Şimdi Ara

Watch Dogs Grafik Modları (SweetFX, TheWorseMod) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
1
Favori
4.934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Skyrim'i 10 saat modladıktan sonra crash vermesi ile mod serüvenim sona ermişti en son
  • quote:

Orijinalden alıntı: YasinCC

Üzerine kac güncelleme geldi bilmiyorum ama hic sorub olmadi

Herhangi bir hata almadım, grafiklerde de gözle görülür bir değişme oldu.
  • Fakat yükledikten sonra oyun menüsünde ilk üç sıranın ismi siliniyor. Allah'tan Season Pass aldıktan sonra ilk üç sırayı ezberlemişim :) (İlk sırada Continue with Aiden Pierce, ikinci sırada New with Aiden Pierce, üçüncü sırada da New With Bad Blood yazıyor) Kısaca ben yazılanları biliyorum ama yine de gözükmemesi sinir bozucu. Çözümünü bilen var mı?

Watch Dogs Grafik Modları (SweetFX, TheWorseMod)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the flying dutchman -- 5 Ocak 2016; 16:34:00 >

• DLC paketim olmadığı için birşey diyemiyorum böyle bir sorun yaşamadım
  • Bir kaç görsel de ben paylaşmak istedim.The Worse grafik mod ve farklı bir sweet fx kullandım.Güzel de oldu

Önceki hali

Watch Dogs Grafik Modları (SweetFX, TheWorseMod)  Watch Dogs Grafik Modları (SweetFX, TheWorseMod)  Watch Dogs Grafik Modları (SweetFX, TheWorseMod)  Watch Dogs Grafik Modları (SweetFX, TheWorseMod)

The worse grafik mod+sweet fx

Watch Dogs Grafik Modları (SweetFX, TheWorseMod)  Watch Dogs Grafik Modları (SweetFX, TheWorseMod)  Watch Dogs Grafik Modları (SweetFX, TheWorseMod)  Watch Dogs Grafik Modları (SweetFX, TheWorseMod)

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.