Şimdi Ara

Watch Dogs: Legion 6 Mart 2020'de PS4, Xbox One, PC ve Stadia için Çıkacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ubisoft, Watch Dogs: Legion'ın 6 Mart 2020'de PlayStation 4, Xbox One, PC ve Stadia için çıkış yapacağını duyurdu.

Oyunun tanıtım yazısı, fiyatları, ön sipariş bonusları ve sürümlerin içerikleri:

Çöküşüyle yüzleşen yakın gelecek Londra'sını geri kazanmak için hack'leyip gizlice düşmanın arasına sızarak savaşırken, neredeyse gördüğünüz herkesten bir direniş oluşturun. Direnişe Hoş Geldiniz.

Şehirdeki herkesi grubunuza katın ve istediğiniz kişi olarak oynayın. Gördüğünüz herkes eşsiz bir geçmişe, kişiliğe ve yetenekler serisine sahiptir.

Uplay Standart Sürüm -- 309,00 TL
    Uplay Gold Sürüm --  509,00 TL
    Uplay Ultimate Sürüm -- 618,00 TL (İndirimli olarak 569,00 TL)
    Xbox Store Standart Sürüm -- 566,00 TL
    Xbox Store Gold Sürüm -- 600,00 TL
    Xbox Store Ultimate Sürüm -- 650,00 TL
    PlayStation Store Standart Sürüm -- 469,00 TL
    PlayStation Store Gold Sürüm -- 599,00 TL
    PlayStation Store Ultimate Sürüm -- 649,00 TL

Ön sipariş bonusları: İçinde bir maske ile bir tabanca ve araçlar için altın dış görünümler bulunan Altın Kral paketini edinin.

Gold sürüm içeriği: Oyun deneyiminizi Gold Edition ile yükselterek üç gün erken erişim ve sezon biletiyle birlikte beş yeni hikaye, eşsiz yeteneklere sahip dört ikonik kahraman ve bir hikayeye hemen erişim edinin.

Ultimate sürüm içeriği: Oyun deneyiminizi Ultimate Edition ile yükselterek üç gün erken erişim, sezon bileti, Ultimate Pack ve dört haftalık bir VIP statüsü edinin. Sezon biletine beş yeni hikaye, eşsiz yeteneklere sahip dört ikonik kahraman ve bir hikayeye hemen erişim dahildir.

- Kendilerine özgü becerilere ve dış görünüşlere sahip üç eşsiz karakteri içeren Urban Jungle Pack
    - Üç ilave maske
    - Dört haftalık VIP statüsü

Duyuru fragmanını ve oynanış videosunu aşağıdaki oynatıcılardan izleyebilirsiniz.

• Ilk oyunu beles diye denemis keyif almistim, ikinci oyunu merak ettim gittim indirimden aldim yine keyifli geldi simdi ucuncusunu izledim ve yine cok begendim. Hani artik ubisoft oyunlarina fiyatlarindan dolayi dokunulmuyor ama fikir enfes. Karaktere alisamayacagim diye dusunmeyin. Sevdiginiz karakteri elinizde tutmak icin ugrasacaksiniz, oyunun zorlugunu asiri arttiracak boyle olunca. Cok eglenceli olabilir bu oyun insanlar alisabilirse.
  • Oyun güzel, fiyatlar rezalet.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Epic Games Storeda göremedim ben fiyatları?
  • Şu fiyata alan türk var mı? Zengin de olsam parama acırım. Oyun fena durmuyor.
  • sürüş mekanikleri gene kötü duruyor.devamli karekterleri sanki yedek parçaymis gibi degistirmekde karekterlerle bağlanmayi bitiriyor.
  • İlk watch dogs'u 40 tl ye dağıtan firma şimdi 300 ile 500 tl arası oyun mu satmaya çalışıyorlar?
  • Ah sony ah sensiz e3 çekilmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Watch Dogs 1 güzeldi, 2 de zıvanadan çıktı, buna artık yorum yapamıyorum o kadar kötü...

