Şimdi Ara

WATCH DOGS 2 || PS4-PS4PRO ANA KONU || OYUN ÇIKTI (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
454
Cevap
9
Favori
16.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zaten şu oyunun tek sıkıntısı Aiden gibi karizma bir karakterin olmayışı ve atmosferin karanlık olmaması. Bunların dışında ilk oyundan her konuda daha iyi. Fiyatı biraz daha inince alın oynayın :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eyvallah hocam yorumlarınız için teşekkürler :)

50-60 lira civarına indi mi yapıştırırım en son psprices'a baktım 80 liraya inmiş büyük ihtimal yılbaşında iner gibi kesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

eyvallah hocam yorumlarınız için teşekkürler :)

50-60 lira civarına indi mi yapıştırırım en son psprices'a baktım 80 liraya inmiş büyük ihtimal yılbaşında iner gibi kesin.

şu an 53 tl hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar birşey soracağım 1-2 sayfa geriye baktım da

Ps4 pro da hata veriyormuş bende almayı düşünüyorum böyle bir sıkıntı oluyorsa almayım

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Oyun benim ps4 pro da donuyor hiç oynayamıyorum (Oyunu Us psn satın aldım) ayrıca hellblade , darksiders 2 oyunlardada aynı sorunu yaşıyorum . Belki benim ps4 proda sorun vardır bilemiyeceğim ama neredeyse yeni çıkan tüm oyunlara sahibim sorunsuz bitirdim hepsini. Watch dogs 2 niye donuyor anlamadım .

• UyGaR___ kullanıcısına yanıt
    çoktan aldım hocam sağolasın yinede :)
  • Dostlar dlc'leri oynayan varmı kaç saat sürüyor

• İlk oyunda kiralık katil bir hackerı bunda hipster 24 saat sürten bir hackerı yönetiyoruz. İlginç kafalar.

• Geçen hafta platinledim bıraktım. Özellikle online thropy ler zorladı :)
  • oyunun grafikler harika da ps4 te araba ile hızı giderken özellikle dönüşlerde fps yerle bir. gözümü rahatsız etti ciddi ciddi. pro lazım sanırım adam akıllı oynamak için. biraz daha anlaşılabilir olsa daha iyi olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: whoops

oyunun grafikler harika da ps4 te araba ile hızı giderken özellikle dönüşlerde fps yerle bir. gözümü rahatsız etti ciddi ciddi. pro lazım sanırım adam akıllı oynamak için. biraz daha anlaşılabilir olsa daha iyi olurdu.

Pro da da yaşanıyor zaman zaman.
  • Arkadaşlar oyun bende ilk başlangıç bölümü sorunsuz oynarken ne zaman açık dünyaya bırakıyor oyun hep donuyordu.herşeyi denedim baktım düzelmiyor sildim oyundan vazgeçmiştim. Bugun tekrar indirdim oyun düzelmiş sanırım 3 saat boyunca donmadan oynadım .

• oyun 54 liraya değer mi arkadaşlar ilk oyunda görevlerin benzer olması dışında eğlenmiştim diyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leto Atreides II

oyun 54 liraya değer mi arkadaşlar ilk oyunda görevlerin benzer olması dışında eğlenmiştim diyebilirim.

çerezlik oyun. ilk oyunu seven bunu da sever.

• quote:

Orijinalden alıntı: UyGaR___

quote:

Orijinalden alıntı: Leto Atreides II

oyun 54 liraya değer mi arkadaşlar ilk oyunda görevlerin benzer olması dışında eğlenmiştim diyebilirim.

çerezlik oyun. ilk oyunu seven bunu da sever.

teşekkürler
  • Oyun daha karanlik olsaydı daha iyi olurdu ilk oyun gibi .
    Bir de kamera yerleştirmesi kötü olmuş rpg gibi, karakter baya uzakta gözukuyor. ilk oyunda karakter gene daha yakındı. Kamerayı yakınlaştırma ayarı olmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eaglefire -- 13 Ocak 2018; 16:25:9 >
  • Oyunu şimdi psn den aldım fakat ‘ indirelimiyor ‘ diye uyarı veriyor sebebi nedir ?

Sistemde yer yokmuş oldu. Bu arada 2 gün önce demosunu indirdim 33 gb idi hiç oynamadım. 2 gün sonra anca açtım ps yi oyun da 33 gb. Oyunu tam olarak indirdi ama erişimi kısıtladı sanırım demo mantığında..?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreyavuzz61 -- 14 Ocak 2018; 1:4:38 >
  • Pvp hack modunu ilk oyunda çok beğenmiştim sırf onun için aldım

• Türkçe oyunlari bitirdikten sonra bu oyunu deniyim dedim ingilizceden o kadar çok anlamadigimdan bir türlü zevk alamadım bir yerlere yolluyor beni hackleyip geri geliyorum

• Uncy kullanıcısına yanıt
    O mod hala zevkli. Quadcopter ile saklanırken rakibi trollemek keyifli oluyor.

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.