Şimdi Ara

warmhaus lawa 24

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu sene taşındığım evde warmhaus lawa 24 kombi bağlı yoğuşmalı bir kombi değil insanın içi acımıyor değil dereceyi yükselttikçe :D kullanan var mı acaba fatura nasıl 45 50 derece arasında yakıyorum ki en büyük sorunlardan biri de alt kat ve üst katta doğal gaz yok yakmıyorlar evi ısıtamıyoruz sanırım ay sonunda fatura baya kabarık gelecek :D

• Merhaba hocam. Aldığımız yerde de Lawa 24 modeli var. Sizin tecrübeleriniz nedir bu kombi modeli hakkında. İyi kötü tecrübelerinizi paylaşır mısınız?
  • kashmar122 K kullanıcısına yanıt
    vallahi ben 1 kış kullandım doğal gaz faturası 500 den aşağı gelmiyor ( ama ben baya yüksek derecede yaktım 45-50 bazen 55 lere bile çıktığım oldu :D ) evi ısıtamadım binada dış cephe kaplaması olmadığı için genel olarak kaloriferler iyi ısınıyordu ama evi ısıtamadık bence onu verin ve yoğuşmalı bir kombi alın
  • Hala bu kombiyi mi kullanıyorsunuz? Kaç Petek yakıyordunuz hocam 500 TL fatura geldiğinde yazın durum farklı mı ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu arada ev yeni yapı.

4 petek, ev 2+1 yazın gelen fatura 50 60 lira oluyor genelde sadece doğal gaz ve sıcak su için iyi geliyor ama kışın perişan oldum sebebi evin dış cephe kaplaması olmaması adana gibi bir yerde yalıtım malzemesi pek kullanılmıyor evlerde hele de evin önü açık ve sürekli rüzgar alan bir yerde yalıtım olmaması çok etkiliyor, benim nacizane görüşüm o kombiyi verip yoğuşmalı bir kombi almanız
  • Hocam nasıl vereceğiz müteahit taktırmış? Evde mantolama dış cephe var.

kombi satan yerler var ikinci el kombileri alıyorlar yerine yeni veriyorlar ama baya öldürüyorlar mantolama ve dış cephe var ise fazla sorun olacağını sanmıyorum ısınma konusunda ama fatura konusuna birşey diyemem
  • Teşekkürler hocam sağolun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.