Şimdi Ara

WATCH DOGS 2 || PS4-PS4PRO ANA KONU || OYUN ÇIKTI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
454
Cevap
12
Favori
14.521
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> TPS >> WATCH DOGS 2 || PS4-PS4PRO ANA KONU || OYUN ÇIKTI
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    9857 Mesaj
    Downgrade olmaz. Watch dogs ve division downgrade olaylarından sonra ubisoft ceo su açıklama yaptı bundan sonra dikkat edeceğiz diye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Beyler açık ve net böyle yaptıkça karşınızdaki ister şirket ister ülke ister birey olsun,kulu köpeği gibi olursunuz. Adamlar öyle ya da böyle yapmıyor işte uzatmanin anlami yok,yok delik yok tıpa falan anlamsız işler,kendinizi düşürüyonuz anca böyle. Bizde yapsak oynasak,yeryüzündeki bütün dilleri koysak bitek Fransizcayi koymasak mesela.Yapmiyoruz ama işte. Ya size en basitinden örnek vereyim mesela liseli olduğunuzu düşünün bir hali saha maci yapılacak,12 kişi çağrılıyor ve siz cagrilmiyorsunuz her seferinde ısrarla. Adam toplayan elemanlar 3 4 kişilik bi grup düşünün. Diğer kalan 8 kişi çağrılan taraf o yüzden kim oynamış kim oynamamis pek takmıyolar diye düşünün. Şimdi siz kalbur üstü oynuyosunuz,sahadaki en kötü değilsiniz ama nötrsünüz iyi kötü oynayan bi adamsınız ve bu grubu toplayan 3 4 kişi sizi sevmediği icin cagirmiyor. Sizde maç oynanirken tellerin arkasindan batti mi aciniz mi var ondan mi oynatmiyonuz falan falan diye aglasaniz kimsenin gözünde ciddiyetiniz falan kalmaz. Siz cok iyi futbol oynuyo olsanız öyle ya da böyle sahadaki diger iyi oynayanlar gelmenizi isteyecek,sizide alcaklar oyuna. Örnek artık ne kadar yatti kafaniza bilmem 5 dk da bunu buldum ama burda devletinin gerekli kurumlari gorusucek o zaman bizzat ubisoftla. Ea yaptı,delik fransizlar yapmadiyla falan olmaz bu işler,bu ülkede 325 tl ye battlefield 1 çıkıyor. Hemde oyun türkçe. Kendinizi dilenir gibi göstermeyin,abanin torrente gitsin. Butun ubi oyunlarini torrentten çekin,aglama duvarina dönünce kendinizi kucultuyosunuz,bütün bunlarıda laf sokmak için değil gerçekten öyle göründüğü için söylüyorum. Daha ülkemde Türkçe çıkan fifa 16 yı rus psn den çekiyorum,just cause u us storedan aliyorum,far cry spottan alıyorum,fifa 17 ve bf1 i rusyadan alma planlari yapıyorum,vaziyet ortada işte. Ülken seni takmiyo sen gidiyon fransizin arkasindan ağlıyon. Yakışmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WrathofGlatzeman -- 9 Haziran 2016; 19:12:31 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    484 Mesaj
    Bu arada son cümlelerime ithafen rusyanin dikkatini çekerim. Türkçe uygun fiyata oynayabilmek için rusyadan almak zorunda kalıyoruz. Hani sinir tanimayan rusya,hani bombalicagimz rusya eyyyy rusya

|
    |

|
    |
    |
    |
    Benim en çok dövüş sistemi, drone olayı, mekan olarak san francisco seçilmesi çok beğendim. İlk oyunu oynamadım ama internetten az çok izlememe rağmen aralarında çok fark olduğunu gördüm sadece arabalar, ağaçlar, kaplamalar çok kötü geldi bana?
    |
    |

TVTİME | STEAM

AMD Ryzen 5 3600X | Gigabyte B450M SH2 | Corsair Vengeance LPX 16GB (8x2) | Sapphire RX5700XT Pulse | Samsung Evo 860 1TB | Corsair Carbide Series Spec-Delta | Corsair 650W VS Serisi 80+ | AOC 27'' 27G2U 144Hz IPS 1ms FreeSync | SteelSeries Rival 110 | Logitech G213 | Corsair HS50 | Sony 55XF9005 | Apple TV 4K 64GB
  • Yarbay
    4914 Mesaj
    yine fizik diye bir şey yok şehir sanki çok yapay npc ler hareketleri falan o yaşayan şehir görünümünden çok uzak sürüş dinamikleri de iyi kötüye sarmış hiç beğenmedim ben ilk oyuna laf ediyorduk vallahi o daha iyi duruyordu
    |
    |

