Şimdi Ara

Washington’da iki grup karşı karşıya geldi: Erdoğan’ın korumaları göstericilere saldırdı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
194
Cevap
0
Favori
11.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu olaylar için ne Cumhurbaşkanına ne de oradaki PKK sempatizanlarına üzülürüm. Tek üzüleceğim şey bu ülke olur. PKK destekçilerinin esas amacı zaten ülkenin adını kirletmek ve bunu başarıyla yapıyorlar. Hükümete gelince, 15 yılda ülkeyi getirdiği konum bu.

Orada korumaların saldırması terbiyesizliktir. PKK'lıların seviyesine inmektir. Adamlar zaten bunu istiyor. Yabancı basında Kürtlere karşı baskı var algısı oluşsun istiyor. Millette "bunlar burada böyleyse ülkelerinde kim bilir nasıl baskı yapıyordur" algısı oluşturmak istiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KortX -- 17 Mayıs 2017; 12:21:24 >
  • İyi yapmışlar köpek soylarına

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tartışılması gereken iyi mi kötü mü yaptıkları değil. Asıl tartışılması gereken korumaların neden bu kadar çabuk provokasyona geldikleri, neden profesyonel davranmadıkları.

O sempatizanların hiç birini savunmuyorum sözlerim çarpıtılmasın, onlar her şeyin en kötüsünü hak ediyor. Bu ülkenin bölünmesini isteyen herkes en kötüsünü hak ediyor. Ve bana kalırsa iyi de yapmış korumalar.

Ancak sen oraya misafirliğe gitmişsin, hele ki ülkenin başındaki adamı, en önemlisi ülkeni temsilen oradasın. Onların kurallarına göre yasaya aykırı bir şey yokken provake olmamalılardı. Oranın güvenlik güçlerine bırakmak doğrusu olurdu.

Tekrar söylüyorum hiçbir şekilde teröristleri savunmuyorum. İyi de olmuş onlara ama misafirliğe gittiğin yerde bunu yaparsan onları amaçlarına ulaştırmış olursun. İsmimizi kirletme amaçları bu tarz olaylarla sonuçlanıyor. Dışardan bakan adam göstericilerin kim olduğuyla ilgilenmeyecek ki. Dünya basınına düşen "Erdoğan'ın korumaları göstericilere saldırdı".

Tamam biz en iyi niyetimizle onlarım en kötüsünü yaşamasını istiyoruz ama böyle olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ohh içimin yağları eridi onlar vurdukça. Reis'in korumaları bile alfa bee.

• Sevmesem bile o benimde Cumhurbaşkanım. Yurt içinde eleştirisi yapılır ama bu ülkede biz bizeyiz, bizim dostumuz yok. Ellerine sağlık kısacası.

• Terorist teroristtir. Ama adamlarin ulkesinde belki de adamin vatandasina dokunamassin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali222 -- 17 Mayıs 2017; 12:12:12 >
  • forumda herkes benim erdoğanı sevmediğimi bilir korumaların ellerine ayaklarına sağlık diyorum suratına tekme yiyien megafonlu şişko barzoda içimin yağları eridi resmen
  • Aynen hocam bende bunları yazamadan geldim gidiyorum :)

• ellerine ayaklarına sağlık..güzel dayak attılar..

• Korumalar saldirdi denmez buna o cakallar germistir ortami korumalarda gerekeni yapmistir.

• Hahahaahahh top diye oynamışlar hainlerle ahahahhaha

• biji ypg'miş it oğlu itler.

dua etsinler arkalarında rusya,abd var yoksa sümük gibi ezilecekler orta doğuda haberleri yok.

Bunlara destek olan tüm terörist sevicilerinde allah belasını versin.Adamın yüzüne gülüp arkada ypg'ye destek veren abd'nin de rusya'nında ...................
  • Gavur ülkede kendi cımhurbaşkanına hakaret eden gavur tohumlarına az bile..demirtaşmış özgürlükmüş hass..ordan

• O yerde yatan megafonlu teröristi benim de tekmeleyesim geldi helal olsun yiğitlere.

• Erdoğan düşmanlığının son haline bakın teröristlere gösterici diyor.
  • Birkaç terör örgütü hayranı kaliteli OĞLAN ÇOCUĞU (O.Ç.) ve Mezopotamya eşeğinin, Türk heyetini provoke edip, terör örgütü lehine, T.C. Devleti aleyhine söyledikleri sözlerden sonra yedikleri dayaktır.

Elleriniz dert görmesin aslan parçaları!

• Başlığı lütfen değiştirir misiniz? Rica ediyorum.
  • Amerikan polisinden dayak yiyen korumlar
  • İzlerken içimin yağları eridi resmen :) ellerine sağlık korumaların . Şu terör örgütü destekçilerini savunanlar var birde ekşide falan , onlarada aynısını yapmak lazım .

• Ellerine sağlık...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.