Şimdi Ara

Watch, Airpods, iphone Şarj Standı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
2.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

3 ünün şarj olacağı kullandığınız standlar var ise marka ismi paylaşırmısınız? AliExpress de bir çok model var ama yalandan bir ürün almak istemem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Konuyu takibe alayım. Bana da lazım böyle birsey. Amazon yurtdışından filan baktım ama emin olamadım model konusunda.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Konu takip.

• quote:

Orijinalden alıntı: Evil Belief

Şu çok iyi ama parası da iyi https://www.logitech.com/en-us/product/powered-wireless-charging-3-in-1-dock.950-000015.html?crid=1894
    Dolar 2tl olsa o zaman alınırdı da şimdi sadece hayal.

• @BogazınYargıcı sende araştırıyordun bu tarz birşey sanki. Bulabildin mi hocam?
  • Peerless kullanıcısına yanıt
    Baseus iyi markadır biraz daha estetikli olabilirmiş cihaz. Düz yapıştırıp yaslamışlar.

Alternatif olmaz ise bunun için indirip takip edebilirim.

• Peerless kullanıcısına yanıt
    Evet hocam kablosuz şarj araştırıyordum mophie alacağım sanırım yada nomad ped alacağım bakalım

• Yaprakdusuyor Y kullanıcısına yanıt
    Sakin ol şampiyon 😎

• Ben baseus 3’lü olanı aldım kullanıyorum. Güçlü bir adaptör lazım. Onu da baseus aldım yanlış geldi, type-c girişi yerinde de usb vardı. Geri gönderdim, benim istediğim kalmadığı için ücret iadesi yaptılar. Sonuç olarak memnunum ama adaptörüm olmadığı için tam performansını daha deneyimleyemedim. Baseus ürünlerini de kendi sitesi akıllıphone’a yönlendiriyor. Oradan daha uygun oluyor.

• https://www.iottie.com
    Ben bu powerbank mi almayı düşünüyorum

• Baseus'un bir tane kullanışsız şarj padi atılmış. Stand dediğin telefonu dik tutar. Anca uyurken vs koymaya yarar, ben şunu almıştım.https://www.amazon.com/gp/product/B07SF5Z66K
    Kargo dahil 24(satış fiyatı 13 dolardı) dolara geldi. Tabi o zamanlar siyah rengi yoktu sadece gümüş vardı. iPad Air 3. nesli yatay koyduğumda dahi sorunsuz taşıyor. Dikey koyamıyorum bir tek. Dikey koymak için standa ağırlık yapacak bir şeyler lazım. iPhone'u standın ayak kısımlığına koymak ise gerekli ağırlığı veriyor. O zaman dikey bir şekilde iPad'te konabilir. Kablosuz şarjlı standları gördüm ama bilerek almadım, hem yavaş şarj ediyor hem de en ufak, gelen mesaja cevap yazayım, şunu yapayım vs derseniz telefonu sürekli şarjdan al-tak yapmak gerekecek.

Şarj padlerinde ise en sevmediğim iki olay yavaş şarj etmesi, ve biraz yukarı/aşağı veya sağa/sola koyunca şarj etmemesi. Hani masaya alayım koyayım sürekli şarj olsun derken, hafif yana koyunca şarj etmemesi leş bir olay. Standlılarında en azından stand yapısı gereği fazla yana ya da aşağı/yukarı koyamadığımızdan bu olay yok.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.