Şimdi Ara

Watch Dogs (2014) [ANA KONU] (300. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.235
Cevap
30
Favori
204.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 298299300301302
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Six Feet Under.

Mod yüklü haldeyken GTX 780 ile 55-70 fps arası oynuyorum ama o nasıl bir DoF'tur öyle karakter ultra miyop gibi 5 metre önünü bile göremiyor.

hocam gözünle odaklanmadığın yeri net görüyor musun? DOF'ta aynı mantık aslında. Ama malum bunu mod olarak yapıyorlar dolayısıyla bazı yerlerde hata var.

Maldo ultra texturelerini high seviyesinde oynatmaya yarıyor ama performansı düşürüyor.
  • kasmalara çözüm geldimi
  • oyunun amacı kart sattırmak, orası bir belli, optimizasyonu çok daha iyi olan sleeping dogs un da grafikleri neredeyse bu oyunla aynıydı ubisoft bu kafayla giderse işi zor.
    artık ben bu tür firmaları protesto ediyorum, ubisofta ea ya zırnık koklatmam arkadaş neden güzel oyunlar hak ettiği ilgiyi göremiyor ki?

bu arada sd den bir yağmur atmosferi:
     Watch Dogs (2014) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BADE5B8A0 -- 15 Temmuz 2014; 0:13:45 >
  • Aynen olay kart sattırmak,ben haftasonu GTX 760 aldım vatandan, bu oyun için almadım eski kartımdan sıkılıp sattım, değişiklik olsun güncelleme olsun diye aldım, vatandan aldığım kodu pc için uplay'den serial'e çevirdim ama bende oyun zaten vardı, fazladan 1 serialim daha oldu, alan olursa satabilirim, aslında çevirmeden kod olarak satmak daha iyidi belki, çünkü kod, hangi platform için istenirse o platforma çevrilebiliyor anladığım ama satmak bile şimdi aklıma geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Önder

kasmalara çözüm geldimi

Çözüm gelene kadar bitirdik bile daha da girmem oyuna. Başka oyunları oynarım daha iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dun oyunu bıtırdım. Oyun orjınal ( 2 kere update geldı) kısısel fıkrım
    - Ne yazıkkı 2 kere update gelmesıne ragmen bellı bır süreden sonra kasmalara cozum bulunamadı. Dıyecem kı sıstem yetmıyor. Butun detaylar full acık (aa en sonda) ortalama 50 - 60 fps catısma sahnelerınde 40 fps dusuyor. Buraya kadar normal. Oyuna gırdıkten yarım saat sonra bır anda 10 - 20 fpsye dusuyor. Kısaca 1 gorev yap. Oyunu ac kapat Deneme amaclı aa kapattım. Golge - yansıma - detay ayarları low getırdım. Yarım saat sonra aynı kasmalar yıne oluyor. Ekran kartının asırı ısınmasından kaynaklanana sorun oldugunu sanmıyorum. Ekran kartının ozel tasarım sogutması var. Aklıma gelen 2 secenek ya ıslemcı bellı bır sureden sonra asırı ısınıyor yada oyun yapımcıları optımızasyon ozurlusu. Gercı AC3 de optımızasyon konusunda sıkıntılıydı.
    - + Sehır tasarımı (kırsal kasabalar vs.. ) cok hosuma gıttı. Fakat yan gorevlerın yavanlıgı (mını gorevler en fazla bır kere oynar bırakırsınız) GTA dakı gıbı aktıvıtılerın olmaması harıtada sadece arabayla tur atmanıza yarıyor. Tamam aynı tarzda oyunlar degıller ama bır oyun openworld olarak acıklanıyorsa bana gore ana gorev dısında yan gorev - aktıvılerın en az ana gorevler kadar ıyı olması gerekıyor.
    - + grafıkler gun batımı - gun dogumu - gece - yagmurlu havada nextgen dururken guneslı havalarda eskı nesıl duruyor.
    + Sehırdekı npcler farklı seylerle mesguller. (Gercı hep aynı yerde aynı seylerı yapıyorlar. Bu benım ıcın onemlı degıl) Son gorevlerden bırıne gıderken bır bahcede parlama gordum. Hemen bahceye gırdım. Adamın tekı bahcesınde bır yerı kaynak yapıyordu Hos dusunulmus detay..
    - Araba surmek bır sehırde hıc bu kadar ezıyet olmamıstı. Motor surmek nıspeten daha ıyı. Son gorevlerde sureklı motorsıklet aradım
    - + Gorevler bazen ortalamanın ustu.. Bazen de sırf oyunu uzatmak ıcın konulmus. Bır tesıse sızma gızlıce adam oldurup gecme guzel olmus. Ama her gorevde aynı seyı yapıyoruz. Bır yere sız. Gızlıce oldurerek ılerle. Bır yerı hack et gorevı bıtır. Gercı dırek on kapıdan dalarak da gorevı deneyebılırsınız. Ölme ıhtımalınız yuksek. Yaptıgım gorevlerın %90 nı aynı mantıkla bıtırdım.
    son olarak: Oyunu bastan oynarmıyım cevabım: Asla. Oyunu sılermıyım: Asla. Arada harıtayı gırıp sehırde sakınce turlamak, kırsal kasabaya gıtmek.. Manzaranın tadını cıkarmak oldukca zevklı.
  • ben yarıda bıraktım bu oyunu iyiki de para vermemişim o kadar para vermeye değecek bir oyun değil e3 te şişirilmiş videolar ile görsel orgazm yaşattılar o kadar umutlandırdılar çıka çıka ne çıktı.
  • oyun bitti sonunda, sonunu beğendim güzel yapmışlar.
    adamıda öldürmedim böylede iyi bir insanım.
  • Arkadaşlar inşaat gibi bir mekan var orda eli silahlı adamlar var o görev kısmını bir türlü anlayıp ilerleyemedim yardımcı olursanız sevinirim.Gerekirse SS bile paylaşırım.
  • Yapımcı ekip , büyük bir güncelleme üstünde yoğun şekilde çalışıyormuş.

