Şimdi Ara

Watch Dogs | Playstation Ana Konu | 27 Mayıs 2014 (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.003
Cevap
28
Favori
174.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu iyi haber ozaman ben geçenlerde bir yerde gördün de üzülmüştüm limited edition paketlerinde bu özellik olucak diye şimdi oyunu almamam için pek bir neden kalmadı gibi birde şu ps4 güncellemesi gelsinde oyunu bir kaç gün önceden indirip tam gününde herkesle beraber kasarız deneyim puanı derken ranked gibi birşeyse kötü olmuş hep yükselmekte bir aksiyon katmaz sanki bakalım şu takım maçlarında ne olucak heyecanla bekliyorum birde acaba haritada en fazla kaç grup olabilicez 20-30 kişi'yi alırsa 5'erli gruplar halinde mükkemmel olur ama 10 kişi alırsa biraz sıkar gibi o koca haritada(göründüğü kadarıyla).

Edit=Bu bankadaki paralar birikicekte mesela paralarını çaldığımız insanların hesapları bir yerde kayıtlı olsunda direkt gidip bakarız. Mesela arada batanlarda olsun 500 parası olup sonrasında 100 parası olanıda görelim hep paralar birikmesin.Online mod'ta karşı tarafı hackleyince onunda banka numarasını alıp yada belli bir miktar parasını alabilicekmiyiz acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXios -- 28 Nisan 2014; 18:58:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: v4paTRon

Düşün the divisionın patladığını günay intihar eder

Günay'dan önce ben harakiri yaparım
  • quote:

Orijinalden alıntı: EXios6

Bu iyi haber ozaman ben geçenlerde bir yerde gördün de üzülmüştüm limited edition paketlerinde bu özellik olucak diye şimdi oyunu almamam için pek bir neden kalmadı gibi birde şu ps4 güncellemesi gelsinde oyunu bir kaç gün önceden indirip tam gününde herkesle beraber kasarız deneyim puanı derken ranked gibi birşeyse kötü olmuş hep yükselmekte bir aksiyon katmaz sanki bakalım şu takım maçlarında ne olucak heyecanla bekliyorum birde acaba haritada en fazla kaç grup olabilicez 20-30 kişi'yi alırsa 5'erli gruplar halinde mükkemmel olur ama 10 kişi alırsa biraz sıkar gibi o koca haritada(göründüğü kadarıyla).

Edit=Bu bankadaki paralar birikicekte mesela paralarını çaldığımız insanların hesapları bir yerde kayıtlı olsunda direkt gidip bakarız. Mesela arada batanlarda olsun 500 parası olup sonrasında 100 parası olanıda görelim hep paralar birikmesin.Online mod'ta karşı tarafı hackleyince onunda banka numarasını alıp yada belli bir miktar parasını alabilicekmiyiz acaba.

Multi videosunda hacking %5-40 atıyorum 100 olursa adam bizi bulmadan belki dedigin gibi hem Exp kazanıp hem banka hesabına girebiliriz .

Umarım dedigin gibi multi last of us gibi 4vs4 olmaz yani npc lerin 2000 hareketi varsa 1000 olsun yeterli multisi 16 kişi olsun en az !

Yeni nesilde 4 vs4 multi oynayacaksak ben bu ps4 Un üzerinden arabayla geçerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Gorkem.IX

mesaj bulunsun yoklukta rahatlatacak tek oyun gibi

Aynen Ramazan'da iyi gider
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kilo Moana

quote:

Division patlamaz patlarsa ben naparım bilmem hastasıyız deli gibi bekliyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: Gorkem.IX

quote:

Orijinalden alıntı: Kilo Moana

quote:

