Şimdi Ara

Wasteland 3 (2020) [PC ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
3
Favori
4.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Skill ve perkler hala geliştirilme aşamasındaymış. Bunları açıkladıkları gün oyunun seviyesi kendini gösterecektir zaten. Tek korkum konsola çıkacak diye oyunun basitleştirilme ihtimali. Fargo umarım hata yapmaz bu konuda yoksa mevcut hali ile benim de favorim 2020 için kendisi -)
  • Wasteland 3 Çıkış Tarihi Duyuruldu

19 Mayıs 2020'de PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak.

Microsoft Store'da 260,00 TL ve Steam'de 219,00 TL'den ön siparişe açıldı. Ayrıca Xbox One ve PC'de Xbox Game Pass'e dahil olacak.

https://m.bolumsonucanavari.com/Haberler-Wasteland_3_Cikis_Tarihi_Duyuruldu-97433.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 15 Kasım 2019; 1:16:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2.Oyunu türkçeydi, bunu yapmamışlar sanırım
  • Wasteland 3 Ertelendi

Yayıncı Deep Silver ve geliştirici inXile Entertainment, Wasteland 3'ün çıkış tarihini 19 Mayıs'tan 28 Ağustos'a ertelediklerini duyurdu.
    https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Wasteland_3_Ertelendi-100520.htm
  • Wasteland 3 Geliştirici Günlüğü #1 – Karakter Yaratma, Özelleştirme ve Savaş Sistemi

Yayıncı Deep Silver ve geliştirici inXile Entertainment, taktiksel rol yapma oyunu Wasteland 3'ün ilk geliştirici günlüğünü yayınladı. Baş tasarımcı David Rogers oyunun karakter yaratma özellikleri, özelleştirme seçenekleri ve savaş sistemini anlatıyor.

• Ya her şey güzel de nedense şu menü tasarım olayı bana hala acayip derecede itici hissettiriyor. Sırf konsollar için yapılmış modern bir arayüz, neon ışıklar sanki cyberpunk yada bilimkurgu filminden çıkmış gibi bu ne arkadaş diyorum. Oyunlar için yaratılan dünya'ya uygun tasarım her zaman gözümde + olarak başlar. (Tabi bu söylediğim kişisel bir görüş ki oyunun kötü olduğu anlamına gelmez) Bekliyoruz bakalım cilalanmış son halini.

Bu arada bir kaç gameplay daha izledim oyun baya baya gümbür gümbür geliyorum diyor. Tek korkum umarım outer worlds gibi dur daha yeni başlamıştık demeden oyunun bitmesi. Bunu söylüyorum çünkü outer worlds gibi malum bu oyun da para toplanarak yapıldı. Ha bundan sonra ki oyunları microsoft çatısı altında geliştirilecekleri için beklentiyi yüksek tutabiliriz ancak outer worlds'ten sonra bu oyuna da şimdilik şüphe ile yaklaşmak gerekebilir sanki

• Wasteland serisi devam eden bir hikayeyi mi konu alıyor yoksa her oyun ayrı bir hikaye mi anlatıyor? Daha önceki oyunları oynamak gerekli mi diye merak ettim de.
  • mustiua M kullanıcısına yanıt
    Hikaye takipli değil, anca 1-2 elemanı görürüz önceki oyundan. İlk oyun çok eski zaten o iyice uzak.
    Direkt 3 ten başlanabilir.
  • siberarmi kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim önceki oyunları oynamak gerekseydi uzak duracaktım muhtemelen şimdi takibe aldım.

• Grafikler ilk resimlerde iyi gibiydi fakat şimdi bakınca sanki karakter modellemeleri biraz daha yükseltilmeli ve çevre detay seviyesi artmalı gibi geldi bana.
    İkinci oyunda grafik aramamıştım fakat zaman geçipde pillars of eternity 2, x com2, gears of taktics gibi oyunların başarılı grafiklerini görünce yeni gelecek oyunlardanda beklentim yükseliyor.
  • Wasteland 3 İnceleme Puanları

Metascore 86 (PC)

TheGamer 100
    Player 2 100
    God is a Geek 95
    The Indie Game Website 90
    CGMagazine 90
    PCGamesN 90
    DualShockers 90
    Attack of the Fanboy 90
    COGconnected 90
    Shacknews 90
    Wccftech 90
    PC Invasion 85
    GameStar 85
    GameWatcher 85
    PC Gamer 84
    SpazioGames 83
    Digital Trends 80
    Game Revolution 80
    Trusted Reviews 80
    GamesRadar+ 80
    Screen Rant 80
    Everyeye.it 75
    Eurogamer Italy 70

• Arkadaşlar oyundaki takılma sorununu çözen var mı? Tutorial dan sonra donuyor oyun.
  • NeCRiS kullanıcısına yanıt
    Bölgeyi Amerika ya alınca düzeliyor. Genel bir problem gamepass oyunlarında.
  • siberarmi kullanıcısına yanıt
    Hocam seni artık pek göremiyoruz forumda.
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    Yoğunluktan unutuyorum gün içinde genelde, bir de benim tarzım olan RPG konularına eskisi kadar rağbet kalmadı,uğrayan çok olmuyor dükkana.
  • Konu niye ölü yav 2 yi severek oynamıştım, şimdi 3 ' ü indiriyorum. Başlangıçta sorun olduğunu yaşamış herkes, umarım sorunsuz hallederiz. Yorum yok mu hiç, nasıl buldunuz?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.