Şimdi Ara

WarThunder-Tanks(Video Eklendi Ana Konu) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
2
Favori
4.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Themistocles

Bence boşuna başlayıp çilesini çekmeyin denedim ve beni tatmin etmedi çok eksiği var oyunun , zamanında wot un çilesini çektik şimdi oyun rayına oturdu ve en zevkli dönemlerine girdi .oyunun menüleri bile başlamamanıza bahane olabilir

ne yani bana 10 metrede saklanıpta benim dusman tankını goremediğim wotumu savunuyosün

not; okuldayım okul klavyesi

• quote:

Orijinalden alıntı: Raition

quote:

Orijinalden alıntı: Themistocles

Bence boşuna başlayıp çilesini çekmeyin denedim ve beni tatmin etmedi çok eksiği var oyunun , zamanında wot un çilesini çektik şimdi oyun rayına oturdu ve en zevkli dönemlerine girdi .oyunun menüleri bile başlamamanıza bahane olabilir

ne yani bana 10 metrede saklanıpta benim dusman tankını goremediğim wotumu savunuyosün

not; okuldayım okul klavyesi

evet

• Bedava Altın Veriyorlar mı ? [sm=naughty.gif
    ] ona gore gelicegim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PC_Bros2000

Bedava Altın Veriyorlar mı ? [sm=naughty.gif
    ] ona gore gelicegim

• Arcade modda gayet eğlenceli bir oyun oluyor. Rus tanklarından gidiyorum ve bu aralar T50 kullanıyorum. Evet buglar mevcut, mesela drift yaparken çok kez takla attım kaldım öyle yada giderken bir taşa sıkışıp çıkamadığım oldu falan. :))))
    Ancak sevdiğim noktalarından biri bazen 5-6 atışta işim bitmiyorken bazende tek bir atışla beni havaya uçurmaları, HP sistemine oranla bu daha çekici geldi bana. Ayrıca etrafta tanklar dışında hedefleri uçurup puan kazanabiliyorsunuz. (Uçaksavar, uçak vs..) Tank kullanımı açısından daha zor, nişan almak, hareket halinde nişan almak gibi. WOT üzerinde sağ tıkla hedefe kilitlenip oynayabiliyordun.. Burada hareket eden bir hedefi vurmak biraz daha zor, hele ki sende hareket ediyorsan falan daha bir zor. Mermi doldurma süreleri daha yüksek gözüktü gözüme ancak zorluk çıkarmıyor açıkcası. Uçaklarını oynamadım, sırf tank kısmında ilerliyorum. 50-70 ms ping ile 30fps civarı gayet akıcı oynuyorum ve açık konuşayım şuan için WOT'tan daha bir eğlenceli geldi.

En güzel noktası ise tankın patladığında savaşa ikinci bir hak kazanıp giriş yapmak, hatta o tankta giriş hakkın tükendiyse diğeriyle devam etmek. Buda seni oyundan soğutmuyor, en azından beni. :)
    Elbetteki önünde çok yolu var...

• Eb kısa zamanda tarihsel veya simülasyon moduna geç alıştıktan sonra aldığın zevki ikiye katlarsın

• Son güncelleme bomba olmuş rip tiger 2 çok yaşa IS-3 ve t43. T43 e spaced armor verilmiş turret+mantle sadece mantle idi eskiden gerçeğindede öyleydi tiger 2 de ise turret zırhını nerflemişler bazı yerlerde 100mm ye düşüyor ki bu tankın en zayıf yeri 185 mm orasıda alt plakası Is3 ve Is4 de bol bol sektirerek artık gizli buff aldılar bu nerf/buffların üstüne tankları br side değişmedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chosniel_TR -- 19 Haziran 2014; 15:23:50 >
  • Chosniel_TR C kullanıcısına yanıt
    Tier 3'e falan geçersem onu planlıyorum. Test sürüşü yaptım simülasyon olarak, hedef tutturman için uzaklığa göre topun ucunu ayarlaman gerekiyor, biraz zorladı beni açıkcası. :))
    Yeni gelen patch ile 2-3 tane harita eklenmiş çok güzel eğlenceli gidiyor oyun şuanda.
    Eklemek istersen UnRaiser oyundaki adım.
  • Son gelen 1.2 gb lık güncelleme ile su85b tankının içinde personel gelmiş ve baya eğlenceliydi heleki o topçu garibim maç boyu durmadan topu çevirip durdu sağda duranda yükleyici heralde onda bir hareket yoktu ama komutan galiba arkadaki sanırsın çay bahçesinde oturmuş elinde çay nargile keyfinde hiç oralı değil :)
     WarThunder-Tanks(Video Eklendi Ana Konu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HumWE -- 21 Haziran 2014; 15:55:07 >
  • Arkadaşlar beni de ekleyin UnsalTR
  • Battlefield 3 High ayarlarda kasmayan bilgisayar bu oyunlarda garip bir şekilde kasıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ferrari

Battlefield 3 High ayarlarda kasmayan bilgisayar bu oyunlarda garip bir şekilde kasıyor.

2 Oyun tepeden tirnaga farkli Ve MMO Oyunlarin sistemi cok karisiktir bi girersek cikamayiz.
    Ornek: Battlefield i profesyonal bir sirket belirli bir motoru kullanarak gelistirir ve oyle devam eder sadece optimize etmek icin update yayinlarlar o kadar o oyun son surume gelmis oyun sisteme optimize olmustur
    Oysaki MMO oyunlar beta asamasindaki oyuna benzer surekli birseyler eklenir optimize sorunlari giderilir motor guncellenir bu islemler tabiki kapali olarak gerceklesir normal oyunda son surume geldiginde yayinlanir SU ANDA BU OYUN BETA GİBİ SUREKLİ GUNCELLEME GELİYOR VS
    Anladiysan aradaki farki anlarsin zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PC_Bros2000 -- 8 Temmuz 2014; 21:06:42 >
  • war thunder türkçe kayıt sayfası <<www.warthunder.com/kayıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: PC_Bros2000

quote:

Orijinalden alıntı: Ferrari

Battlefield 3 High ayarlarda kasmayan bilgisayar bu oyunlarda garip bir şekilde kasıyor.

2 Oyun tepeden tirnaga farkli Ve MMO Oyunlarin sistemi cok karisiktir bi girersek cikamayiz.
    Ornek: Battlefield i profesyonal bir sirket belirli bir motoru kullanarak gelistirir ve oyle devam eder sadece optimize etmek icin update yayinlarlar o kadar o oyun son surume gelmis oyun sisteme optimize olmustur
    Oysaki MMO oyunlar beta asamasindaki oyuna benzer surekli birseyler eklenir optimize sorunlari giderilir motor guncellenir bu islemler tabiki kapali olarak gerceklesir normal oyunda son surume geldiginde yayinlanir SU ANDA BU OYUN BETA GİBİ SUREKLİ GUNCELLEME GELİYOR VS
    Anladiysan aradaki farki anlarsin zaten

WoT Mmo değil ve WoT çekirdek olarak sorunlu. Bf3 çok dengeli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yeni Modern tanklara yakın tanklar geliyor muş?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.