Division patlamaz patlarsa ben naparım bilmem hastasıyız deli gibi bekliyoruz

Kapının çıkarttığı tok ses,anlayamazlar...
    />

• Oyunu ön sipariş versem ne gibi artısı olacak ?
  • Oyunu amazondan kutulu sipariş etsem 27 sinde kargoya mı veriyolar yoksa 27 sinde elime geçicek şekilde mi yolluyolar bilen var mı ? Digital de alırım ama indiricek net hızı çok düşük.
  • shupusbu kullanıcısına yanıt
    Hocam bende ilk baslarda dijitalde indirme sikintisi olur falan dusunuyordum ama 2 oyun indirdim suan ps4 te bekleme modu cok yararli gibi aksam uyumadan once bir basliyorum indirmeye sabaha hazir hazir olmasa bile boyutu 50 gb olsa bile 2 gun beklenir yani ben kardeslikle uygun fiyata aldigim icin belkide beklemek sıkınti yaratmiyoe

• Yeni 1.7 update ile birlikte pre order verilen oyunlar önceden indirilebilir oluyor böylece oyun çıkar çıkmaz oynamaya başlayabiliyorsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shupusbu

Oyunu amazondan kutulu sipariş etsem 27 sinde kargoya mı veriyolar yoksa 27 sinde elime geçicek şekilde mi yolluyolar bilen var mı ? Digital de alırım ama indiricek net hızı çok düşük.

27'sinde eline geçme şeyi sadece o bölgede ikamet ediyorsan olur bence. Yine kargoya erkenden verirler de 27'sinden sonra eline ulaşır bence.
  • Haritada şehir dışında dağ orman filan varmıdır acaba haritayla ilgili bilgi geçildimi

• ulwi U kullanıcısına yanıt
    Bunu ogrendigim cok iyi oldu hocam ozaman hic bekleme derdi kalmadi oyun cikis tarihine kadar tesekkur ederim genelde ben video paylasimi usb atma gibi ozellikler gelicegini okumustum

• ulwi U kullanıcısına yanıt
    usta bir kaynağı var mı bunun ya? güzelmiş epey.
  • staylano kullanıcısına yanıt
    http://blog.us.playstation.com/2014/04/16/ps4-update-1-70-coming-soon-introducing-sharefactory/

Play as Soon as the Game is Released

Providing you with immediate access to your games is a priority designed into PS4, and something we will always strive to make better. We’ve had a great response from PS4 fans about the Play as You Download feature, the snappy load times when launching and playing games, and the general speed and responsiveness of the UI. The 1.70 update adds features to build on this idea and make it faster to play the games you pre-order with an auto pre-download capability, which allows you to pre-download your select pre-ordered game up to several days prior to release. If you have the auto-download feature enabled, it will automatically pre-download your pre-ordered game so you can play as soon as the game is unlocked on release day.
    As I mentioned earlier, some of these features were a direct result of the great feedback we’ve been getting from you, our dedicated gamer community. We enjoy listening to your comments, and encourage you to continue sharing your thoughts with us. And this is just the beginning. We’ve got a lot more coming in PS4 system software update v1.70 and beyond. The PS4 experience will constantly evolve, and new innovative ideas can come from anywhere to ensure the platform continues to deliver the best in gaming and entertainment every time you turn it on.
    We’ll have more information to share about new upcoming features for this major system software update as the release approaches, so stay tuned!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulwi -- 28 Nisan 2014; 20:36:53 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• yuzi_35 kullanıcısına yanıt
    Hocam ps4'te kardeşlikte alınan oyunlarda aynı anda mp'ye girebiliyormusunuz?
  • Evet giriliyor hocam yani daha test etme sansimiz olmadi ama bir kac kisiye sorduk isin uzmanlari hatta hic sorun olmaz dediler cunku o kullaniciyi tek ben kullaniyorum kardesim ise kendi ana hesabindan giriyor ve problen kalmiyor

• Umarım hayal kırıklığı yaşamayız bu oyıunda.

• -- Season Pass Trailer --

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi staylano -- 30 Nisan 2014; 0:13:28 >
  • Ps4 icin us psn'de on siparis acildi. Benim gibi bekleyenlere duyrulur

Season pass ise gereksiz geldi bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gduman -- 30 Nisan 2014; 2:45:55 >
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.