Şimdi Ara

WATCH_DOGS™ (DH ANA KONU) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
785
Cevap
12
Favori
41.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: JOSEPH_STALin

Şu anda bu şekilde yazıyor eurogamer sitesinde

UPDATE: Ubisoft has since amended its official materials, confirming the game for Xbox 360, PS3 and PC

O zaman konsol versiyonlarını baya bir kısıcaklar. Ne güzel ümitlenmiştim next-gen diye :/
  • Muhtemelen oyunu pcde en son ayarlarda gördük,ya grafikleri geçtim,grafiklere bi yere kadar etkiler insanı,tarz olarak acayip bişey,yani trafik lambalarının orda lamba seçeneğinin dışında treni kontrol et falan gibi seçenekler vardı,onun dışında arabaya binilebiliyor,çatışırken kurtarmak istediği adamı arabanın dışına çıkarıyor falan,bunlar çok acayip!?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JOELLAMBERT -- 5 Haziran 2012; 4:36:46 >
  • Ubisoft aşmış gerçekten helal olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun E3'te oynatılmayacakmış Geoff açıklamış.Bence bu da bu nesilden olmadığına kanıt.
  • xbox 360 gameopad iyle pc de oynandı deniyor
  • Erteleme olmazsa bu nesil çıkar.Shaderları konsolların gücüne göre limitlesinler,gölge,ışık efektlerini kıssınlar AA kapatsınlar 30FPS sub-hd gayet güzel çalışır bu oyun.Sunumda oynanan versiyon çok büyük ihtimalle oyunu programladıkları PC'dir.Ne olursa olsun,animasyonların yumuşaklığı ve oynanış gayet güzel görünüyor.Grafikler zaten belli bir seviyeye ulaştı,önümüzdeki nesilde yapay zekayı üst seviyelere çeksinler,oyunlara yenilikçi düşünceler eklesinler yeter.Kopyala yapıştır oyunlardan sıkıldı insanlar artık.
  • Hangi platform oldugu onemli degil, ben bu oyunu oynayacagim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi Ubisoft E3'e çok sağlam girdi.

• Muhtesem gorunuyor , gelecek nesil veya bu nesil , ne zaman cikarsa ciksin hemen oynamam lazim bu oyunu tam benlik
  • İşte openworld oyun böyle olur abi. Tamam GTA'da gerçekten güzel ama bir şehirdeymişsin hissini sana vermiyor. Sadece koca bir haritada görev yapma hissiyatını veriyor. Ama bu oyuna bakarsanız biz birşeyle uğraşırken diğer insanların normal hayatlarında yapmaları gerekenleri yaptığını göreceksiniz. Tabi gerçek oyun böyle olurmu o bilinmez
  • Gelecek nesil olduğunu düşünmüyorum.Next-Gen daha etkili bir giriş yapar..
  • Adam her şeyi hackliyor anasını satayım manyak oyun yapmışlar geberdi dedikleri konsollarımız da grafik show yapıyor adamlar bkz. AC III, Crysis 3.
  • Oyun harika görünüyor.Hayvani grafiklerle open-world oyun olması başlı başına bu nesile ait olmadığını gösteriyor.Yüksek çözünürlüklü texturelar,poligon manyağı modellemeler oyunu resmen uçurmuş.Grafiksel kalitenin yanında farklı bir oynanış yapısı var.Telefonları hackleme ve etkili yakın dövüş bana direk Person Of Interest dizisini hatırlattı.Tüm şehri kontrol altında tutabilmek acayip bir his oluşturacak gibi görünüyor.Senaryoyu da ön planda tutmuşlar.Hele kahramanın kulüpteki adamla konuşma tarzı,konuşurkenki mimikler aynı film gibi olmuş.On numara oyun olacak gibi görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Razura

Oyun harika görünüyor.Hayvani grafiklerle open-world oyun olması başlı başına bu nesile ait olmadığını gösteriyor.Yüksek çözünürlüklü texturelar,poligon manyağı modellemeler oyunu resmen uçurmuş.Grafiksel kalitenin yanında farklı bir oynanış yapısı var.Telefonları hackleme ve etkili yakın dövüş bana direk Person Of Interest dizisini hatırlattı.Tüm şehri kontrol altında tutabilmek acayip bir his oluşturacak gibi görünüyor.Senaryoyu da ön planda tutmuşlar.Hele kahramanın kulüpteki adamla konuşma tarzı,konuşurkenki mimikler aynı film gibi olmuş.On numara oyun olacak gibi görünüyor.

Aynen ne şu anki 79xx ekran kartları nede konsollar bu grafigi bu fpsde veremez kaç senedir oyun oynuyoruz.

Welcome Nex-Gen

• Grafikleri kısıp bu nesilde gelecekse hiç gelmesin, çünkü open world olarak bu grafiklerle gelmesi imkansız bence.

Birdahaki nesile gelir de biz de alıp oynarız çatır çatır
  • İşte bize böyle "olgun" open world oyunları lazım.GTA serisin'den nefret eden biri olarak söylüyorum(kimse yanlış anlamasın zevk meselesi) bu oyun çığır açacaktır.GTA gibi oyunların yerini artık bu tarz mantıklı,kaliteli görevleri olan oyunların alması gerektiğini düşünüyorum.
  • Yağmur,Toz,Rüzgar efektleri özellikle hayran bıraktı beni kendine, Enteresan bir oyun olmuş.Grafikler inanılır gibi değil.

Hangi platform'a ne zaman gelir bilinmezde mutlaka oynanır.
  • Valla aç kalsam yine alır yeni konsolu oynarım bu oyunu ve ubisoft %100 bi çakallık yaptı xbox 360 bu oyunu çalıştırmaz daha 2x anti aliansing 720p de zor veriyor şimdiki konsollar bu grafikte yanar.
  • bu nesilin oyunu olmadığı ortada..önemli olan nex gen in çıkış oyunu olup olmayacağı...ubisoft iyice büyük oynamaya başladı...
  • Hala şoktayım.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.