Şimdi Ara

*WARMHAUS ENERWA & ENERWAplus* Kullanıcıları (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.382
Cevap
36
Favori
115.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kombi bar göstergesi 1 de şuan, kitaba göre 1-1.5 bar aralığında olması lazımmış. Ne olur ne olmaz diye 2 bara kadar su bastım. Havlupanda hava olmuş, havaları kontrol ettim, basınç yine 1 e düşmüş. Bizim kombide barı otomatik ayarlayan bir sistem mi var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akasey kullanıcısına yanıt
    pürjör anahtar ile havaları kontrol edince ve petektan bir miktar hava veya su çıkarsa, kombinin manometresi düşer
  • disintegration kullanıcısına yanıt
    Sağolasın hocam.

Dış hava sensörünü buldum. Onunla birlikte kablolu wt07 olan (baz Model) ot için, ikisine 300 TL ye gelir takarız dediler, modülasyonlu ot ama 0.5 hassasiyeti.

Ne dersin hocam bu fiyata dış sensör ile birlikte, hassasiyete bakmaksızın orijinal ürün taktırıp geçeyim mi.

0.5 derece hassasiyet düşündürüyor beni birtek. Sıcaklığı 1 derecede farkedecek sanırım. Yani 20 dereceye ayarladığımızda kombiyi kısması 20.5 derece tekrar çalıştırması 19.5 derece olacak anladığım kadarıyla, bu durumda aradaki 1 derecelik fark her seferinde bize haddinden fazla sarfiyat mı sağlatır, çok etkilemez mi onu bilemedim.

Her halükarda şuan ki ot siz sistemden iyi olur sanırım ama bilemedim. Sen ne dersin hocam?

bence wt 08 taktır eğer çok pahalı değilse.dış hava sensörü ile eşleşip iç ve dış sıcaklık farkına göre modülasyonlu çalıştırıyor.o.t'nin üstünde sıcaklık eğrisi seçiyorsun buna uygun çalışıyor
    öteki türlü o.t ve dış hava sensörü birbirinden bağımsız çalışacak. kombiyi kapatmak için artı veya eksi veyahut kapalı tuşuna basacaksın (bazı kombilerde böyledir)

http://warmhaus.com.tr/Download/Files/wt08-oda-termostati-kul-kilavuzu_5667862549.pdf?tag=donanimhaber-21&ie=UTF8&language=tr_TR

*WARMHAUS ENERWA & ENERWAplus* Kullanıcıları

Hocam bu özellik daha basit haliyle 07 de de var sanki, kullanım kılavuzunda okumuştum ama

Burada yazanı yanlış mı anlıyorum ben acaba

07'nin ekranı çok küçük ısıtma eğrisi çıkmaz ama o.t en azından dış hava sensörünü görüyor bu da iyi.
    Hocam çok sağol

Bak çok emeğin geçiyor bizlere,

Ben trafik bürodayım Seferihisarda,

Ehliyet yenileyeceksen, S ile başlayan 3 harfli plaka isteyeceksen bende sana yardımcı olmak isterim.

Seferihisar ilçe emniyet müdürlüğü trafik tescil büro amirliğini arayıp, barışla görüşmek istiyorum desen yeterli. Haftaiçi mesai saatleri içinde ben oradayım.

Özelden mesaj atarsan numaramıda verebilirim.

Çok sağol hocam.

• Arkadaşlar wt08 oda termostatının hassasiyet derecesini biliyor musunuz? Sıcaklık ayarı VS 0.1c ile yapılıyor ama oda sıcaklık tepkime hassasiyeti kaç acaba wt07 gibi 0.5 mi? Kullanım kılavuzunda bulamadım.

wt 08 ve wt rf03'ün diğer adları ferroli romeo modülasyonlu oda termostatı kablolu(wt 08) ve kablosuz(rf03)
    eğer warmhaus için ayarlarını değiştirmedilerse ikisinin de hassasiyeti 0.1c

aynı şekilde wt 07'in diğer adı immergas mini crd

ferroli romeo'yu ODA TERMOSTATI konusunda hasanemmi nickli arkadaşa sorarsan daha çok biliyor o oda termostatını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi disintegration -- 7 Aralık 2018; 11:44:30 >
  • Sağolasın hocam. Hasanemmi santek üretiyor, bir ara santek alayım demiştim ancak dış hava sensörünü uyumlu çalışabilmesi için mecburen warmhaus alacağım, şimdi ona sormak abes olur sanki :)

neden abes olsun burası paylaşım platformu ticaret platformu değil
  • Sayfamızda warmhaus enerwa /enerwaplus ile birlikte warmhaus sıcaklık sensörü ile warmhaus wt07, 08, rf03 ot.lerden birini birlikte kullanan var mı arkadaşlar

• hocam warmhaus priwa erp icin kablosuz oda termostati nerden alabilirim ? hangi model olsugunu bir turlu bulamadim

• sadece50 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben epey baktım ve en son santek (on/off) ile warmhaus wt08 arasında kaldım, sonra dış hava sensörü sebebiyle wt08 aldım. İnternete bakma yok. Servise söyleyeceksin, sipariş edecekler getirip yakacaklar. Kablosuzunu almadım, ferroli romeo ile aynı ot gibi bunlar ve romeo da kablosuzda çoook sıkıntı çıkmış. Benim tespitlerim bu yönde

• Wt rf03 kablosuz modülasyonlu termostat kullanıyorum ben çok memnunum. Evet ferroli romeo ile ilgili olumsuz yorumlar var ancak wt rf03 ile ilgili sorun yaşayan forumda görmedim.

• hocam generel abr 320 set. ot alsam uygun olur mu priwa 24.kw.icin?

• sadece50 kullanıcısına yanıt
    uygun
  • ferroli romeo kablosuz modülasyonlu oda termostatı 2 çeşittir birisi 10-15yıl önce kullanıldı.piyasadan kaldırıldı en son versiyonu da warmhaus wt rf03 adında kullanıyor zaten görünümleri birebirdir ve kablosuzlarında sorun yoktur

ferroli romeo (eski)

ferroli romeo (yeni) wt rf03

Hocam farumların birinde bu yeni tip romeo da da bağlantı sorunu yaşadığını söyleyen yorum görmüştüm. Öyle olunca, açıkçası kabloyu çekecek uygun ortamda olunca kablolu yu seçtim. Warmhaus artık tabi ama, garanti olsun dedim :)

Birde ben hep romeo olarak baktım rf03 olarak hiç bilgi bulamayınca romeo dan kasıtlı wt08 istedim :( siparişten sonra gördüm yorumlarıda, yapacak pek bir şey yok artık benim için

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.