Şimdi Ara

*WARMHAUS ENERWA & ENERWAplus* Kullanıcıları (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.382
Cevap
36
Favori
115.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    o pompayı ilk defa gördüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kloveangel kullanıcısına yanıt
    katalogdaki erp'li modülasyonlu pompa bu

• seyyid47 S kullanıcısına yanıt
    senin kombideki pompayı ilk defa gördüm.tesisatta su miktarın aynıysa doğal olarak aynı hızda çalışır değişmez. bunu anlamanın tek yolu var 1 petek hariç tüm petekleri kapat.pompa hızını otomatik düşürüyor mu gözlemlemek lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: disintegration

senin kombideki pompayı ilk defa gördüm.tesisatta su miktarın aynıysa doğal olarak aynı hızda çalışır değişmez. bunu anlamanın tek yolu var 1 petek hariç tüm petekleri kapat.pompa hızını otomatik düşürüyor mu gözlemlemek lazım
    ustad 3 kademe var ve surekli aynı hız denedim dun değişmiyor sürekli 3. kademede. erpli olabilir ama frekans kontrollu değil bu pompa

manuel olarak 1.2.3 kademeye getirebiliryorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seyyid47 -- 21 Ocak 2019; 18:33:46 >
    Ben bile 320m2 3cm strafor yalıtımlı dört tarafı açık 3katlı rüzgar alan evde oturuyorum DAİKİN PREMİX YOĞUŞMALI KOMBİ 35KW ile günlük 6m3 yakıyorum birde ot yok ot yi yeni alıcam san tek sizin tüketim ler fazla biraz sanki

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Warmhaus markası benim için bitmiştir bin lira fazla verecem Daikin Alaçam.geri iade alirlarsa almazlarsa süreç uzar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seyyid47 -- 21 Ocak 2019; 23:8:27 >
  • *WARMHAUS ENERWA & ENERWAplus* Kullanıcıları

*WARMHAUS ENERWA & ENERWAplus* Kullanıcıları

Bendeki pompada bu yalnız farkettim bağlantı yerinden su kaçırmış servis çağırdım

• warmhaus enerwa, enerwaplus hatta priwa modellerini kullanan arkadaşlar pompalarınıza bakın kombinin kapağını alttan tutturan 2 vida vardır tornavida ile açıp tekrar kapatırsınız zor bir işlem değildir.
    kombinize hangisini takmışlar ya resim atın veya lütfen bu başlığa yazın bilelim bilgilenelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: disintegration

warmhaus enerwa, enerwaplus hatta priwa modellerini kullanan arkadaşlar pompalarınıza bakın kombinin kapağını alttan tutturan 2 vida vardır tornavida ile açıp tekrar kapatırsınız zor bir işlem değildir.
    kombinize hangisini takmışlar ya resim atın veya lütfen bu başlığa yazın bilelim bilgilenelim
    aradım gorustum onlar ile bubenin kombiye takılan pompada frekasn kontrollu diyor dabrika yetkilisi.ama pompa gucu surekli sabit. modulasyon fanı gucu ilk acılısta yukseliyor sonra dusuyor. bide her 10 dakka da bir pompa elektriği kapanıyor.voltaj gitmiyor bütün ısıkları sonuyor. atesleme kesiliyor sanki elektrik gdiyor.tam susuyor kombi.dur kalk yapıyor her 10 dakikada bir.50 derece altında bu işlemi yapor45 derece olan kombi sıcaklık ayarı kombi kapandıktan sonra sıcaklık 36 dusuyor tekrar atesliyor.yetkililer popmayı bir kademe ayarına aldırdılar bana boyle dene diyor.beni ikna etmeye calsıyor..

ozaman privadan ne farkı var bu kombinin .. aynı özellik farklı ad farklı fiyat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seyyid47 -- 22 Ocak 2019; 17:36:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: merok

Bendeki pompada bu yalnız farkettim bağlantı yerinden su kaçırmış servis çağırdım
    mrb sizin kombide dur kalk yapıyor mu 10 dakkada bir ...

