Şimdi Ara

Wasteland 2 (2014) [ANA KONU] (33. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
689
Cevap
10
Favori
32.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkce dil geldi mi, deneyen oldu mu, nasil?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gog tan alacağım kesin Türkçe yama geldi mi gog ta?
  • Oyun türkçe harika olmuş
  • mini map nasıl çıkıyor (director cut)
  • türkçe olması ve yılbaşı dolayısıyla aldım oyunu. korsandan denemiştim ve baya beğenmiştim. aslında %75 bekliyordum ama artık aldık
  • Oyun Baldur's Gate,Icewind Dale tarzı mı ? Eğer bu tarzda bir oyunsa almayı düşünüyorum.
  • Bende ölücü gibi yüzde 75 i bekledim ama dün akşam canım sıkıldı aldım yüklenene kadar masa başında uyuya kalmışız, karakter yarattık kapadık oyunu. Grafikler baya tatlı inşallah fallout havasını verir azcıkta olsa :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wight Lord -- 31 Aralık 2015; 10:27:23 >
  • bununla pillars of eternity arasında kaldım ikisinide oynayan varsa önerilerde bulunabilir mi?
  • Oyunu Kickstarter'la birlikte ilk duyurulduğunda bağış yapıp satın almıştım. Brian Fargo ismini görünce insanın tüyleri diken diken oluyor sonuçta.. Betadan ilk çıktığı süreçte oynama imkanım olmuştu ancak AG Center'daki buglar ve yoğun iş temposu yüzünden oynayamamıştım. Geçen ay tekrar DC sürümüne gelen ek içerikler ve oyunun türkçe dil desteğine kavuşması vesilesiyle tekrar başlayıp bitirdim. Eski Fallout tadını arıyorsanız, onlara benzer güncel bir oyun arıyorsanız tek seçeneğiniz şu an Wasteland 2, RPG sever tüm arkadaşlara tavsiye ediyorum. Ancak ben hala Fallout 1 ve 2'nin mekan tasarımlarını, atmosferini daha iyi buluyorum. Oyuncuyu daha çok içine çeken bir yapısı vardı.

edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KingdomOfH3aven -- 14 Mart 2016; 1:16:08 >
  • Şuan Steam'de 29TL,G2A'da da 20 TL felan,Böyle bir oyun için bedava bu fiyat.
    Ben kartın kesim tarihi geçsin satın alacağım.Fazla oyun alamıyoruz en azından Türkçe dil destekli oyunları orjinal almaya çalışalım
  • eski rpgler gibi parti yönetiyosunuz dimi bu oyunda
  • wasteland 2 indirdim, bu hafta bedavaymış 2 gün, Türkçe seçeneği var diyor markette ama oyunu indirdim seçeneklerde Türkçe seçenek yok, neden acaba ?

Evet ilgincdir bende Turkce secenegini menuden bulamadim.Bedava diyemi acaba Turkce secenegini kaldirdilar?
  • killnOd kullanıcısına yanıt
    Türkçe dil özelliği Wasteland: Director's Cut versiyonunda geldi, sizin kurduğunuz düz Wasteland ise olmaz.
  • Aynı sorun bende de var. Oyunu steam'den indirdim, türkçe dil desteği yok. Steam mağazaya baktığımda "Wasteland2 : Director's Cut" kütüphanemde görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavuzserdol

bununla pillars of eternity arasında kaldım ikisinide oynayan varsa önerilerde bulunabilir mi?

Poe beni sarmadı. Özellikle loading olayı oyundan soğumanıza yeter. Oyunun yüzde 80 indeyken bıraktım. Baldurs gate benzetenler var ama bence alakası bile yok. Sınıflar arası dengesizlik hat safada. İtem olayı çok zayıf. Bir crom fear bir lilarcor vb. yok. Binbir zorlukla bir dragon kesiyorsun çıkan itemleri görünce dumur oluyorsun. (Bunlar benim şahsi düşüncem. Oyunu beğenenlerde çoğunlukta)

Wasteland 2 güzeldir. Verdiğin parayı fazlasıyla hakediyor. Benim gibi ingilizcen zayıfsa türkçe olmasıda en büyük bonusudur.

Her iki oyunda aynı motorla yapılmasına rağmen dediğim gibi poe deki loading olayı insanı sıkıyor. ( obsidian buglu oyun yapmaya bayılan bir firma) Wasteland da böyle bir sıkıntı yok.

• Bu oyunu türkçe oynayabilmek için ne yapmak gerekiyor??
  • quote:

Orijinalden alıntı: irikedi

Bu oyunu türkçe oynayabilmek için ne yapmak gerekiyor??

oyunun steamde wasteland 2 director's cut Türkçe dil desteğini veriyor ve çok zevkli bir oyun
  • Mağaza sayfasında türkçe dil desteği görünüyor fakat options kısmında seçilebilir diller arasında türkçe yok.
  • Oyunu türkçe oynuyorum. Saldırı tüfeklerinin 4.seviyesinde "metal kılıf" ve 6. seviyesinde "yakından isabet" diye kazanımlar açılıyor. Yalnız bu kazanımlarda (saldırı tüfeklerinde açılmasına rağmen) verdiği bonuslar saldırı tüfekleri değilde keskin nişancı tüfeklerinde. Acaba bizim çevirmenler mi yanlış çevirdi. Yoksa bu şekilde mi?

EDİThttp://wasteland.gamepedia.com/Wasteland_2_perks#Assault_rifles (büyük ihtimal çevirmen hatası)

Rail Nomads camp da acayip bir dilde konuşan amir isminde bir adam var. Peşime takıldı bırakmıyor. Oyunda bir görevi vs.. var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maaile -- 5 Temmuz 2016; 10:31:45 >

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.