Şimdi Ara

*WARMHAUS ENERWA & ENERWAplus* Kullanıcıları (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.382
Cevap
36
Favori
115.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Wilo ya mail attmıştım pompa konusunda.

Az önce cevap geldi.

Merhaba Şenel Bey;

Evet firma doğru bilgilendirmiş sizi. İki ürünümüz de belirttiğiniz gibi modülasyonlu ürün.

İlk resimdeki ürün Yonos Para serisi ki eski seri üretimimiz; yeni resimde ve evinize gelen ürün ise yeni seri Para ürünü.

İçiniz rahat olsun, versiyon olarak son ve güncel ürün ile kombiniz size iletilmiş.

Ekte ayrıca kullandığınız ürünün dökümanını da bulabilirsiniz.

Herhangi bir sorunuz olursa her zaman sorabilirsiniz.

Saygılarımla,

Alican YALÇIN

Customer Quality Engineer & Sales Eng. Level 2

Eurasia & Middle East & Africa

Strategic Business Unit OEM

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • meeb kullanıcısına yanıt
    valla üstad ben işin mutfağında değilim, sadece Warmhaus firmasında Bilgi İşlem bölümünde çalışıyorum, inanın bu iki pompa arasında ne fark vardır onu bilmiyorum
  • dj_mero kullanıcısına yanıt
    Hocam tekrar merhaba apple storede 1.3 versiyon yayınlanmış.

*WARMHAUS ENERWA & ENERWAplus* Kullanıcıları

İndiriyorum ama versiyon hala 1.2 gözüküyor.

Yani 1.3 ü indirmiyor bilginiz olsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• https://www.warmhaus.com.tr/tr/kombi/yogusmali-erp-kombiler-urun

warmhaus priwa ve priwaplus piyasadan kaldırılmış görünüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj_mero

arkadaşlar, Warmhaus kombiniz varsa ve imkanınızda varsa RecoWa alın derim, bende Warmhaus fabrikasında çalışıyorum, bilgi işlem bölümündeyim, RecoWa ile ilgili sorularınız olursa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.
    earmhaus kullanıyorum kombi şahane ama servis işiniz oldumu bu kısım rezalet. Servisler kombi kadar kaliteli olsa inanın Türkiye de bir numara olur

• Kombi almayı düşünenler için bugün gittigidiyor da kazananlar kulübü ne özel güzel indirimler var.Dolar 7 liraya dayanmışken ihtiyaçı olan kaçırmasın derim.world karta da 75 tl bonus var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba öncelikle herkesin bayramı kutlu olsun. Benim kombiyle alakalı bir problemim var kombiyi burdaki tavsiyeler üzerine aldım. 24lük enerwa kullanıyorum. şu an su modunda... suyu açtığımda 43 lerden 55 lere çıkabiliyor buraya kadar normal fakat suyu açmadan da bu seviyelere çıkıp mavi ışık yanıyor sabit bir şekilde ve 55-58 oluveriyor.. reset atmaya çalışıyorum ama kombide Rı r yazıp onun üstünde musluk işareti var yani kombiye reset atmaya çalışıyorum bu şekilde kalıyor. bu cihazda bir arıza mı var yoksa normal midir bu durumlar yardımlarınızı bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kloveangel -- 26 Mayıs 2020; 0:52:0 >
  • kloveangel kullanıcısına yanıt
    bende bu marka yok Bosch kullanıyorum ama önceki kombi de de dediğiniz gibiydi Çeşme kapalı olunca kazan sıcaklığı belirli derecelere kadar yükselip ardından kombi kapanırdı. Bunun nededi plaka eşanjör içindeki su sabit kalınca ısısı yükseliyor.Normal yani.

• meeb kullanıcısına yanıt
    tamam hocam çok teşekkür ederim içim rahatladı en azından.
  • kloveangel kullanıcısına yanıt
    Evet kombi çalışmasada bende de aynısı oluyor. Birkaç saniye ekranda mavi ışık yanıyor sonra tekrar ekran kapalı moda geçiyor. Kombi Belirli rutinde yapıyor bunu.
    Resetle ilgili kısımla ilgili fikrim yok resete basılı tutup çevrim tamamlanması gerekiyor.
    Sıcak su açıldığında, ayarladığınız sıcaklığın üstünde başlayıp ayarladığınız değere kısa süre içinde geliyordur. Warmhaustada böyle ailemdeki boschta da öyle. Önemli olan ayarladığınız değere kısa sürede gelip istenilen sıcaklığa gelmesi.

• meço dayı M kullanıcısına yanıt
    kombiler uzun süre pompanın hareketsiz katılıp sıkışmasını engellemek için belirli zamanlarda kendi kendilerine çalışırlar hocam.Hatta bazıları peteklerde suyu biraz çevirecek kadar çalışırlar ,bazıları da çok kısa süre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meeb -- 27 Mayıs 2020; 0:16:4 >
  • priwa ve priwa plus piyasadan kaldırıldı

enerwa sadece 24kW , enerwaplus ise sadece 28kW ve 33kW kapasite olarak üretilecek

• meço dayı M kullanıcısına yanıt
    Ben ne kadar geride kalmışım yaa

P39 ile Kombi ateşlemesi bittikten sonra su tesisat ta 3 dakika boyunca gezdiriliyordu, buda daha çok sürtünme, daha çok dışarıya çıkıp girme(kombin balkonda) , daha çok ısı kaybı demek anlamına geliyordu. Bende bu herşey bittikten ateşleme durduktan sonraki 3 dakikalık gezintiye 1 dakikaya düşürdüm. Böylece su çok fazla sürtünme yapmadan mümkün olan en sıcak haliyle peteklerde bekliyor..

Ha akıllara şu gelebilir, her halükarda tesisat komple su dolu olduğu için dışarıda kalan borulardaki suda daha fazla soğuyor mutlaka ama, sanırım daha az sürtünme sebebiyle artıya geçiyorum. Ev aynı dönemde daha iyi ısındı, daha konforlu olduğunu düşünüyorum.

• Arkadaşlar ben warmhaus enerwa kombi, wt-08 kqblolu oda termostatı ve dış hava sensörü kullanıyorum, dış hava sensörü takıldığı zaman p04 parametresi ayarlanmadı, kitapçıktan baktım ayarlanması gerekiyormuş, ayarlardan baktım parametre 30 a standart ayarlıymış ancak 4-90 aralığında ayarı değişiyormuş, bu 30 nedir, 4 ile 90 aralığı ve bu rakamlar neyi temsil ediyordur anlayamadım. Anlayan veya bu ayarı hiç yaptıran oldu mu?

• Siz sordurup bilgi paylaşabilir misiniz sayın dj mero

• RecoWalar daikin kombilerdede çalışır mı acaba

• Merhaba arkadaşlar aldığımız evde Warmhaus Lawa 24 kombi var. Bu kombiyi kullananlar yorumlarını aktarırlarsa çok makbule geçer. Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.
  • Gözümü kararttım enerva 24 alıyorum, 4000₺ civarına bir sürü ünlü model var ama inovatif ürünlere zaafım var.

• Bulunduğunuz yerde servisi iyiyse almanızı tavsiye ederim.

Bende kombi alma aşamasındayım eca proteus premix enerwa bosch 2200 iw arasında kaldım. Servise işim düşmeyeceğini bilsem hiç düşünmeden enerwa alırım. Ama düşerse bulunduğum yere eca servisi yakın olduğu için eca daha iyi olur.

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.