Bu oyunlarin pc versiyonlarindaki downgrade mantiğini anlamiyorum birtürlü tamam xbox ps4 gücü yetmiyor mecburen oraya yapiyorsun downgrade pc neden yapiyorlarki Zaten 100dolarlık karti olan birisi tutupta para verip 50dolara oyun almazki.Belki şu yüzden olabilir korkuyorlar bütün oyuncular muazzam grafikleri görünce pc tarafine geçicekler diye sanirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Overlord7134 -- 12 Haziran 2016; 10:10:16 >
    |
    |

>>Amd Freesync Kullanıcıları Klübü ve ASUS MG278Q İncelemesi<<

>>Inno3D GeForce GTX 1050 Ti Compact İncelemesi 2100mhz Overclock<<

>>Asrock Fatal1ty 970 Performance Kullanıcı İncelemesi fx8350 ile 5200mhz Overclock<<

>>FULLSYSTEM OVERCLOCK REHBERİ i7 4790k Hava soğutmayla 4.8ghz<<

CPU>AMD Ryzen™5 1600X Soket AM4(16MB Cachle upto 4.4Ghz 1.3v)>MOTHERBOARD GIGABYTE X370-Gaming 5>Gpu Sapphire RX Vega⁵⁶ 8GB HBM2 Radeon™>RAM Kingston 16GB HyperX Fury Black DDR4 2400MHz CL15 1.2V(upto 3200mhz cl18 1.35v)>Case Desk Case>Klavye Motospeed CK888 NKRO Blue Switch>Monitör LG 29UM68 21:9 Ultrawide®IPS

• DH Yönetici
    7992 Mesaj
    OGZ video yapmış

|
    |
    CPU: AMD Ryzen 5 2600 | GPU: MSI RX 5700 MECH GP Edition | RAM: GSKILL 2x8GB Ripjaws V 3000MHz | Anakart: MSI B450-A PRO | SSD: Samsung 860 EVO 250GB | M.2 SSD: James Donkey JD1024 1TB | HDD: Seagate Barracuda 2TB | Kasa: Cooler Master MasterBox MB520| Monitör: AOC 24" 24G2U | Fare: Logitech G102 Prodigy | Klavye: SteelSeries Apex 150 | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 2019 Edition | Pad-1: SteelSeries Qck+ | Pad-2: GamePower RGB100 | Ses Sistemi: Logitech Z506 5+1 | Telefon: iPhone 7 32GB
  • Yarbay
    5494 Mesaj
    PlayStation 4 Pro tanıtımı.

|
    |

benim için bu tür oyunlarda yaşayan bir şehir olması çok önemli,çevredeki içine girebileceğimiz yerler,görevler dışında şehirde yapabileceğimiz aktiviteler

umarım bunlar tatmin edici seviyede olur

|
    |
    |
    |

|
    |
    CPU: AMD Ryzen 5 2600 | GPU: MSI RX 5700 MECH GP Edition | RAM: GSKILL 2x8GB Ripjaws V 3000MHz | Anakart: MSI B450-A PRO | SSD: Samsung 860 EVO 250GB | M.2 SSD: James Donkey JD1024 1TB | HDD: Seagate Barracuda 2TB | Kasa: Cooler Master MasterBox MB520| Monitör: AOC 24" 24G2U | Fare: Logitech G102 Prodigy | Klavye: SteelSeries Apex 150 | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 2019 Edition | Pad-1: SteelSeries Qck+ | Pad-2: GamePower RGB100 | Ses Sistemi: Logitech Z506 5+1 | Telefon: iPhone 7 32GB
  • DH Yönetici
    7992 Mesaj
    |
    |
  • Binbaşı
    1341 Mesaj
    ilkinden çok daha iyi bir oyun bizleri bekliyor inanıyorum..

heyecanla 15 kasım'ı bekliyorum
    |
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Feel True Power

The most powerful console ever!
  • Yarbay
    25921 Mesaj
    İlk oyun eksiklerine rağmen güzeldi keşke ikinci oyundada Aiden karakteri olsaydı.

|
    |

|
    |
    Alan var mı beyler beklentileriniz nedir?

|
    |

Feel True Power

The most powerful console ever!
  • Yarbay
    4900 Mesaj
    ilk oyunu beğenmedim grafiği falan kötüydü ikinci oyun güzel görünüyor ps4 pro desteğide geldi herşey çok güzel görünüyor bende biraz bekleyeceğim inceleme puanları gelsin sorunlar çıkarsa çözülsün ondan sonra alırım
    |
    |
Mobilya Takımları
SEO
SEO
Bey Azura
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,750
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.