Şimdi Ara

*WARMHAUS ENERWA & ENERWAplus* Kullanıcıları (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.382
Cevap
36
Favori
115.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • warmhaus emekleyen bir firma zamanlar herşey daha güzel olacak sonuçta ciddi yatırımlar yapmış yerli bir holding
  • Adamların iyi niyetinden şüphem yok fakat bana göre biraz yavaş ilerliyorlar sonuçta 2016 yılında başlamış olan bir ürünün hala tanıtım pazarlamada çok zayıf kalması kabul edilebilir değil fakat diğer yandan bakılınca da 40 yıllık bir geçmişe sahip italyan ve ispanyol ortaklıkları ile kurulmuş ve sektörün öncü şirketleri arasında yer alan grup şirketleri ile beyçelik holding 0 dan başlayıp 40 yılda bunları başarmış ise şuan sahip olduğu ticari itibar , sermaye ve uzman yönetim kadrosu ile warmhaus markasını da başarıya taşıyacaktır.

Buna neden bu kadar kesin gözü ile baktığıma gelirsek beyçelik holding yönetim kuruluna ve ceo suna attığım pazar günü saat 03:00 civarlarında attığım oldukça uzun maili üşenmeden okuyan ve okuduktan sonra da pazar günü bu maili ilgili yönetim kadroları ile paylaşıp o hafta içerisinde bu konu ile ilgili bir toplantı yapıp aksiyon planları alabilen bir şirket( kısaca en üst yöneticinin dahi gelen mailleri okuduğu ve değerlendirdiği ) bu şekilde devam ettiği sürece gelişmesi ve büyümesi engellenemez.

Açık söylemek gerekir ise yaklaşımları beni o kadar heyecanlandırdı ki makine mühendisi
    ya da ısı sektöründe satş pazarlama tecrübem olsa warmhaus markası ile çalışıp büyümesinde pay sahibi olmayı isterdim.

Bu neden ile bölgemde satış noktası bulursam ve yaklaşımları bilgilendirmeleri yeterli gelirse yine warmhaus kombi niyetliyim.

• disintegration kullanıcısına yanıt
    Hocam bu modelin priva plus ile arasındaki fark nedir biraz aciklarmisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nevzatsemli N kullanıcısına yanıt
    aynı kombiler priwa plus ta standart klasik pompa var, enerwa ve enerwaplus ta ise erp yönetmeliğine uygun (ab standartı) yeni nesil eneji tasarruflu modülasyonlu pompa var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi disintegration -- 30 Nisan 2017; 10:26:20 >
  • Bu pompa hem ısıtmada hem elektrikte mı tasarruf sağlamakta?

ısıtmada değil yoğuşma veriminde ve elektrikten tasarruf yapar bu pompalar tesisatın büyüklüğü ve içindeki su miktarına göre modülasyon yapar yani pompaladığı suyun şiddetini düzenler oransal çalışır klasik pompalar gibi max güçte çalışmaz
    çok büyük tesisatlarda %90-100 kapasitede çalışırken küçük evlerde belki yarı hızda çalışır
    dolayısıyla kombinin pompaladığı su daha yavaş gider ve daha yavaş döner yavaş dönen su soğur soğuyan su yoğ verimini arttırır
    bunların yanında pompanın çıkardığı ses azalır kombi daha sessiz çalışır tabii elektrikten %65e varan tasarrufu yazmama gerek yok
  • *WARMHAUS ENERWA & ENERWAplus* Kullanıcıları

*WARMHAUS ENERWA & ENERWAplus* Kullanıcıları
  • Verdiginiz bilgiler için Çok teşekkürler ben bu kombinin satış yapan bayii aradım kombi hakkında bilgileri internette satış yapan da yok daha piyasaya cikarmadilar mı acaba

priwa ve priwaplus modelleri internette kombi sitelerinde satılıyor
  • Priwa modelini aldım teşekkürler

Yorumlarınızı ve ürünün fotoğraflarını merakla bekliyoruz nereden ve kaç paraya aldığınızıda söylerseniz eğer bizde bilgi sahibi olmuş oluruz

• Bulunduğum yerde bayii var 1900 liraya aldım bunun yanında radyatör,kolektör vanalar 3433 liraya aldım fotoğrafları izlenimlerimi paylaşırım ama biraz zaman alacak

• bende sıfırdan ev yaptıyorum ort 135m2 nelere dikkat etmem gerekir diye bütün forumları​ okudum sayılır . Öncelikle petekleri Demirdöküm plus modelinden yaptıracağım petek hortumları oksijen bariyerli isteyeceğim koridor ve banyo harici tüm peteklere danfoss livinc Eco taktıracağım kombi olarak warmhaus enerwaplus 24 tercih edeceğim kombi altına atık su gideri bırakılmasını isteyeceğim petekleri çapraz başlatacağım kollektöre gelen boru 32lik ve alüminyum kaplamalı olmasına dikkat edeceğim güneş paneli alıp esbe karışım vanası ile çamaşır ve bulaşık makinesi besleme suyuna 60C su yollayacağım kombi güneş enerjisi ile çalışmaya uygun bildiğim kadarıyla ama ne olur ne olmaz firma ile iletişime geçeceğim

• sherefff kullanıcısına yanıt
    warmhaus enerwaplus taktırırsanız yanında warmhaus modülasyonlu oda termostatı öneririm @imkansız kullanıyor
  • Warmhaus a 1 haftadır ulaşmaya çalışıyorum mail atıyorum ama cevap gelmiyor arıyorum telefonu açan yok hadi Bursalı firma kazansın diyoruz ama iletişim 0.

Kombiyi almadan ulaşamıyoruz daha kombiyi alınca nolur bilmem?

• 2300 TL fiyat teklifi aldım enerwaplus kombiye sizin aldığınız fiyatlar nasıl

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sherefff kullanıcısına yanıt
    fiyat uygun priwaplus modeli 2100 civarı satılıyor ,enerwaplus ta modülasyonlu pompa var diğerinde klasik pompa
  • Arkadaşlar warmhaus Kocaeli ana bayii 2 kez görüştüğümde de bireysel satış yapmadıklarını bildirip alt bayilere de yönlendirmedikleri için warmhaus yetkilileri bayi ile görüşüp aramamı yardımcı olup yönlendirileceğimi söylese de Kaptanlar enerjii firması ile görüşmeyi daha önceki tavırları nedeni ile reddederek alt bayileri öğrenmek istemiştim ve bugün pazarlama müdürünün alttığı mail doğrultusunda en geç çarşamba gününe tüm bayilerin siteye girişinin yapılacağını ve sürekli güncelleneceği bilgisini aldım benim gibi bayii bulamayan arkadaşlar için bilgilendirme sağlamak istedim.
  • İmkansız kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

ben bugün kablosuz (sendeki model) aldım, lakin türkçe kullanım klavuzu çıkmadı, mümkün ise bana görüntüleri gönderir misin, ( serviste sanırım ilk defa bana sattı ve pek anlamıyor) , o yüzden çok anlayamadım. yardımcı olur musun,

şimdiden teşekkürler
  • CihazınıZ hayırlı olsun hangi model kombiyi aldınız fotoğraf ve ön bilgi verir misiniz? Ve ne kadar a aldınız

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.