Şimdi Ara

*WARMHAUS ENERWA & ENERWAplus* Kullanıcıları (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.380
Cevap
36
Favori
114.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Adam Gibi Adamım

Merhaba kullananlar memnun mu acaba hangi oda termostat kullanıyorsunuz

Kullandığım oda termostatı

*WARMHAUS ENERWA & ENERWAplus* Kullanıcıları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İmkansız kullanıcısına yanıt
    Kablosuz sanırım bu termostat değilmi hocam. Yeni ev aldım ve kombi arayışına girdim bende. ankarada tek bayisi görünüyor şaşmazda. Olmazsa uğrayıp yüzyüze bilgi almayı düşünüyorum. Siz en eski kullanıcılardansınız bildiğim kadarı ile, varmı bu zamana kadar herhangi bir sıkıntı veyahut memnuniyetsizlik acaba. Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim. İyi forumlar.

Not : Hanım kesinlikle bilinmedik marka alma diye kafamı ütülüyor :)
  • kasai K kullanıcısına yanıt
    Hocam eski değilim 2 aydır kullanıyorum. Kombi almadan çok araştırdım bu kombiye rasladım gerçekten memnunum. Kombi türkiyedeüretiliyor ve yeni bir marka satış sonrası destek şu an süper ötesi. Termostat kablosuz ve bu termostat üzerinden kombinin yanına gitmeden her işlemi yapıyorsunuz. Termostat ünitesinde ulaşabildiğiniz bazı veriler görselde mevcut

Teşekkürler hocam.
  • kasai K kullanıcısına yanıt
    (daikin) daylux premix'te öneririm bu kombide klasik pompa yok yeni nesil modülasyonlu pompa var teknik özellikleri çok iyi daikin tarafından sakarya hendek fabrikasında üretiliyor daikin güvencesinde

https://forum.donanimhaber.com/daylux-premix-airfel-integrity-condense--113109028
  • disintegration kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Evde kiracı var ve haziran ayında boşalatacak evi. O zaman petek boyu ıvır zıvır hepsini ölçüp iki markadan fiyat isteyeceğim hangisi o an kafama yatarsa taktıracağım. İyi akşamlar

teşekkürler hocam, kaliteli bir makineye benziyor ama internette satış fiyatlarını göremedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kasai

Teşekkürler hocam. Evde kiracı var ve haziran ayında boşalatacak evi. O zaman petek boyu ıvır zıvır hepsini ölçüp iki markadan fiyat isteyeceğim hangisi o an kafama yatarsa taktıracağım. İyi akşamlar

Fiyatlar linkte mevcut.

http://warmhaus.com.tr/Download/Files/warmhaus-fiyat-listesi_3732499679.pdf

Teşekkürler hocam. İncelemiştim daha önce. Oda termostatı ile birlikte 3000 civarında olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: kasai

Teşekkürler hocam. İncelemiştim daha önce. Oda termostatı ile birlikte 3000 civarında olacak

Mesajı yanlış alıntılamışım. :) @adam gibi adamım mesajına cevap yazmıştım. :)

• disintegration kullanıcısına yanıt
    merhaba. bursadan mudanyada ev aldık. 140m2 3+1 daire kuzey, batı ve doğu cepheli. petekler küçük. kombi yok fakat tesisatı balkonda. peteklerin boyutu en az nekadar olmalı? ve eğer balkon giderini kullanabiliyorsam yoğuşmalı kombi mi almalıyım? önerebileceğiniz marka ve modeller nelerdir? bilgi sahibi olmadığım için yardımcı olabilir misiniz acaba bana? :)
  • cyrex_t C kullanıcısına yanıt
    merhaba
    petek metrajı hakkında yorum yapabilmek için evinizin resmini eklemeniz gerekiyor veya koridor,hol dahil bütün odaların m2 sini cephelerle yazmanız gerekir,ayrıca binanızda yalıtım var mı? ev kaçıncı kat?
  • Binada yalitim var 4.kat en ustun bir alti. Tum petekler 80cm miş. Salonda 2 adet var. Holde yok. Mutfak ve diger 3 odada 1er adet var. Resim ekliyorum hemen

odaların m2'sini yazmadığınız için net değerlendirme yapmak zor ama resimlerdeki petekler o odalar için küçük bir de koridor-hol var genellikle petek koymazlar ama kışın o bölgeler soğuk olur
  • Suan istanbuldayim. Evi haftaya gorecegim. Oyuzden net yazamadim m2 lerini. Peki o erileriniz ne olur?120cm petek uygunmudur her odaya. Ve kombi konusunda oneriniz ne olur?

odaların m2'si gerekir yoksa sağlıklı olmaz bütçeniz varsa premix yoğ kombi öneririm
  • Haftaya olcup sizle paylasacagim kismetse. Premix derken marka model onerebilir misiniz?

premix teknolojili tam yoğuşmalı kombi:

baymak duo tec
    eca scot
    bosch condens 2500w
    buderus gb62
    airfel digifel premix
    daylux premix
    warmhaus enerwaplus
  • Cok tesekkur ederim. Iclerinden hangisini tavsiye edersiniz?

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.