Bu kadar soğuttuktan sonra insanları geri çekermi bilinmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maxıs

Yapımcı ekip , büyük bir güncelleme üstünde yoğun şekilde çalışıyormuş.

Bu kadar soğuttuktan sonra insanları geri çekermi bilinmez.

bunlar da aylardır çalışıyorlar bu yamanın üzerinde bir türlü çıkaramadılar yamayı :D
  • pc de gamepad ile oynanış çok kötü
  • şu optimize patch'i gelsin artık ya
  • Watch_Dogs Update v1.03.483

Güncelleme içeriği

Watch Dogs (2014) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 30 Temmuz 2014; 3:40:01 >
  • Oyuna yeni yama geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 30 Temmuz 2014; 8:47:58 >
  • daha dün gece oyunu legal olarak edindim korsanda oynayıp bitirmiştim ama şimdi patch de tam zamanında geldi tekrar oynamalı :)
  • ubisoft kendisi söyledi pc'deki optimizasyona önem vermiyoruz rockstarın r si olamaz yakında batar gider bu firma çok şişirdiler oyunu araba sürüşünü gidip driver sf den alsalar daha iyi olurdu birşeye benzerdi oyun
  • quote:

Orijinalden alıntı: msw

quote:

kasmalara çözüm geldimi

Çözüm gelene kadar bitirdik bile daha da girmem oyuna. Başka oyunları oynarım daha iyi.

Bende düzeldi update ile

• quote:

Orijinalden alıntı: Pumkin

quote:

quote:

kasmalara çözüm geldimi

Bende düzeldi update ile

aynı gpu var güncelleme yaptım ama kasmalar yine devam ediyor bende ayarlar ne acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jakoß

quote:

Orijinalden alıntı: Pumkin

quote:

quote:

kasmalara çözüm geldimi

Bende düzeldi update ile

aynı gpu var güncelleme yaptım ama kasmalar yine devam ediyor bende ayarlar ne acaba ?

Bende texture medium diğer herşey low 800x600 de bile kadıyordu. Güncelleme indirdim. Tex ultrada diğer ayarlarda high civarı akıcı oynatıyor.

• 
Sayfa: önceki 298299300301302
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.