Şimdi Ara

Washington'da Atatürk Büstünü Ermeni Saldırılarından Koruyan Siyahiler (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
6
Favori
23.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
496 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Atatürk'ün dünya tarihinin gördüğü en başarılı asker ve lider olması yeterli olur sanırım.

ayrıca ATATÜRK ÜN 30 farklı başka ülkede heykeli olan tek lider.

• quote:

Orijinalden alıntı: leftercan1907

Atatürk'ün dünya tarihinin gördüğü en başarılı asker ve lider olması yeterli olur sanırım.

ayrıca ATATÜRK ÜN 30 farklı başka ülkede heykeli olan tek lider.

Ataturk gibi devrimci, siyasi ileri gorus, askeri taktiksel basarili, vatanperver biri ingiliz olarak dogup buyuseydi suan bircok cografya cok farkli sekilde idi. Doneminin buyuk adami cidden. Dusmanimiz olsa idi bu zekasi ile bilemiyorum halimizi suan.

Bircok kez ingilizler kendi saflarina cekmeye calisti bu sebepten. Cok tehlikeli diye istihbarat kaynaklarina zaten dusmus ismi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Murattimeister kullanıcısına yanıt

gozunuzu seveyim konuyu okuyun da yazin ya :)

bakin ne yazmisim sonrasinda:

"kardesim problemli misin? fotografi google'da aradim sadece verdigin tweet cikti. "four black people guarding ataturk statue", "four people guarding ataturk statue", "black people guarding ataturk statue" diye arattim bir sey cikmadi. ataturk statue diye aratip son haberlere gore siraladim bir sey cikmadi. varsa haber bakalim ona gore yorum yapalim tek tweete inanmayalim diye yaziyorum abuk sabuk seyler yaziyorsun. aradigimda cikmayan seyin fake oldugunu nasil kanitlayayim?

gerci 2000li biriyle muhatap olan bende kabahat"

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu fake olsa, olmasa çok fark etmez. ABD'de siyahilerde bir Türk desteği olduğu açıktır.

Bugün Newyork'da Harlem artık farklı bir yer. Ama 90'larda son derece sakat bir muhitti. Bir beyaz olarak başınızın belaya girebileceği bir yerdi. Bir Türk olmanız ise sizin beladan yırtma anahtarınızdı. Gaspçıya çok fark etmeyebilir. Ama niyeti beyaza bulaşmak olan kitleleri "ben Türk'üm, aha bak bu da kimliğim" diye başınızdan savabilirdiniz.

Dünyaya at gözlüğü bile bakmayan ve sömürü düzeninin mağduru olan kitleler, eğer Atatürk'ü ismen biliyor ve Türk yakın tarihini azıcık biliyorsa Atatürk'e büyük bir saygı ile yaklaşıyor.

Bu durum sadece ezilenlerde değil, olaya at gözlüğü ile bakmayan gerçek entelektüel kitlede de gayet yaygın. Fransa'da da, İngiltere'de de mevcut. Entelektüeliteden bağımsız olarak, özellikle askerler arasında acayip yaygın.

• Washington ülkü ocaklarına selamlar 😂

• Washington'da Atatürk büstünü koruyacak Türk yok muymuş? hani twitter dan milliyetçi geçinen ABD li kaçaklarımız nerde???

• Dünyada bazı liderler global olarak tanınır ve yaptıkları ile saygı duyulur.

Bunlara örnek vermek gerekirse Che, Dalai Lama, Ghandi, Fidel Castro vb.

Burada Atatürk büstü korunuyor olmasa bile Atatürk'ü bilen tanıyanlar onun görüşlerine saygı duyarlar. Atatürk hassasiyeti olan bir çok yabancı yabancı ile tanıştım.

Şimdi çıkar ergenin biri nereden tanıştın nereden biliyorsun falan der. Hayatları PC ekranına ve 1km karelik alana sıkışık olanların da bunu anlamasını pek beklemem zaten.

• REyizzzzzzzz'cilerin, Akkoyunlar, G.tünün kılı olurum diyenlerin ve 'reis bizi afrine götür' diyen kefencilerin gözleri yaşlı......

• quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

Ataturk gibi devrimci, siyasi ileri gorus, askeri taktiksel basarili, vatanperver biri ingiliz olarak dogup buyuseydi suan bircok cografya cok farkli sekilde idi. Doneminin buyuk adami cidden. Dusmanimiz olsa idi bu zekasi ile bilemiyorum halimizi suan.

Bircok kez ingilizler kendi saflarina cekmeye calisti bu sebepten. Cok tehlikeli diye istihbarat kaynaklarina zaten dusmus ismi.

Alıntıları Göster

aynen katılıyorum

• şimdi biz gelişmiş bir ülke olsaydık, pozitif akılla yönetilen bir hükümetimiz olsaydı bu görüntü üzerine o 4 harika insanı bulur, basın karşısında teşekkür eder, resmi plaket verirdik.

ardında washington polisine gerekli başvuruyu yapar, eğer o heykele birşey olursa ermenistan'a 5 katı saldırı gerçekleştiririm, buna sebebiyet vermeyin de ültimatom verirdik.

ama bilin bakalım bizde ne eksik?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Red Fox -- 6 Ekim 2020; 10:50:17 >
  • bir ülkenin maneviyatına ve milli değerlerine zarar vermek ne kadar alçakça bir tutum. Siyahileride tebrik ederim bir alkışı hak ettiler Washington'da Atatürk Büstünü Ermeni Saldırılarından Koruyan Siyahiler 

• Sebep ? Çinden gelen kitlerin parasını ödediği içinmi yoksa Washington'da Atatürk Büstünü Ermeni Saldırılarından Koruyan Siyahiler 

• Siyahi kardeşlerim sizin heykeliniz yapılsa taş... çimento yetmez helal lan size

• iyi de neden korumuşlar bilgi var mı? yok. abi sizi kandırmak neden bu kadar kolay? sosyal medyada her gördüğünüze nasıl inanıyorsunuz hiç mi sorgulama yeteneğiniz yok? işte bu yüzden milletin aklıyla alay ederek ''parasını atatürk ödemiş'' manşeti atan gazetelerimiz var. Yazık..

• quote:

Orijinalden alıntı: subaortik

iyi de neden korumuşlar bilgi var mı? yok. abi sizi kandırmak neden bu kadar kolay? sosyal medyada her gördüğünüze nasıl inanıyorsunuz hiç mi sorgulama yeteneğiniz yok? işte bu yüzden milletin aklıyla alay ederek ''parasını atatürk ödemiş'' manşeti atan gazetelerimiz var. Yazık..

Koruma var mı veya herhangi bir saldırı var mı belli değil ama şu bir gerçek, videoda o 4 kişi Atatürk büstünün yanında Atatürk'ün "Yurtta sulh, cihanda sulh" sözünü ingilizce olarak dile getiriyorlar. Bunu Ermeni lobisi önünde Ermeni bir deyişle söylemediklerine göre Türk - Azeri halkının yanında oldukları belli.

• Heykellere karsi olan saldirilar ile ilgili olabilir bu belki, o arkadaslarin heykel hakkinda bilgisi olmadigini varsayarsak.

• quote:

Orijinalden alıntı: kada34

Koruma var mı veya herhangi bir saldırı var mı belli değil ama şu bir gerçek, videoda o 4 kişi Atatürk büstünün yanında Atatürk'ün "Yurtta sulh, cihanda sulh" sözünü ingilizce olarak dile getiriyorlar. Bunu Ermeni lobisi önünde Ermeni bir deyişle söylemediklerine göre Türk - Azeri halkının yanında oldukları belli.

Alıntıları Göster

ortada birçok iddia var kardeşim net bir şey yok herkes saçma sapan biyerlere çekmeye çalışıyor işte

• Atatürk' ün kim olduğunu ve değerini siyahi İnsanları bırak "Uzaylı"lar bile biliyor. Birtek bizim arap soyundan gelen ve bizzat dedesi 40 haramilerden olan bazı T.C. kimliği ile gezen mahlukatlara anlatamadık...

• reisin almanyadaki heykelini kimse korumuyor. çünkü reis tüm dünyanın sevgisini kazandı.

Washington'da Atatürk Büstünü Ermeni Saldırılarından Koruyan Siyahiler
  • Anlık gelişen bir olay galiba... Şu an koruyan birileri yoktur

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.