Şimdi Ara

Warner, Diğer DC Kahramanlarına da Şans Verecek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      Rocksteady'nin Batman serisi, oyun dünyasında olan bir klişeyi sona erdirdi; "Süper kahramanlardan güzel oyun çıkmaz.". Batman: Arkham Asylum ve Arkham City'i oynarken diğer DC kahramanlarına da böyle bir oyun hayal edenlerden miydiniz? Warner Bros. sizi duydu.

Canadian Business sitesine konuşan Warner Bros. patronu Martin Carrier, "Arkham Asylum ile Rocksteady iyi bir iş yaptı ve insanların görüşünü değiştirdi. Artık süper kahraman oyunları da diğer oyunlar kadar ilgi görmeye başladı." şeklinde bir açıklamayla başladı.

Röportaja katılan bir diğer Warner Bros. yetkilisi Reid Schneider ise konuşma sırasında, bir süreliğine filmleri unutup oyunlara yoğunlaşacaklarını ve diğer DC evreni kahramanlarına şans vereceklerini dile getirdi.

Evet, durum ortada. Superman oyunu isteyen?

• Kaliteli bir Superman oyunu en çok yapılmasını istediğim oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-49878F607 -- 9 Aralık 2011; 20:33:32 >
  • Normalde Batman dışında süperkahraman sevmem ama Rocksteady yapacaksa şimdiden başlasın :))
  • batman kadar kalıtelı bir spiderman oyunu iyi olurdu...
  • robin hood ???
  • GameX93
    09.12.2011 20:40:44

oda harıka olurdu
  • robin hood un hikayesi de güzel ortaçağ falan
  • Rocksteady yapsın hangi karakter olursa olsun.
  • süperman saçma olur nasıl ölcenki?
  • Robin Hood The Legend of The Sherwood diye çok eski bir PC oyunu var zaten bu sene Steam'e geldi harika bir oyun kesin alın derim. Batman'i oynamadım ama güzel olduğunu düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lamelif_ -- 9 Aralık 2011; 21:32:37 >
  • Batman'i o digerlerinden ayırmak lazım, Batman'ın sadece bir hikayesi değil, aynı zamanda bir felsefesi var. Ayrıca Batman oyunlarının tutmasının goz ardı edilen en büyük sebeplerinden biri de Cristopher Nolan'dır, o filmler olmasa bu oyunlar tutmazdı. Batman'i hepimiz severek oynuyoruz ama başka Süper Kahraman oyunlarının tutmayacağını da kabul etmeliyiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vura336
    09.12.2011 21:05:49

çok saçma-sapan bi yorum oldu bence,bu zamana kadar hangi süperkahraman kötü karakter tarafından öldü ki,süperman nasıl ölecek gibi düşünceye varabiliyorsun,hayret(!) doğrusu ...
  • Adam gibi yapılsa Superman'den mükemmel bir oyun çıkabilir.

Açık dünyada uçabildiğimiz.Gözümüzden çıkan lazerler falan.
  • Spawn
  • BSC Misafiri
    09.12.2011 22:25:49

oyunun bizi zorlaması içinde ölmemız lazım yoksa prince of persia 4 tarzında oynanmaz oyun
  • Arkadaşlar Superman Arkham City'deki elemanlarla savaşacak değil çok daha güçlü düşmanları var. Ayrıca Superman her zaman Batman'den daha çok hasar görür,ölecek kıvama gelir. Çok pis dalıyorlar adama acımıyorlar.
  • Superman'in de böylesine bir oyunu yapılsa tadından yenmezdi valla. Sırf uçmak fiili bile güzel olurdu yani.
    @vura336
    Ne demek istediğini gayet iyi anlıyorum ama unutmamalısın ki Superman'in de zayıf bir noktası var (Kriptonit) ki böyle bir oyun yapılırsa bu öğe de es geçilmeyecektir...
  • Eli Wallach

09.12.2011 22:05:10
    Diyeceklerimi yazmışsın :D Nolan o kadar mükemmle film çekmeseydi batmanin ünü bu kadar artmazdı çünkü ondan önce ibir sürü iğrenç film var
    Açıkcası ben rocksteady,bethesda veya biowareden bir LOTR rpgsi istiyorum inş gelir tadından yenmez valla
  • Spawn'ı tek geçerim yada herzaman iyi kahramanlar olmamalı bazende kötü karakterler dünyayı yok etmeli :P
  • quote:

vura336
    09.12.2011 21:05:49

çok saçma-sapan bi yorum oldu bence,bu zamana kadar hangi süperkahraman kötü karakter tarafından öldü ki,süperman nasıl ölecek gibi düşünceye varabiliyorsun,hayret(!) doğrusu ...
    hahaha :D ''vura336''nın yaptığı yorumu nasıl böyle anlıyosun anlamıyorum adamın demek istediği bir oyunda ölümsüz olmamız saçma olur ama senin anlama şeklin süperkahramanların hiçbirinin düşmanları tarafından öldürülmediği :D film mantığına göre yorum yapıyosun ve de yaptığın yorumun saçmalığını farketmeden milletin mantıklı yorumuna saçma diyosun.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.