Şimdi Ara

'Warner Bros. Batman: Arkham Knight'ın PC Sorunlarını Aylar Öncesinden Biliyordu' (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bence bu bir stratejiydi yapımcı firma oyunun berbat olduğunu nasıl bilmez illaki biliyordur PC sürümünü geç çıkarmak için böyle bir bahanenin arkasına saklandılar bence.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Steam'ın refund sistemini beklemiyordu belki satarım sattıklarım bana kar yapar düşüncesinde olabilir.Refund gelince elinde patladı.

• quote:

Orjinalden alıntı: Adoring

Steam'ın refund sistemini beklemiyordu belki satarım sattıklarım bana kar yapar düşüncesinde olabilir.Refund gelince elinde patladı.

Sonra bu zerzevat tipli yöneticiler çıkıp artist artist " korsana hayır " derler... Sen git bu oyunu korsanla diyorsun işte göz göre göre...

• Bilmiyorum ki usta. Bu nesil konsollar çıkmadan önce heryerde mimarileri pc ye benziyor bu yüzden kaliteli portlar olacak falan filan deniyordu ee noldu. Bin kat beter oldu. Ne bileyim ben de bilemedimki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Megathrone26

Bilmiyorum ki usta. Bu nesil konsollar çıkmadan önce heryerde mimarileri pc ye benziyor bu yüzden kaliteli portlar olacak falan filan deniyordu ee noldu. Bin kat beter oldu. Ne bileyim ben de bilemedimki.

Mimari ile ya da kodlamanın zorluğu ile pek alakası olduğunu sanmıyorum.

Bildiğin umursamamış yetkili şahıs kimse artık...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dovahkiin

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orijinalden alıntı: Megathrone26

Bilmiyorum ki usta. Bu nesil konsollar çıkmadan önce heryerde mimarileri pc ye benziyor bu yüzden kaliteli portlar olacak falan filan deniyordu ee noldu. Bin kat beter oldu. Ne bileyim ben de bilemedimki.
    </blockquote>
    Mimari ile ya da kodlamanın zorluğu ile pek alakası olduğunu sanmıyorum.

Bildiğin umursamamış yetkili şahıs kimse artık...

Adamların umursamadığı çok belli ama her oyun yapımcısı gibi onlar da EŞŞEK gibi biliyorlardı oyunlarının ne durumda olduğunu ve bu şekilde piyasaya sürüleceğini falan ama steam'in REFUND sistemi ellerinde patladı Warner'ın. İşte bunu hiç beklemiyorlardı, insanların yine eski serilerde ki gibi bir şekilde sineye çekip bekleyeceklerini falan sandılar ama öyle olmadı işte.

• Bunlar demek ki şöyle düşünüyor biz oyunu verelim böyle PC sahipleri iki sorunlarla boğuşsun hatta ağlasın . Sonra biz yavaştan yamayla düzeltiriz dediler . Anlaşılan konsolda fazla satıyor diye varlarını yoklarını konsol sürümüne vermişler ...

ALLAH tan steam varda refundu suratlarının ortasına yapıştırdık ve gayette acıttı ki oyunun satışını durdurdular kepazelik diz boyu ...

• quote:

Orjinalden alıntı: MALTHAEL

Bunlar demek ki şöyle düşünüyor biz oyunu verelim böyle PC sahipleri iki sorunlarla boğuşsun hatta ağlasın . Sonra biz yavaştan yamayla düzeltiriz dediler . Anlaşılan konsolda fazla satıyor diye varlarını yoklarını konsol sürümüne vermişler ...

ALLAH tan steam varda refundu suratlarının ortasına yapıştırdık ve gayette acıttı ki oyunun satışını durdurdular kepazelik diz boyu ...

İşte esas gelir kaynaklarının konsollar olması böylesine rahat ve umursamaz davranmalarının asıl sebebi. Ben de ilk başta " yahu nasıl bu şekilde piyasaya çıkar bu oyun..." diyerek kendimi yiyordum ama resmin bütününe baktığında hiç de öyle olmadığını rahatça görebiliyoruz.

