Şimdi Ara

Watch_Dogs Legion (2020) [PC ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
216
Cevap
5
Favori
9.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hudson51

Oyunun gördüğüm kadarıyla Londra atmosferi vs aşırı güzel. E oynanışı da çeşitliyse kesinlikle 2.oyunu sevenleri tatmin eder. Benim gibi birinci oyunu sevenler için ise Bloodline ek paketi baya baya heyecanlandıran bir haber oldu. Umarım çıkışından sonra şöyle güzel bir indirim alır üstüne de Epic kupon vs verirse baya baya Gold Sürüm alınır bence ama şu an için ne 269 TL ne de 449 TL bu oyunun hakkı değil.

Katılıyorum hocam. Benim gözümde 270 TL'lik bir oyun değil. Bir tanıdığım sayesinde 100 TL'ye aldım. Umarım 100 TL'ye değer.  

• @Terminator T-800 çok teşekkürler hocam.

• Gkn89 kullanıcısına yanıt
    Dlss ile dengelenebilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyunu 100tlye bulursam alabilirim oyunda en çok ilgimi çeken şey john wick gbi aksiyon

• Watch Dogs Legion'un ön yükleme tarihi ve PC boyutu belli oldu. 

Oyunun ön yüklemesi 26 Ekim saat 18.00 dan itibaren başlayacak.PC de 40.4 GB lık bir indirme yapılıp toplamda ise 45 GB lık bir yer kaplayacak.Ayrıca isteğe bağlı olarak HD doku paketini indirmek isteyenler ek 20 GB lık bir indirme daha yapacak.Oyunun çıkış günü ise yerel dil paketleri oyuna ekleneceğinden dolayıda ek 4-5.2 GB civarında bir indirme daha yapılacağı belirtiliyor. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 25 Ekim 2020; 3:2:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arman09

Dlss ile dengelenebilir

Hocam bu nvidia dlls olayi nedir ?

Rtx ekran karti var ama off . On yapmali miyim bunu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gamermn kullanıcısına yanıt
    Dlss on yaparsanız en az 40fps daha fazla alıyorsunuz

• 100 gb lı boyutlara alışınca boyut düşük geldi valla ne yalan söyliyim. 40 a 60 gayet iyi.

• Ön sipariş fiyatı artmaz gibime geliyor, aynı kalıcak gibi.

• Arkadaşlar elimde watch dogs legion kodu var uplay hesabınıza yükleyebilir ya da ayrı bir uplay hesabı oluşturup size verebilirim.

• Bu oyuna 300 veremem vallahi indirim gelirse alip deneyecegim.

• Ön yükleme başladı.

HD doku paketi hariç 35.27 GB,doku paketi ile birlikte toplamda 49.43 GB lık bir yükleme boyutu bulunuyor. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 26 Ekim 2020; 18:12:34 >
  • Terminator T-800 kullanıcısına yanıt

HD doku paketi ücretli mi hocam? yüklersen sormuyor

• englishman22 kullanıcısına yanıt

Oyunun DLC ler bölümünde doku paketi var ve yanındaki yükleye tıklarsanız indirme boyutuna ekliyor.Doku paketi yüklemesi isteğe bağlı olarak kullanıcıya bırakıldığı için yüklerken sormuyor.Doku paketi ücretsiz ve oyunun tüm sürümlerinde dahil olarak geliyor. 

• quote:

Orijinalden alıntı: Terminator T-800

Ön yükleme başladı.

HD doku paketi hariç 35.27 GB,doku paketi ile birlikte toplamda 49.43 GB lık bir yükleme boyutu bulunuyor. 

Doku paketi bilgisi için teşekkürler. İndiriyoruz bakalım. :)

• Bu performans ne ya şaka falan herhalde? 3090 + 10900k combosuyla bile her şey ultra + rtx ultra ayarlarda 4k 60 fps almak için dlss performance seçmek gerekiyor dlss quality bile kurtarmıyor. Bu kadar rezil bir optimizasyon beklemiyordum cidden.

• Oyunu izleyenler yorumları alalım baya oynandı Türk youtuberlar tarafından

• Klasik Ubisoft en az 3-4 ay beklemek lazim...

• Twitch de yayınlara bir baktım da optimizasyon sıkıntılı gibi. Yayındandır belki bilemedim ama 5 dk izledim defalarca suttering fps düşmeleri falan gördüm. Başka yayıncıya geçtim onda da benzer durumlar vardı. İlk gün yaması oyun kadar olur herhalde.

• Yok aga ubisoft bıraksın bu işi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheLordOfTheGames -- 27 Ekim 2020; 19:1:49 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.