• Benimkinin pompası sizinkinden farklı görünüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: merok

Benimkinin pompası sizinkinden farklı görünüyor
    45 derece ve altındaki kombi sıcaklıgında kombi kendini kople kapatıyor mu modulasyon fan pompa atesleme duruyor mu..

bende 45 derece altı belli bir sureden sonra kapatıyor kendini kombi sıcaklık 35-36 dusunce petek tekrar baslıyor yüksek hızla çalısmaya 55-57 dereceuye kadar cıkıp 45 derecede duryor sıcaklık
    Doğru karar kombiyi alınca. Foruma yazın forumda konusuda var Yeni daikin kombi yüksek modülasyon (1/8) diye oradan kombi ile ilgili bilgi alabilirsiniz ve aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet__80

sabah priwa modelini almak için satıcıya gittim. Priwa modelinin satışı durdu gibi bişe dedi şuan priwa bulamayız dedi. Zaten enerwa ile 64 tl fiyat farkı var dedi. Bende enerwa + wt08 oda termostatı aldım. 2-3 gün önceki fiyata göre 100 tl daha düşmüş kombinin fiyatı daha uyguna aldım.
    Hocam WT08 fiyatı ne kadar acaba?

Takip edeyim yazarım

fabrika yetkilisi doğru söylüyor.erp'li otomatik hızlı yeni nesil pompa.o pompa klasik 3 kademeli pompa değil sadece. enerwa ve enerwaplus'taki pompa değil piyasaya yeni çıkan priwa erp ve priwaplus erp pompasını takmışlar.senin kombide rengi bembeyaz olan modülasyonlu pompa olması gerekirdi

• priwa ve priwaplus'ta bulunan eski klasik 3 kademeli sirkülasyon pompası (piyasadan kaldırıldı)

• fabrika sorumluları bolge müdürleri hepsi birbrinden çelişkili ifadeler biri frelkeans kontrollu takıması lazımdı diyor diğerine yonlediriyor.diğeri privaya takılan yeni nesil içinde oda frkeans kontrollu diyor .biri priva için frkeans kontrollu değil otomatik kademeli eletronik diyor.herkes birbrine atıyor yok sunuc ara bunu ara . yeter dedim ben gelin geri iade alın .zaten cihaz duzgun çalısssa yine kabulum 10 gundur magduriyet yasıyorum.kendi kendini ısıtıp kapatıyor kombi.. kaba ve nezaketsiz konusmaları aman uzak durun muhattap bulamazsınız.kendi markalarını karalıyorlar bu hareket ile .tek çare tuketici hakem heyeti.

*WARMHAUS ENERWA & ENERWAplus* Kullanıcıları3 gundur süren gorusmeler sonrası.sitelerinde yaptıklarına bakın.çelişkiler ile doldu.özellikleri.ne iş yahu bir kombiyi iade almak okadar zor mu :))))

ama brosurde frekans kontrollu halen var diyor fotosuda var pompanın,*WARMHAUS ENERWA & ENERWAplus* Kullanıcıları*WARMHAUS ENERWA & ENERWAplus* Kullanıcıları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seyyid47 -- 23 Ocak 2019; 13:17:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: seyyid47

fabrika sorumluları bolge müdürleri hepsi birbrinden çelişkili ifadeler biri frelkeans kontrollu takıması lazımdı diyor diğerine yonlediriyor.diğeri privaya takılan yeni nesil içinde oda frkeans kontrollu diyor .biri priva için frkeans kontrollu değil otomatik kademeli eletronik diyor.herkes birbrine atıyor yok sunuc ara bunu ara . yeter dedim ben gelin geri iade alın .zaten cihaz duzgun çalısssa yine kabulum 10 gundur magduriyet yasıyorum.kendi kendini ısıtıp kapatıyor kombi.. kaba ve nezaketsiz konusmaları aman uzak durun muhattap bulamazsınız.kendi markalarını karalıyorlar bu hareket ile .tek çare tuketici hakem heyeti.

3 gundur süren gorusmeler sonrası.sitelerinde yaptıklarına bakın.çelişkiler ile doldu.özellikleri.ne iş yahu bir kombiyi iade almak okadar zor mu :))))

ama brosurde frekans kontrollu halen var diyor fotosuda var pompanın,
    cihaz değişimi talep ettiler. olumsuz cevap verdim gelin geri alın dedim .kabul etmediler.tuketici hakem heyetine verdim.aman bulasmayın bu markaya hic bir cihazı vaad edilen özelliklere sahip değil.1/10 modulasyon 1/10 gaz valfı felan hepsi hikaye

Arkadaşlar wt08 veya wt03 kullanan varmı oda termostatı olarak. Tatil modu hakkında birşey sormak istiyorum ama...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akasey -- 26 Ocak 2019; 20:51:43 >
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.