Şimdi Ara

Watch Dogs | Playstation Ana Konu | 27 Mayıs 2014 (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.003
Cevap
28
Favori
174.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kişi başı 30$ vereceğiniz oyuna yani 63 tl gibi, neden daha yüksek bir rakam veresiniz çözemedim açıkçası
    türkçesi olsa anlarım tr psnden almayı ama aynı oyun aynı özellikler:/

ayrıca tr psnde henüz açılmamış.
  • Oyunun boyutu ne kadar bilen var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • AC4 eski nesil konsollarda mükemmel gözüküyordu PS3'te oynayıp bitirmiştim. Ancak ana platform AC4'te PS3 ve X360'tı. Watch Dogs'un ana platformu sadece yeni nesil konsollar ise old gen konsollardan fazla bir şey beklememek lazım. Çıktığında göreceğiz zaten bakalım nasıl olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CPTLeBron -- 6 Mayıs 2014; 11:18:14 >

• Videoda bazı yeni görüntüler var
  • quote:

Orijinalden alıntı: sh4dy_081991

Videoda bazı yeni görüntüler var

Bu videodan da anladımız gibi oyun gerçekten bomba gıbı gelecek :) yemin ederim ön sparis vermemiştim ama videoyu izledikten sonra hiç düşünmeden aldım o stadyum sahnesi super inanılmaz :) konusu zaten etkileyici böyle bir oyun daha önce cıktığınıda sanmıyorum Konu bakımından

• Tr psn dijital fiyatı belli oldu mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyundan gercek anlamda zevk alabilmek icin upper seviye ingilize sart beyler. Neredeyse şehirde butun insanlarla iletisim kurabilicez herkesin apayrı hikayeleri cikacak meydana

• araç içerisinden sürebilme varsa süper olur.. birde yoldaki araçların çoğu süper spor araçlar.. merak içinde bekliyoruz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtrlw220

Tr psn dijital fiyatı belli oldu mu?

Tr psn den ancak us psn deki fiyata cıkarsa alırım :) Birbirimizi kazıklamaktan başka ticaret anlayışımız yok ülke olarak sonra sürümden kazanamadığımız gibide ekonomide de yerlerdeyiz o yüzden us psn den al daha iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: ForzaFormula1

Bu oyundan gercek anlamda zevk alabilmek icin upper seviye ingilize sart beyler. Neredeyse şehirde butun insanlarla iletisim kurabilicez herkesin apayrı hikayeleri cikacak meydana

Aynen katılıyorum hocam ınfamous yerıne bu oyun tr cıksaydı walla nambır wan olur du

Bizde hıssler kuvvetli hocam ing gerek yok :)

• gta v grafikleri yeter ps3 için. satmaktan da vazgeçtim. pc toplasam ps3 gibi oynatamıcak hiç bir oyunu.
  • Son gelen video'daki ilk gösterilen harita boyutu mu ? tuhaf bir yapısı var ama sonradan stadyumun olduğu harita güzel duruyo bakalım şu haritayı ve mp modunu tanıdan videolar gelse de şu an için tam belli olmuyor hiç birşey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EXios6

Son gelen video'daki ilk gösterilen harita boyutu mu ? tuhaf bir yapısı var ama sonradan stadyumun olduğu harita güzel duruyo bakalım şu haritayı ve mp modunu tanıdan videolar gelse de şu an için tam belli olmuyor hiç birşey.

Harıta için pek umutlanmamak lazım gıbıme geliyor Gta5 harıtası kadar olsa keske ama hiç sanmıyorum nedense

• Oyunun 27 Mayıs dan önce gelme seçeneği oluyor mu peki psn de de spotçular genelde 1 hafta önceden falan getiriyor çünkü oyunları

• quote:

Orijinalden alıntı: anilcelebi97

Oyunun 27 Mayıs dan önce gelme seçeneği oluyor mu peki psn de de spotçular genelde 1 hafta önceden falan getiriyor çünkü oyunları

Olmuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: bykadiraras

kişi başı 30$ vereceğiniz oyuna yani 63 tl gibi, neden daha yüksek bir rakam veresiniz çözemedim açıkçası

şimdi biz 2 kişi kullanıyoruz.benim yıllardır kullandığım bir hesap var tr kayıtlı arkadaşım da ps4 alınca yeni psn açtı. us psn aç dedim kekoya gitti tr açtı işte.
    asıl benim kafamdaki plan tr dublajlı oyunları benim hesaptan ana oyunları onun hesaptan alalım dedik. de artık geçti onun hesapta yıllık plus var kapatıp yeni hesaba da geçemiyoruz. öyle öyle işler yani yapcak bişe yok artık 2 paket sigara parası fark eder çok çok
  • quote:

Orijinalden alıntı: smurats

quote:

kişi başı 30$ vereceğiniz oyuna yani 63 tl gibi, neden daha yüksek bir rakam veresiniz çözemedim açıkçası

şimdi biz 2 kişi kullanıyoruz.benim yıllardır kullandığım bir hesap var tr kayıtlı arkadaşım da ps4 alınca yeni psn açtı. us psn aç dedim kekoya gitti tr açtı işte.
    asıl benim kafamdaki plan tr dublajlı oyunları benim hesaptan ana oyunları onun hesaptan alalım dedik. de artık geçti onun hesapta yıllık plus var kapatıp yeni hesaba da geçemiyoruz. öyle öyle işler yani yapcak bişe yok artık 2 paket sigara parası fark eder çok çok

Sizin için daha hayırlısı olmuştur belki de sigara tüketiminizi (mesajına hitaben) azaltırsınız

• Bu oyun keşke türkçe alt yazılı çıksaydı.
  • Harita boyutu GTA IV kadar falan olur en fazla ama yeterli olur bence zaten hava araçları falanda yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanarya75

quote:

Orijinalden alıntı: smurats

quote:

Sizin için daha hayırlısı olmuştur belki de sigara tüketiminizi (mesajına hitaben) azaltırsınız

2.5 ay oldu bırakalı başlamayı da düşünmüyorum

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.