Şimdi Ara

Watch Dogs (2014) [ANA KONU] (309. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.235
Cevap
30
Favori
204.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 307308309310311
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar tekrar yazıyorum uplay oyunu kaydetmiy her gorevden sonra tekrar bastan baslıyorum uplay esitme yapmıyor kaldıgım yerden baslamıyor bu olay daha once kimsenin basına geldi mi?
  • Bu save noktalarını nasıl çoğaltıyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gmyo31

arkadaslar tekrar yazıyorum uplay oyunu kaydetmiy her gorevden sonra tekrar bastan baslıyorum uplay esitme yapmıyor kaldıgım yerden baslamıyor bu olay daha once kimsenin basına geldi mi?

uplayi yönetici olarak çalıştırıp aç.Watch dogs'un dosyalarını doğrulat.verify files diğe bir şey olması lazım.Oyunun eksik dosyaları varsa yüklüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mss1905

quote:

Orijinalden alıntı: gmyo31

arkadaslar tekrar yazıyorum uplay oyunu kaydetmiy her gorevden sonra tekrar bastan baslıyorum uplay esitme yapmıyor kaldıgım yerden baslamıyor bu olay daha once kimsenin basına geldi mi?

uplayi yönetici olarak çalıştırıp aç.Watch dogs'un dosyalarını doğrulat.verify files diğe bir şey olması lazım.Oyunun eksik dosyaları varsa yüklüyor.

hocam defalarca yaptım ama yönetici olarak baslatmadık orjinal oyun alıp oynamıyoruz bu ne ya
  • KurtArma veya contrat görevlerinde başarısız olursak bir şey kaybediyoruz mu

• quote:

Orijinalden alıntı: brokenwings

Bu save noktalarını nasıl çoğaltıyoruz

Edit:kırmızı Noktaları hacklendiğimiz zaman yeni save Noktaları Açılıyor....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brokenwings -- 6 Aralık 2014; 1:12:00 >
  • Sonunda bitirdim alın oynayın oynattırın

• brokenwings kullanıcısına yanıt
    kaçın, kaçırın insanları. daha camda baş rol oyuncusunun yansımasını göstermeyen oyundan ne beklenir? yıl olmuş 2015 hala iki reflekşın efekti yapamayan firmalar var. kaçın, koşarak kaçın!
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahfuzalbayrak

kaçın, kaçırın insanları. daha camda baş rol oyuncusunun yansımasını göstermeyen oyundan ne beklenir? yıl olmuş 2015 hala iki reflekşın efekti yapamayan firmalar var. kaçın, koşarak kaçın!

hala oynayamıyorum zaten kaydetmiyor oyunu
  • arkadaşlar iyi akşamlar acaba oyunun online kısmı nasıl hani almaya değermi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: omer 1989

arkadaşlar iyi akşamlar acaba oyunun online kısmı nasıl hani almaya değermi acaba?

Kesinlikle beş para etmez.GTA V 27 ocakta PC'ye çıkacak.Sistem özellikleride haftaya açıklanacak.Watch Dogs yerine GTA V almanı tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xaerk

quote:

arkadaşlar iyi akşamlar acaba oyunun online kısmı nasıl hani almaya değermi acaba?

Kesinlikle beş para etmez.GTA V 27 ocakta PC'ye çıkacak.Sistem özellikleride haftaya açıklanacak.Watch Dogs yerine GTA V almanı tavsiye ederim.

cevabın için saol dostum ya pahalı olsaydı zaten almazdımda hani ucuz cd key alcam :) ondan sorayım dedim hani hacklemek falan farklı bi multisi var galiba GTA V i bende alıcam alınmaz mı hiç :D
  • quote:

Kesinlikle alma uzak dur.

