Şimdi Ara

Watch Dogs 2 (2016) [ANA KONU]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
365
Cevap
6
Favori
19.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• hocam şu tablo olayı açıklıyor sanırım.

Alakası olduğunu zannetmiyorum satmak veya satmamakla.Basitleştirilmiş Çince,geleneksel çince,macarca,arapça,çekçe,lehçe,brezilya portekizcesi
    iddiaya varım şuradaki ülkelerden en azından bir kaç tanesini geçiyordur türkiye satış olarak.Sanki bu ülkelerde milyonlarca satıyor bu oyun.Bu kadar dil ekleyebiliyorsan türkçe de eklersin ne var?Zaten bu çevirmenlik zımbırtısı zor bir iş değil ki oradaki ekipler parayla çevirmenlik yapıyor 2 ayda bile hemen çevirirler koskaca oyunu gönüllü ekipler gibi olmaz.Tut bir ekip bir-iki ay içinde halledip bir yamayla getirmeleri hiçte zor bir şey değil.Kısacası değmez bu adamlara para vermeye ubisoft zaten bu ne bekliyoruz gerçi
    Oyunun optimizasyonu kesinlikle kötu degil kötu oldugunu soyleyen yorumlarin adi cikmis 9 a inmez 8 e mantigiyla yapildigi kanaatindeyim. Oyunun soylenebilecek eksi tek yani araclarla ilgili olan arac ses sorunu ve arac ici goruntunun cok kotu olmasi. Arac ici goruntuyu hic onemsememisler. Onun disinda fevkalede bir oyun olmuş. Wd1 in kotu esintilerini gereksiz yere wd2 ye tasimaya calisan pek fazla sayida luzumsuz yorum yapiliyor.
    Oyunu yeni aldım oynamak isteyen varsa ekleyelim. Adam öldürmeden ilerliyorum, daha tutorial sonrası ilk görevde bıraktım şehri dolaşıp follower ve puan topluyorum.

Araba sürmek çok zevkli bu arada. Arcade-sim karışımı bir şey yapmışlar, bazen Crew dan çok oynayasım geliyor sırf sürmek için. bir de yapay zeka da inanılmaz düzeyde, şehirdeki herkesin bir karakteri var ve sizin hep farkında oluyorlar. World state in kalıcı olması da ilgimi çekti. Arabayı yolun ortasında bırakıp gidin, yarım saat şehri dolanıp gelin sizin arabanız halen orada durup trafiği kilitler olur. Artık park ediyorum milleti rahatsız etmemek için.
    Oyunu tüm DLC'ler ile birlikte 38 saatte, gizlilik odaklı ve hiç kimseyi öldürmeden ilerleyerek tamamladım. Diyebilirim ki Ubisoft'un son yıllarda yaptığı belki de en iyi iş olmuş. Açık dünyası oldukça eğlenceli ve içi dolu, yan görevler çok şaşırtıcı bir şekilde kendini tekrar etmiyor, sıkmıyor ve vakit ayırmaya değiyor. Ortam ve atmosfer cıvıl cıvıl, insanın içini açıyor. Grafikler güzel, oynanış son derece akıcı. Hack sistemi ilk oyunda işin tuzu biberi iken ve kapasitesi sınırlı iken bu sefer detaylandırılmış, ana odak olmuş ve aslında ilk oyunda yapılması gereken şey bu oyunda dört dörtlük bir şekilde gerçekleşmiş. İlk oyun, ikincisinin yanında alpha sürümü gibi hissettiriyor o açıdan ki ilk oyunu severim de hani. Onun dışında bölüm tasarımları Watch Dogs 2'nin belki de en üst seviye yaptığı iş olmuş, hiçbir görev oynanış açısından baymıyor o yüzden. Müzikler çeşitli ve yeterli, Beethoven Mozart dinleyebileceğimiz bir klasik radyo kanalı var daha ne olsun :)

1-2 sıkıntısından bahsedecek olursam ana hikayedeki olayların işlenişi (burada bahsettiğim şey ana hikayedeki oynanış kısımları değil, sinematikler ve kurgu), karakterlerin büyük kısmı ve diyaloglar zayıf ve ilgi çekici olmaktan uzak. Hatta ilk oyundan gelen başarılı karakterler bile bu oyunda çok sıkıcı ve tekdüzeler. Oyuna 86 puan veririm, 90 üstü vermiyorsam en büyük sebebi bu eksikleridir. İlk oyunun o ciddi ağır havasını atmosferde olmasa bile hikayede arıyor insan. Araba kullanımı ilk oyundan iyi olsa da yine vasat. Yine ilk oyundaki gibi bir yerden sonra para harcayacak yer kalmıyor, deli gibi para birikiyor. Başka kötü bulduğum bir yanı aklıma gelmiyor şu an. Benim gibi eğer cıvık atmosferi ve hikayesinden dolayı sürekli ertelemiş iseniz büyük hata edersiniz, kesinlikle herkese tavsiye ederim
  • Takip.
  • Umarım ilk oyun gibi optimizasyon özürlü olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 3 Ekim 2014; 19:59:53 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Iyi senaryo ve oynanabilirlik ile gelirse favoriler arasına girer.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha 1 i oynamadık, türkçe yama çıkar umuduyla bekletiyoruz oyunu.. Hiç sevinmedim bu habere
  • İlki gibi dandik olacaksa hiç çıkmasın daha iyi.
  • 2 yıl sonra editlerim

