Şimdi Ara

Watch_Dogs Legion (2020) [PC ANA KONU] (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
216
Cevap
5
Favori
9.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dost Kayaoğlundan da inceleme gelmiş. WD2'e ben laf atıyordum ama Legion ondan da kötü olmuş. Şükür ki Valhalla'ya sıçramadı bu berbatlık.

• uzun zamandır oynadığım en kötü oyundu. para verdiğime çok pişmanım.

berbat bir hikaye, rezalet ötesi optimizasyon, aşırı kötü araç sürme mekanikler, anlata anlata bitiremedikleri herkesle oynayabilme mevzusunun oyunun ilk 4-5 saatinden sonra aşırı angarya ve sıkıcı hale gelmesi , kendini tekrar eden aptal saptal görevler.

emin olun beleşe verirler ilerde.

• Watch Dogs Legion'a 14.36 GB boyutunda Title Update 3 güncellemesi yayınlandı.Güncellemenin bir çok hata düzeltmesi içerdiği ve performans iyileştirmesi,çökme sorunlarının düzeltildiği belirtilmiş.Oyunun online modu teknik testleri tamamlanmış ve online için gereken dosyalarında bu güncellemede yer aldığı belirtiliyor.Watch_Dogs Legion (2020) [PC ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 27 Ocak 2021; 18:46:42 >
  • Oyunun Online modu testi için Ubisoft davetiye göndermiş.29 Ocak ile 1 Şubat arası sürecek olan etkinlikte bazı oyuncularla birlikte çevrim içi modunu oynayacağım.Gizlilik kapsamında herhangi bir bilgi paylaşamayacak olsamda online kısmı nasıl olmuş bir deneyelim.Watch_Dogs Legion (2020) [PC ANA KONU] 

Watch_Dogs Legion (2020) [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 27 Ocak 2021; 21:55:34 >
  • tebrikler hocam her ne kadar bilgi, görüntü veya video paylaşamayacak olsanızda en azında bi şeyler çıtlatırsınız artık

• Bu davetiye olayı biraz garip olmuş . Random mı atıyorlar anlamadım. Benim oyundaki oynama sürem 1 dk sadece epic indirimlerinde aldım valhalla ile beraber açtım çalışıyor mu diye baktım kapattım. O gün bugündür valhalla ile cebelleşiyorum. Daha da bitmez o zaten . Uzunlukta arşa çıkmış oyun. Neyse konuya döneyim. Bana da Legion online davetiyesi gelmiş şimdi baktım. Yani şunları gönderirken oyunu en azından 8-10 saat oynayanlara gönderseler daha mantıklı olmaz mı ? Dediğim gibi bana biraz garip geldi.

• Arkadaşlar 60 fps de görüntü kırılıyor sanki hangi ayar ile düzeltebilirim.
    Forzada oluyor du dikey senkrasizyon diye bir ayarı acık yaparak halletmiştim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ücretsiz haftada deniyorum. oyunda sadece rtx güzel

• Haftasonu bedava oynayabilme fırsatından yararlandım. Burada bayağı negatif ve olumsuz yoruma rağmen eğlenceli bulduğum oyun oldu.

• Başlarda hikaye pek sarmasa da sonlara doğru daha beğenir oldum. Yalnız dron kullanma olayını abartmışlar. Ben her ne kadar sevsem de bana bile çok geldi. son chapter a doğru geçiyorum şimdilik kötü başlasa da iyi gidiyor. Ama aman şu karakteri de alayım onla oynayayım olayı hiç olmamış spy ı aldığın an olay bitiyor. Tek spy yetiyor bütün oyuna. Yani bu açıdan bakarsak ana amacını ıskalamış gibi gözüküyor oyun.

• Oyuna ilerleyen süreçte gelecek yeni bir oyun modu,şu an Alfa aşamasında bir oynanış paylaşılmış ve fikir gayet ilginç duruyor.Solo yada arkadaşlarınızla birlikte 4 kişilik bir ekip ile Zombiler ve Albion güçlerine karşı birlikte oynuyorsunuz.Henüz geliştirme aşamasında olan bir mod ve özellikle arkadaşlarla birlikte keyifli olacağa benziyor.Oyun iyi değil,bunun en büyük nedeni bir ana karakterinin ve ilgi çekici bir hikayesinin olmayışı ama oynanış mekanikleri sağlam yinede düzeltilmesi için çıktığı günden beri güncellemelerle toparlamaya çalışıyorlar.Bu içerik ilgimi çekti ve muhtemelen oyuna eklendikten sonra oynamam için bir sebep oluşturacaktır.Watch_Dogs Legion (2020) [PC ANA KONU] 

• Oyuna en son ek paket olarak Aiden başkan gelecekti. Sırf o yüzden alasım var oyunu.