• Devam oyunu ya da ek paket haberleri var mı Watch Dogs için?
  • -Lanaya- kullanıcısına yanıt
    Devamı gelecek söylentileri var

http://forum.donanimhaber.com/m_97987308/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeviL's

Devamı gelecek söylentileri var

http://forum.donanimhaber.com/m_97987308/tm.htm

Teşekkürler.
  • Hiç sevmedim ben bu oyunu,sıkılıyorum oynarken,çok soğuk ve monoton geliyor...Ayrıca grafiklerinde detayına inerseniz çok güzel ama uzaktan pekde güzel durmuyor...

Oyunu seven arkadaşlar alınmasın ama Saits Row The Third'i oynarken kat ve kat daha fazla zevk aldım...
  • Iki gun once yeniden kurdum bunu Shadow of Mordor'u kaldirip. Hotfix Update de yapistirdim. Cok akici oldugunu soyleyemem ama oynanabilirligi baltalayacak duzeyde
    bir hantallik yasamiyorum.

Sistemim : NOTEBOOK | < Msɪ ᴄx-61(ᴏNᴇ 445xᴛʀ) >

PʀᴏᴄᴇsSᴏʀ: Iɴᴛᴇʟ(R) Cᴏᴛᴇ(TM) ɪ5-3230M (2 PHʏsIᴄᴀʟ/4 VIʀᴛᴜᴀʟ Cᴏʀᴇs)
    Gʀᴀᴘʜɪᴄs ᴄᴀʀᴅ: 2 ɢʙ NVIDIA GᴇFᴏʀᴄᴇ GT635M
    SʏsTᴇM MᴇMᴏʀʏ : 4 ɢʙ DDʀ 3 (1600 Mʜz)

Grafik ayarlari ise 1280*720 imaj cozunurlugu, Texture : High , Shadow : High, Shader : High , Reflections : Med, AA : FXAA , Water Q : Med ....

ONEMLI NOT : Oyunda ses cok az geliyor sorunu yasiyorsaniz ve eger win 7 ya da 8 kullaniyorsaniz, oyuna girmeden Speaker ayarlarindan Enhancements'tan Equalization'i enable edin.

Bir sey daha kesfettim. Daha oyunun ilk diyalogunda Jordi'nin, ses tonu haric her seyi tipkisinin aynisi. Kimin ? Batman the Dark Knight'taki Joker'in.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LivingDeads69 -- 22 Şubat 2015; 13:13:56 >

• Watchdogs oynuyorum ama cok sikici. Her sey eksik bu WatchDogs'da. arac surerken silah bomba vs kullanamiyorsun, yuzuyorsun ama yuzerken saklanamiyorsun, ota .oka polisi cagiran embesil bir chicago halki var, suya dalamadigin icin tepeden otturen helikopter gibi son derece sacma bir yapay zeka var, ictigin soda mi neyse, sadece gecici boost veriyor bir ozelligine, yemek yiyemiyorsun, chicago halkina aklina geleni yapamiyorsun salak salak bomba atip ates etmek disinda. ki yere bile
    ates etsen, manyaklarda oyle bir zeka var ki yine polis cagiriyorlar. oyunda birkac arac haricinde iyi modellenmemis araclar. cogu hem surus acisindan hem kaplama kalitesi vs. acisindan cok kotu.

Uber manyak bir polis teskilati var bu oyunda. Oyunun daha, cok basindayim. Kacabiliyorsan "kacis basarili" diyorsa sorun yok ama en seye surulmeyecek olayda bile polisi arayan malum halkin yuzunden cok gecmeden helikopter bile bitebiliyor basinda. Polis olayi nedeniyle feci sogudum oyundan. Normal seviye zorlukta bile polis adeta kan kusturuyor. Her sey asiri dengesiz. Kopruleri trafik isiklarini bariyerleri vs. hacklemek bazen isi aninda cozuveriyor ama bu cok nadir oluyor.

Sikildim.

• ahahahah gta v killer ha! ahahahha ohohoho yüzyılın fiyaskosu bu oyun.
  • 
Sayfa: önceki 307308309310311
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.