Şimdi Ara

Watch Dogs 2 %100 Türkçe Yama ÜCRETSİZ YAYINLANDI (Anonymous Çeviri) (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
698
Cevap
29
Favori
29.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yok hocam, hemen yüzde güncelliyoruz :)
  • Oooo çok iyi. %50 ye gelmiş neredeyse. 2 3 aya herhalde gelir.
  • 1. oyunla ilgili bir gelişme var mı ?
  • KARTALIZMA kullanıcısına yanıt
    onu sanki başka grup yapıyordu. Galiba u-crewdi.
  • Agustos başında test aşamasına gelir diye düşünüyorum
  • Merhaba arkadaşlar,

Çeviri konusunda yardımcı olacak arkadaşlar aranıyor. Eğer destek olmak isterseniz Walküre arkadaşımıza mesaj atabilirsiniz :https://forum.donanimhaber.com/profil/2576478#!/
  • Çeviri yüzdesi %60 olarak güncellenmiştir!
  • walküre kullanıcısına yanıt
    Çeviriyle ilgili yakın zamanda videoda gelecek demiştiniz sanki öyle hatırlıyorum bununla ilgili bi gelişme var mı
  • Hiç merak etmeyin aklımda, önümüzdeki günlerde atmayı planlıyorum.
  • Çok hızlı ve kaliteli yamalar geliyor, ellerinize sağlık.
  • Serinin iki oyunu da çeviriliyor 3.oyunda çıkış yaptıktan sonra umarım onu da türkçe oynayabiliriz
  • Zorbey046 Z kullanıcısına yanıt
    İlk oyununu kim çeviriyor?
  • U crew ekibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Faramir kullanıcısına yanıt
    u-crew altında forumdan bir arkadaş. Ama bayağıdır bilgi paylaşılmadı, çevirinin takip formu da kaldırılmış sanırım öyle yazılmıştı 1-2 sayfa önce.
  • Evet öyle denmişti hatta çeviri durduruldu diyen de oldu, ne kadar doğru bilmiyorum tabii ki...

• nerdeyse 1 sene olacak bi türlü bitemedi keşke zamanında tool u crewe verilmeseydi bu kadar uzun sürer mi bi çeviri ya madem öyle niye 1 sene öncesinde haber veriyosunuz bekle bekle ağaç olduk
  • anonymousceviri A kullanıcısına yanıt
    O zaman o çeviriden umudu kesin derim. 1. oyunla 2. oyun arasında senaryo olarak bir bağlantı var mı? Varsa bence 2. oyundan başlamak, örnek vereyim bir diziyi 2. sezonda başlamak gibi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Faramir -- 3 Temmuz 2019; 13:43:35 >
  • Faramir kullanıcısına yanıt
    1. Oyun ile 2. oyun arasında hikaye anlamında bağlantı yok. Sadece bir yan görevde Aidien'i kurtarıyoruz o kadar.
  • @Faramir,
    @Extrmesports,
    @RushComeBaby,

Hikaye anlamında aralarında bir bağlantı olsun/olmasın arkadaşlar ben WD1 çevirisinden umudumu kesmek istemiyordum doğrusu, da şimdi ne yani WD1 yaması iptal mi oldu?.

(Ekim-Kasım 2018) WD1 çevirisi için ilk kez konusu hortlatıldığında buralardaydım hatta o konudan 1 yıl önce tam Titanfall 2 yaması çıktığında @Tgyama ekibine WD1'den bahsetmiştim, dosyaları çözebilirsek üzerinde uğraşıyoruz demişlerdi aylar sonra olmadı yapamadık diye bırakmışlardı.

Sizlerin de sözünü ettiğiniz WD1 çevirisine başladım diyen WD1 fanı bir arkadaş vardı buradaki konusu uçurulmadan önce hatırlıyorum bayağı da hevesliydi, sonradan haberini aldık U-crew'e mi geçmiş ne olmuş o arkadaş neden WD1 konusunu buradan açmıyor bilgilendirmiyor? Yama ilerlemesini gösteren Excel formatında site linki verilmişti bakıyorduk bu da yok ortalıkta. Anlamıyorum ki bin bir hevesle başlanan Türkçe yama neden bir anda sessizliğe gömülür iptal mi değil mi neden belli olmaz.