• İlk oyun hayal kırıklığı idi.
  • önlerden
    yine optimizasyon olursa oynamam
  • Birisi her yorumu eksilemiş bu ne lan

Bazılarına artı verdim ama artı bile kurtaramadı bazılarını.

• Rezaletin serisini yapacaklar
  • Arkadaşlar Merhaba watch dogs oyununda şehir içinde medium/high grafikler de oynarken yeşillik bir alana gelince low/medium grafikler de bile zar zor oynuyorum. Sizde de böyle mi diğer sistem isteyen Oyunların cogunu yüksek grafikler de oynayabiliyorum

• Yerimizi alak çöpten sonra best çöp geliyor banko.

İlk oyun çıkmadan yok GTA 'yı silecek yok hackerlik yok şöyle yok böyle.

Gta 4'ün ek paketinden öteye gidemeyen bir oyundu. Grafikler ve oynanış, Far Cry ve AC serileri oynayanları belki tatmin etmiştir de, bu adını verdiğim 2 oyunun kırması gibi bir şeydi.

Çıkmadan 2 sene konuşuldu çıktıktan 2 hafta sonra 100 telaye aldığım oyunu 60'a veriyom genşler.

Hele ki şehrin göbeğindeki araba konvoyuna saldırma görevlerinde arabadan çıkan (Far Cry 3 'ten fırlamış) zırhlı askerler tam yarılma sebebi.
  • ilk oyun optimizasyonu kötü de olsa hack olayları yeteri kadar ilgimi çekmişti hikaye de fena değildi . Ama şimdi 2. sini yapıyorlarsa vasat kalan oyunun öncelikle bu yönlerini geliştirmeleri lazım. Yoksa yukarıdaki gibi her yerde çöp temalı yorumlar yemekten kurtulamaz ubi.
  • 1.oyun başarılıydı ama bazı eksikleri vardı 2. güzel olur inşallah
  • X6 6300 @4.450 Mhz
    8Gb ram
    660Ti'la oyunu adam gibi oynayamıyorum

Sürüş dinamikleri desen berbat ötesi, grafik kalitesi yerlerde, optimizasyon berbat ama hack olayı çok zevkli.Güvenlik kameraları falan mükemmel.Silah kullanımı da iyi ama atmosfer yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeepestSea

X6 6300 @4.450 Mhz
    8Gb ram

Sürüş dinamikleri desen berbat ötesi, grafik kalitesi yerlerde, optimizasyon berbat ama hack olayı çok zevkli.Güvenlik kameraları falan mükemmel.Silah kullanımı da iyi ama atmosfer yok

doğruları yanlış yere yazıyorsun hocam.Burada ubinin evlatlarıyız hüloğğğ diye bir gizli tarikat var.Aleyhinde konuşursan en iyi ihtimalle - yersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ungalath

quote:

X6 6300 @4.450 Mhz
    8Gb ram

doğruları yanlış yere yazıyorsun hocam.Burada ubinin evlatlarıyız hüloğğğ diye bir gizli tarikat var.Aleyhinde konuşursan en iyi ihtimalle - yersin

Hiç umrumda değil.Oyun güzel olur yazarız ama kötüyse eğer buna iyi diyemeyiz..Ayıptır..

O çok sevdikleri ubi unity'yi hala düzeltemiyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ungalath

quote:

X6 6300 @4.450 Mhz
    8Gb ram

Hiç umrumda değil.Oyun güzel olur yazarız ama kötüyse eğer buna iyi diyemeyiz..Ayıptır..

Hiçbiride doğru değil,öncelikle Watchdog Mafia,GTA vb gibi statik bir oyun değil,skill upgrades le sürüş dinamikleri vb hertürlü oynanış
    mekaniklerini geliştirebilmek opsiyonel,v 1.4 update sonarası optimizasyon vs problemi de yok.

• 2016 yılının da gelecekse ne sistemelr toplanır o zamana kadar
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.