Şimdi Ara

*WARMHAUS ENERWA & ENERWAplus* Kullanıcıları (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.382
Cevap
36
Favori
115.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok şükür benim pompayi da değiştirmeye karar verildi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 33/40 ta da 1/10 modülasyon var mıdır bu cihazda? Yoksa diğer markalar(daikin) gibi yalnız 24 kw sında mı böyle.
  • seyyid47 S kullanıcısına yanıt
    Hocam özellikle bilgilendirmeleriniz için teşekkür ederim, benim kombi warmhaus enerva plus 28 kw
    doğru pompanın kullanılıp kullanılmadığını nasıl teyit ederim.ben de mardindeyim.
  • disintegration kullanıcısına yanıt
    Hocam özellikle bilgilendirmeleriniz için teşekkür ederim, benim kombi warmhaus enerva plus 28 kw
    doğru pompanın kullanılıp kullanılmadığını nasıl teyit ederim.
    daha doğrusu kapağı açıp baktığımda nasıl bir pompa olması lazım kombimde enervaplus için.
  • *WARMHAUS ENERWA & ENERWAplus* Kullanıcıları

soldaki pompa mı sağdaki mi?
    doğru pompanın kullanılıp kullanılmadığını nasıl teyit ederim.
    daha doğrusu kapağı açıp baktığımda nasıl bir pompa olması lazım kombimde enervaplus için.*WARMHAUS ENERWA & ENERWAplus* Kullanıcıları
  • Solda olan pompanın olması lazım ..

*WARMHAUS ENERWA & ENERWAplus* Kullanıcıları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seyyid47 -- 10 Şubat 2019; 12:59:24 >
  • ulex kullanıcısına yanıt
    hepsinde 1/10 modülasyon var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sıkıntı yok, normal olması gereken sendeki pompa.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • azizravza A kullanıcısına yanıt
    kardeş pompa doğru. makinen çok süper. plastik parça yok hep bakır ve pirinç. adamlar yapmış %100 malı

• quote:

Orijinalden alıntı: seyyid47

Warmhaus yetkilisi Kadir bey ile yaptığım son görüşmede .iade sürecinin satıcı üzerinden gerçekleşmesi gerektiği satıcının da topu fabrikaya atmasindan dolayı .tüketici hakem heyeti sürecin 2 ay gibi süreceğini söylemesi üzerine.kadir beye değişim talebinde bulundum sadece enerwaplus modeli ile değişimi kabul edeceğimi bildirdim .ve olumlu dönüş yapıldı.aldigim aynı modelin değişimini istemememin nedeni yeni katalogda aynı pompayi kullanmaları. Yazın evi satacağım için cokta takmıyorum . güneydoğu bölge temsilcisi davranışlarından bu aşamaya geldi... konuyu burda kapatıyorum.........herkese esenlikler dilerim. Hoşça mutlu kalın...ama burda fabrika yetkilileri ürün kataloglarında. Sorumlu her kim varsa bu sorundan dolayı hepsi suçludur.profesyonellesmeleri gerekir. Herzaman müşteri odaklı vaadettikleri ürünü özellikleri vermeleri lazım tüketicilere.
    değişim için gelen üründe enerwa 24kw erp çıktı .aynı model.servis tarafından ..montaj kabul etmedim kadir beyi bilgilendirdim.yanlıslık ile gönderilmiş dedi. .tekrar geri iade gitti enerwa plus modeli ile değişim için.

• tuğs@n kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim sağol bilgilendirmeniz için.
  • rica ederim

• Arkadaşlar bu resimde işaretledim g20 g25 VS. Yazanlar ne anlama geliyor? Her birinde farklı değerler var, hepsi 24/31 olmasına rağmen.

• o ibare lpg galiba
  • benim enerwa erp kombi gecen hafta enerwa plus erp ile değişim sağlandı.yardımcı olan warmhaus yöneticisi kadir beye tesekkur ederim.

bir haftalık izleminlerimi paylasayım sizler ile:

ev 140 m2 net kullanım. toplamda 4-5 metre yakın petek var.ısı yalıtımlı

kombi sıcaklıgı 37 dereceye ayarlı petek sıcaklıgı için, ama gidiş su sıcaklıgı 42 derece gösteriyor ekran

ev sıcaklıgı 24-25 derece ve mukemmel bir fark gördüm.günlük tüketim ortalama 5-6 m3

enerwa erp manuel pompadan kat kat performanslı ve ev ısındı. kesinlikle manuel pompa ve freakns kontrollü pompa arasında çok fark var..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seyyid47 -- 28 Şubat 2019; 21:29:56 >
    Peki tavsiye edermisiniz bu markayi.eviniz cok buyuk olmasina ragmen 4 metre petek ile nasil isiniyor

• Evet memnunum bu modelden enerwaplus . ısı yalıtım çok önemli .pencere fitiller .hava kaçağı olmayacak. Yer Mardin bu arada .termostat yok ayrıca .

• *WARMHAUS ENERWA & ENERWAplus* Kullanıcıları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi disintegration -- 28 Şubat 2019; 12:15:45 >
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.