bu oyuna bayılıyorum.Çünkü zamanında oynayamamıştım ve içimde kalmıştı.Sonradan İngilizce olarak bitirdim ama tatmin etmedi.Oyunun Türkçe yamasını bilerek satın almıyorum çünkü sanırım oyuna için falan biraz uğraştırıyor.Bazı kişiler,oyunda kasma yarattığını felan belirtiyor.Sistemin fazla güçlü değil zaten ucu ucuna kasmadan oynayabiliyorum oyunu.Hani yayınlayanların ücretsiz bir yamasını denemiştim onda bile oyuna girerken bir sürü reklamlı sayfa açılıyordu,internetsiz oynanmıyordu.Sanırım şimdi siz yamayı yayınlayacaksınız.Buna çok sevindim.Ha ücretli yayınlarsanız da pek diyebileceğim bir şey yok,yine de emeğinize sağlık.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.