• Watch Dogs Legion'un bir süredir kapalı testte olan yeni oyun modu Legion Of The Dead Alfa sürüm olarak tüm oyun sahiplerine ücretsiz olarak sunuldu.Eğer Legion'a sahipseniz ayrı olarak indirip modu deneyebilirsiniz.Ayrıca normalde oyun içi mağazada yer alan ve Premium kredi ile satın alınabilen bir karakterde 15 Haziran'a kadar ücretsiz.Watch_Dogs Legion (2020) [PC ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: Terminator T-800

Watch Dogs Legion'un bir süredir kapalı testte olan yeni oyun modu Legion Of The Dead Alfa sürüm olarak tüm oyun sahiplerine ücretsiz olarak sunuldu.Eğer Legion'a sahipseniz ayrı olarak indirip modu deneyebilirsiniz.Ayrıca normalde oyun içi mağazada yer alan ve Premium kredi ile satın alınabilen bir karakterde 15 Haziran'a kadar ücretsiz. 

bilgi için sağolun hocam o karakter aiden değil di mi ? Onu vermezler kanımca.

• Sırf şu zombi modu için alasım var ama kararsızım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • TossA CoinTo Your Witcher kullanıcısına yanıt

Aiden Pierce Season Pass içeriğine dahil bu nedenle ücretsiz değil,oyun tanıtımlarında yaşlı bir teyzeyi kontrol ettiğimiz videolar vardı.İşte ücretsiz karakter o videolarda oynanan karakterle aynı ama oyun içinde bulduklarımıza göre ek özellikleri mevcut.Premium kredi ile alınabildiği içinde vakti geçmeden almak lazım.Watch_Dogs Legion (2020) [PC ANA KONU] 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Terminator T-800

Aiden Pierce Season Pass içeriğine dahil bu nedenle ücretsiz değil,oyun tanıtımlarında yaşlı bir teyzeyi kontrol ettiğimiz videolar vardı.İşte ücretsiz karakter o videolarda oynanan karakterle aynı ama oyun içinde bulduklarımıza göre ek özellikleri mevcut.Premium kredi ile alınabildiği içinde vakti geçmeden almak lazım. 

Teşekkürler hocam oyun bitince sileli çok olmuştu ama su mod için tekrar yükleyeyim. karakteri de açarım .

• Online modunu oynayan varsa, ekleyebilir. Uplay adım Gregar85, Project Omni 5/5'deyiz geçemiyoruz malesef. Yardımcı olabilecek ve/veya benim yardım edebileceğim takım arkadaşları iyi olur.

• Her hafta 15 gb falan update geliyor bu nasıl iştir

• Oyun hazır indirimdeyken almayı düşünenler için son durumu hakkında bir şeyler yazayım.

Oyunu çıkışında oynamış ve yarım saat sonra silmiştim çünkü hem buglı hemde optimizasyon açısından felaket durumdaydı.Üzerinede bir ana karakter olmayınca oyuna bağlanmakta zorluk yaşadım ve bir daha oynamadım.Bu akşam Ubisoft Connect'ten tekrar yükledim.Oyun GB larca güncelleme aldı ve elbet bir işe yaramıştır diye sıfırdan oynamaya başladım.3-4 saat oynadıktan sonra söyleyebileceklerim oyun ilk haline göre epey toparlanmış.Bugları büyük ölçüde temizlemişler.Optimizasyon ve kararlılık açısındanda özellikle yüksek işlemci kullanımını,masaüstüne atma sorununu( özellikle karakter değiştirince) düzeltmişler.Oyunda doğru düzgün fps almaya başlayınca Londra Ray Tracing ile birlikte çok güzel görünüyormuş.Watch_Dogs Legion (2020) [PC ANA KONU] 

Oyunun bir ana karakterinin olmaması nedeniyle ilk başta pek ısınamadım ama birkaç işe yarar karakteri ekibe katınca oyun güzelleşmeye başladı.Önce bir Hacker buldum sonrasında ise Albion alanlarına sızmada kolaylık sağlayan bir karakter ekibe kattım.Bir bölgeyi tamamen ele geçirincede Profesyonel Hitman özellikli bir karakter daha geldi ve başka bir karakter aramadan bunlarla devam ediyorum.Perma death açık olduğu için karakter ölünce tamamen gidiyor böylece bir nebze olsun oynanışı etkiliyor.Bunun yanı sıra karakter kişiselleştirmesi eklemişler.Önceden karakterin fiziksel görünümü değiştirilemiyordu.Şimdi ise gerek görünüm gereksede kozmetik açıdan istediğiniz gibi değiştirebiliyorsunuz.

Ubisoft Forward etkinliğinde Bloodlines hikaye içeriği ve çıkış tarihine göre Season Pass almayı düşünüyorum.Özellikle Aiden Pierce ve Wrench ile oynamak keyifli olacaktır.Ana oyun gibi Season Pass ve oyunun tüm sürümleri indirimde ayrıca oyunun Season Passı beraberinde ilk oyunun Complete Edition sürümünüde içeriyor.Yeni oynayacaklar için oyunun şu an daha iyi durumda olduğunu,Online içeriklerlede desteklendiğini belirtmem gerekiyor.Watch_Dogs Legion (2020) [PC ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 11 Haziran 2021; 3:38:48 >

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.