Şimdi Ara

*WARMHAUS ENERWA & ENERWAplus* Kullanıcıları (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.382
Cevap
36
Favori
115.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: disintegration

aynı kombi büyük fark yok pompası ve lcd ekranı farklı diğer tüm özellikler aynı, ikisinin arasında fiyat farkı çoksa priwa al, az ise sen bilirsin
    fark 300 tl dediler hocam birisndeki pompa sanirim modulasyonlu otomatik ayarliyomus buda yakita etki edermis dediler.napayim ustad demirdokum ya da eca ya mi yonelmeliyim yoksa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sadece50 kullanıcısına yanıt
    300lira için enerwaplus alınır, bölgende warmhaus servisi varsa evine uzak değilse alabilirsin

• quote:

300lira için enerwaplus alınır, bölgende warmhaus servisi varsa evine uzak değilse alabilirsin
    ustad tamam onu alacam yalniz garantisi 2.yil dendi su an icin uzatilmiyor dendi normal mi

• sadece50 kullanıcısına yanıt
    şirket politikası böyle normal başka markalar uzatıyor. garanti uzatmak istiyorsan buna önem veriyorsan baymak,eca,bosch'ta var o markalardan kombi alabilirsin

• quote:

şirket politikası böyle normal başka markalar uzatıyor. garanti uzatmak istiyorsan buna önem veriyorsan baymak,eca,bosch'ta var o markalardan kombi alabilirsin
    tsk ediyorum hocam

• Kadimler66 K kullanıcısına yanıt
    Hocam Allahaşkına, koca Ankara da ben yaklaşık 2, 3 hafta önce odediğiniz wt-rf03 kablosuz mod.lu ot satan bir yer bulamadım. siz bunu satan ve düzgünce fiyatını söyleyebilen bir yer buldunuz mu? bulduysanız lütfen bilgilerini paylaşır mısınız? kaç lira ve nasıl alacağız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maasai Mara

Hocam Allahaşkına, koca Ankara da ben yaklaşık 2, 3 hafta önce odediğiniz wt-rf03 kablosuz mod.lu ot satan bir yer bulamadım. siz bunu satan ve düzgünce fiyatını söyleyebilen bir yer buldunuz mu? bulduysanız lütfen bilgilerini paylaşır mısınız? kaç lira ve nasıl alacağız?
    Şu an ben de araştırma aşamasındayım. Olmazsa fabrikaya telefon edeceğim. Bayileri teker teker arayıp sormak lazım. İl dışından da kargo ile getirtilebilir nihayetinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kadimler66 -- 16 Ekim 2018; 0:47:11 >
  • disintegration kullanıcısına yanıt
    Hocam senin görüşüne ek nacizane duyumu u belirtmek isterim.

1 hafta önce Mail attım warmhausa, kombi açılışı garanti başlaması VS ile ilgili. Beni aradıklarında garanti uzatma işinide sordum, verilen cevap hoşuma gitti. Dedilerki yılbaşından itibaren garanti uzatma uygulaması başlayacakmış ve halihazırda garantisi devam eden düzenli bakım yaptıran müşterilerede hak tanıyacaklarmış.

Takdir forumdaşlarımın. Disintegration ustam seninde bilgin varsa paylaşırsan sevinirim.

• Akasey kullanıcısına yanıt
    warmhaus garanti uzatma kampanyası hakkında bilgim yok

• takip

• benim evin müteahhiti de priwa 24 takmış. bildiğim bi marka değil. kombicilerin geneli toplama bi marka yorumunu yaptı.daha önce buderus kullandım çok memnundum. arkadaşlar sizce nasıl tüketimi? yoğuşmalı görünüyor ama sanki bana pek kaliteli bir ürün değil gibi geldi..

• Buderusu aratmaz.bursada uretilen ozellikleri iyi ve yeni bir kombi diye biliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: erkostu

Buderusu aratmaz.bursada uretilen ozellikleri iyi ve yeni bir kombi diye biliyorum
    ilk defa dün açtım. sessiz fakat devamlı çalışyor :) bakalım tüketimi nasıl? bekleyip göreceğiz.

• keşke her müteahhit sizinkisi gibi olsa tek eşanjörlü protherm kombi takıp geçiyorlar
    kaliteli bir kombi takmışlar size,hem yerli üretim (bursa) teknik özellikleri üst düzeydir.şu konudaki enerwaplus modeli ile pompa ve lcd ekran hariç aynı kombidir
  • quote:

keşke her müteahhit sizinkisi gibi olsa tek eşanjörlü protherm kombi takıp geçiyorlar
    kaliteli bir kombi takmışlar size,hem yerli üretim (bursa) teknik özellikleri üst düzeydir.şu konudaki enerwaplus modeli ile pompa ve lcd ekran hariç aynı kombidir
    insallah servis problemi yasamayiz.

• disintegration kullanıcısına yanıt
    Geçen sene @disintegration hocamın tavsiyeleri ile eca scot taktırmıştık. Az önce warmhaus servis kamyonetini gördüm aklıma geldi. Geçen sene warmhaus'un servisi-bayisi olsaydı onu taktırabilirdim. Memlekette biri tavsiye isterse direk warmhaus enerwa diyeceğim, kombiyi yakından göresim var

Scotta işini güzel yapıyor. Ama ne bileyim şu modülasyonlu sirkülasyon pompası yok mu. Neyse hocama tekrardan saygılar, teşekkürler.

• ben airfel DIGIFEL PREMIX 24 kw olanı aldım gaz daha acılmadı deneme sansım olmadı

2.bir kombi daha lazım

warmhaus priva tam yogusmalı düşünüyorum

airfel premix te Verim (50/30°C) (%)108 30 ila 50 dercede kombi petek sıcaklıgında tam verim saglıyor teknik ozelliklerde yazıyor

warmhaus priva 24 kw de verim %30 Isı Yükünde Verim (36/30 0C) % 108,3 30 ile 36 derecede verim saglıyor

kafam karıstı şimdi
    hangi kombi daha verimli yakar

teknik bilgisi iyi olan arkadaslardan cevap bekliyorum
  • cevap yok mu arkadaslar alacagım ben görüşlerinizi bekliyorum
  • seyyid47 S kullanıcısına yanıt
    modülasyon aralığı 50c - 30c işletmeye göre yapılır ve her kullanın kılavuzunda yazar 50c gidiş 30c dönüş.katalog değerlendirme bu şekilde olur hepsinin modülasyon aralığını yazdım

iki kombide verimli

warmhaus biraz daha geniş aralıkta modülasyon yapabiliyor

• haymanali2006 kullanıcısına yanıt

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.