Şimdi Ara

Warrock Turk Fan Club (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
0
Favori
13.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sizce assault olaraaak hangi silahı almalıyım
  • ak-47
  • arklar ssg ile 30mermi ile 30 adam oldurdum
  • Oyunu bırakıyom 15 lwl clandan olan silah yoq 2k dinar mı ne var bıkıyom isteyen PM ATSIN
  • quote:

Orjinalden alıntı: Er CoD2

sizce assault olaraaak hangi silahı almalıyım

famas|g36 olabilir
  • yaa clana girmek istiyorum seviyem 4 fakat eski çarımda 10lvl dım yani deneyimliyim lütfen clana alnı beni
    memnun kalmazsanız paranız iade
  • Warrock'da clan isteyenler pm atsın ama şartlar var

1)En az 20 level olacak

2) Kd si en az 1.50 olacak
  • şimdi alın siz 20lvl oluncaya oyun kapanır ama siz alırsanız kolayca 20 lvl olurum lütfen zaten harika oynuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Er CoD2 -- 24 Mayıs 2008; 16:49:10 >
  • nik:batuhanars
    bugun medıc oldum bebenın elınde su agırrmakınalı vardı mp 5 ile hıc olmeden cqc de 5 kısı oldurunce adam bana uyuz oldu
    murderer mıydı neydı sılahı kullanamayacaksa almasın

Yaa bu adam hıc olmuyo dedı salık
  • Yaa herkes oyunumu bıaktı yoksa

Yaa bi soorunum var biz yalnızca turkey ve turkey v.s eurupe servırına mı giriyoruz
    ben kalabalık olan başka serverlara nasıl gideceğim
  • up up arklar hade bı soru sordum ama
  • bende diyorumdum bu konuda baya yorumcu olmaya başlamış her girdiğimde üstlerde görünüyordu
    meğerse adam tek basına idare ediyormus habire upla ohhh ne güzel dünya
  • valla arada bir senin gibilerde giriyor fakat ben bu oyunun fanatıği olduğum icin gerekirse konuda tek başıma gezınırım taa kı bır kac yeni oyuncu geliinceye kadar

İŞTE OYUN SEVGİSİ BUDUR
  • quote:

Orjinalden alıntı: Er CoD2

valla arada bir senin gibilerde giriyor fakat ben bu oyunun fanatıği olduğum icin gerekirse konuda tek başıma gezınırım taa kı bır kac yeni oyuncu geliinceye kadar

İŞTE OYUN SEVGİSİ BUDUR

valla bende oynuyordun arada kac kere banladım hile yuzunden bende sinirlenip pc den sildim
    zannedersem diğer severlerde oynayamıyorsun tam bilmiyorum yanlış bilgi vermek istemem

• peki neden amaerikalıların ve ıtalyanların serverı cok kalabalık neredeytse tum odala superroom oraya gırmenın bı yolu olmalı aca ıp na ıle mı ılgılı
  • bende oyuna girmiyor neden?
  • hıc mı gırmıyor yoksa sıfreyımı yazamıyon
  • ya arkadaşlar ben bu kadar gerizekalı bi üyelik sistemi görmedim o kadar sinirlendim ki azıma geleni sayyıyom şu an salak şey her şeyi dolduruyom illaha bi yerde olmayan bi hata veriyo deiştiriyorum bu sefer az önce kabul ettiği başka bi şeye hata veriyo
    bıuktım artık siz nasıl üye oldunuz

• yaa bıraz zor ama senın yapacağın tek sey adam gıbı doldurmak
  • nsl bi youndur bu yha...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.