Açıkça söyleyeyim WD1 yaması 1 yıl 2 yıl sürsün sonuna kadar destekleyip bekleyeceğim yamalardandı çünkü bunu hak eden bir oyun. Her yerde yazdım keşke dedim WD2 yerine önce WD1 yaması yapılmalı buna yoğunlaşılmalı asıl Türkçe yama olmayı hak eden WD1'dir demişimdir. Tabii o zamanlar Anonymous Çeviri'den haberim yoktu hatta WD1'in o arkadaşın U-crew'e geçtiğini bile yeni öğrendim sayılır.

Aman diyeyim Anonymous Çeviri ekibi aman, madem başlanmış %60 olmuş WD2'yi bari %100'lük bir çeviri olarak tam tekmil tamamlayın da bunu bari kaybetmeyelim. İçim kan ağlayarak belli ki WD1 çevirisi üzerine soğuk bir su içip bunu da 'iptal olan yamalar kervanıyla' uğurlayacağız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ravenholm

@Faramir,
    @Extrmesports,
    @RushComeBaby,

Hikaye anlamında aralarında bir bağlantı olsun/olmasın arkadaşlar ben WD1 çevirisinden umudumu kesmek istemiyordum doğrusu, da şimdi ne yani WD1 yaması iptal mi oldu?.

(Ekim-Kasım 2018) WD1 çevirisi için ilk kez konusu hortlatıldığında buralardaydım hatta o konudan 1 yıl önce tam Titanfall 2 yaması çıktığında @Tgyama ekibine WD1'den bahsetmiştim, dosyaları çözebilirsek üzerinde uğraşıyoruz demişlerdi aylar sonra olmadı yapamadık diye bırakmışlardı.

Sizlerin de sözünü ettiğiniz WD1 çevirisine başladım diyen WD1 fanı bir arkadaş vardı buradaki konusu uçurulmadan önce hatırlıyorum bayağı da hevesliydi, sonradan haberini aldık U-crew'e mi geçmiş ne olmuş o arkadaş neden WD1 konusunu buradan açmıyor bilgilendirmiyor? Yama ilerlemesini gösteren Excel formatında site linki verilmişti bakıyorduk bu da yok ortalıkta. Anlamıyorum ki bin bir hevesle başlanan Türkçe yama neden bir anda sessizliğe gömülür iptal mi değil mi neden belli olmaz.

Açıkça söyleyeyim WD1 yaması 1 yıl 2 yıl sürsün sonuna kadar destekleyip bekleyeceğim yamalardandı çünkü bunu hak eden bir oyun. Her yerde yazdım keşke dedim WD2 yerine önce WD1 yaması yapılmalı buna yoğunlaşılmalı asıl Türkçe yama olmayı hak eden WD1'dir demişimdir. Tabii o zamanlar Anonymous Çeviri'den haberim yoktu hatta WD1'in o arkadaşın U-crew'e geçtiğini bile yeni öğrendim sayılır.

Aman diyeyim Anonymous Çeviri ekibi aman, madem başlanmış %60 olmuş WD2'yi bari %100'lük bir çeviri olarak tam tekmil tamamlayın da bunu bari kaybetmeyelim. İçim kan ağlayarak belli ki WD1 çevirisi üzerine soğuk bir su içip bunu da 'iptal olan yamalar kervanıyla' uğurlayacağız.
    Watch Dogs konusunu açan kişi bendim. Fakat U crew aldığı bir kararla artık Kendi siteleri dışında başka bir yere konu açmamamiz için bizlere söyledi. Bu yüzden konu silindi.

Çeviri konusunda ise çeviri bence yakındır çıkması. Her an çıktı duyurusu gelebilir bence. 50.000 satır mevcut. Tek bir arkadaş (fanatiği) çeviriyor. Bu yüzden biraz gecikmiş olabilir.

Forumda yaşanan bazı olaylar yüzünden U crew de duyuru yapmama kararı almış olabilir. Bundan sonra çat diye yamalar çıkabilir.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.