• Araç fizikleri yine berbat grafiklerde yerinde sayıyor çöp serinin yeni halkası alırsam ne olayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Philipp_Plein -- 11 Haziran 2019; 0:31:2 >
  • Buna kötü diyende gitsin bilgisayarını çöpe atsın. Harika bir oyun geliyor. Benim için konferansın tek heyecan yaratan oyunuydu.

• quote:

Orjinalden alıntı: FlashKill

İlk watch dogs'u 40 tl ye dağıtan firma şimdi 300 ile 500 tl arası oyun mu satmaya çalışıyorlar?

Aynen yemediler icmediler dedilerki biz bu ulkeyi nasil kaziklariz turkiyeye ozel 500 lira yaptilar
  • quote:

Orjinalden alıntı: Manhunt Three

Buna kötü diyende gitsin bilgisayarını çöpe atsın. Harika bir oyun geliyor. Benim için konferansın tek heyecan yaratan oyunuydu.

Mükemmel araç fizikleri..Just Cause den bir tık iyi :) Mükemmel vuruş hissi..Hemen ön sipariş geçiyorum..1080 Ti çöpe atamam.

• Ulan Ubisoft, o kadar dil var oyunlarında Türkçe'yi koymuyorsun ısrarla, koy Türkçe de alalım şu oyunu be.

• Ilk oyunu beles diye denemis keyif almistim, ikinci oyunu merak ettim gittim indirimden aldim yine keyifli geldi simdi ucuncusunu izledim ve yine cok begendim. Hani artik ubisoft oyunlarina fiyatlarindan dolayi dokunulmuyor ama fikir enfes. Karaktere alisamayacagim diye dusunmeyin. Sevdiginiz karakteri elinizde tutmak icin ugrasacaksiniz, oyunun zorlugunu asiri arttiracak boyle olunca. Cok eglenceli olabilir bu oyun insanlar alisabilirse.

• quote:

Orjinalden alıntı: FlashKill

İlk watch dogs'u 40 tl ye dağıtan firma şimdi 300 ile 500 tl arası oyun mu satmaya çalışıyorlar?

İlk oyun ön sipariş fiyatı 80 tl falandı ki o dönemin türkiyesiyle şuanki aynı mı ? öbür oyunlara bak en ucuz 200 tl nerdeyse sanki bi ubisoft 300 tl satıyo call of duty black ops 4 bak ağlarsın özel sürüm bin tl özel dediysem key olarak bide onun dışında oyun olmuş güzel karakter değiştirme olayıda isterseniz bi karakteri seçip onu geliştirme yapıyosunuz öldürmeden ana karakteriniz oluyo yani oyun hangi yılda geçiyo bi onu anlıyamadık.

• Cok çıldırdı iseniz 69tl psn'de. 2. Oyun. Benzer fiyatla da xbox one'da. Çıkar çıkmaz saldımayın. Bu fiyatlar normal değil zaten. Dövizle bile açıklanmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sürüş hissi sıfır ya fizikler berbat araç kullanmak zevksiz aynı 2. Oyun bir gram ilerleme yok.
  • Fikiri iyi pazarladılar. Gerçekten ubisoftun birbirini tekrar etmeyen görevlerle bu derece detaylı bir oyun çıkaracağına inanan var mı??? Resmen cyberpunkın hypeından yararlanmak için ütopik bir londra yaratıp 15 gün öncesinde çıkaracaklar... hem de tps. Yemezler.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Cyperpunk'dan 2 hafta önce çıkmasa alırdım ancak Cyperpunk'ın olduğu bir dönemde etkisinin uzun süre sürmesi zor gözüküyor. Bunun haricinde ben beğendim oynanış videosunu. Bu birden fazla kontrol edilebilir karakter olayını düzgün bir şekilde halletmeyi başarırsalar bu oyun güzel bir oyun olur.

• Çöp olmuş hiç çıkarma daha iyi wd 1 in karakteri daha sağlamdı havası ve atmosferi de güzeldi hala birinci oyunu oynarım ikincinin yüzüne bakmıyorum bu çıkacak olana ise 1 tl vermem

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.