• Önce MK'yı kakaladılar sorunlu sorunlu,şimdi Batman,e bi daha önsiparişle oyun alırlarmı senden WB acaba?
  • yazıklar olsun sana aylar öncesinden biliyodun son oyunda bunu yapmıcaktın ubisoft daha iyi senin yanında onlar hiç olmassa kaş yapalım derken göz çıkarıyo siz tamamen üşengeç siniz

• artık insan mad max'e bile bakmaya korkuyo

• Dovahkiin kullanıcısına yanıt
    Aynen katılıyorum usta. Üzücü bir durum gerçekten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WB'nin dağıtımını yaptığı son zamanlardaki bir çok oyun performans sorunları ile geldi; Dying Light o kadar olmasa da ufak sorunları vardı, MKX zaten rezalet bir de Batman eklendi. Fakat Rocksteady zaten PC konusunda hep sorunlar yaşayan, yaşatan bir firma. Çoğu kişi Arkham City'in GOTY sürümünü aldığı için bilmiyor ama ilk çıktığında çok büyük performans sorunları vardı.
  • Shadow of morder gibi kusursuz hatasız bir oyundan sonra helal olsun ubisoft gibi buglu sorunlu oyun cikartmiyorlar dedikten sonra bu oyun cidden çok şaşırttı

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hesperiush

quote:

Orjinalden alıntı: Adoring

Steam'ın refund sistemini beklemiyordu belki satarım sattıklarım bana kar yapar düşüncesinde olabilir.Refund gelince elinde patladı.

Sonra bu zerzevat tipli yöneticiler çıkıp artist artist " korsana hayır " derler... Sen git bu oyunu korsanla diyorsun işte göz göre göre...

Tekrar tekrar şükrediyorum pre-order yapmadığıma, kanser olurdum.Bu saatten sonra, bu sorumsuz davranışlarının üzerine, ne zaman Batman keyfim gelince bakarım 40-50 tl'ye düşmediyse zamunda akarım, hem de dlc'li.Çok da güzel hakediyorlar.Bakıyorsun bazıları var kutulu alırsın hiç acımazsın, bazılarının da dijitaline 50 kuruş atılmaz

• korsan kullanmıosanız alın bi ps4 1100 tl olmuş zaten , bu oyunlar konsolda daha zevkli , neden pc de oynuonuz mantıklı açıklayın herkes pc alsın

• Ulan konsol firmaları konsol sattırmak için oyunun PC versiyonunun sorunlu çıkması yönünde yapımcı firmaya baskı yapmış,rüşvet vermiş olmasın.Aklıma geldi bu haberi okuyunca yoksa göz göre göre bu hata yapılır mı arkadaş!.Yapamadıkları bişey de değil,daha önce iyi optimizasyonlu oyun çıkardılar.Ya da tek bir ihtimal kalıyor.Oyunun PC portunu yapanlar Türk asıllı!(aşırı vurdumduymaz,salla gitsin modunda)
  • quote:

Orjinalden alıntı: lostrock

korsan kullanmıosanız alın bi ps4 1100 tl olmuş zaten , bu oyunlar konsolda daha zevkli , neden pc de oynuonuz mantıklı açıklayın herkes pc alsın

Kendin diyorsun 1000 liralık makinede oyun olmaz. Witcher 3 gibi bir efsaneyi orta ayarlarda oynarsınız işte.

• quote:

Orjinalden alıntı: jumong88

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: lostrock

korsan kullanmıosanız alın bi ps4 1100 tl olmuş zaten , bu oyunlar konsolda daha zevkli , neden pc de oynuonuz mantıklı açıklayın herkes pc alsın</blockquote>

Kendin diyorsun 1000 liralık makinede oyun olmaz. Witcher 3 gibi bir efsaneyi orta ayarlarda oynarsınız işte.

30 fps Medium high Karışık ıhh

• Bir kaç hafta önce, inşallah sonu AC gibi olmaz demiştim. Oyunun fanları hemen atlayip " 3 senedir geliştiriliyor bu oyun ne diyorsun sen??" demişlerdi. Batman gibi bir oyunun sonunun böyle olması cidden üzücü.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.