Şimdi Ara

*WARMHAUS ENERWA & ENERWAplus* Kullanıcıları (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.380
Cevap
36
Favori
114.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • en son benim yaptıgım uyarılarda .sonunda acıklama bolumunu enerwa erp özelliklerini dogru bir sekilde yamaya basladılar.

geri iade halen alınmadı.tuketici hakem heyetine gideceğim bugun .resmen bu tuketici yanıltmaktır.ben bu ürünü alırken warmhaus enerwa için frekans kontrollu otomatik pompa vardı.satın aldıgım tarih 24.11.2018 tarihinde aldım. ozaman neden değişiklik yapılmadı da 25.01.2019 tarihinde beyan ediliyor.kullanım kitapcıgında bile enerwa erp modeli için frkesan konvektorlu yazıyor..

uzak durun bu firmadan kurumsal değil. kapkaçtı bir firmadır.*WARMHAUS ENERWA & ENERWAplus* Kullanıcıları
  • seyyid47 S kullanıcısına yanıt
    iki pompa arasında ne fark var?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuğs@n

iki pompa arasında ne fark var?
    biri manuel kontorllu 3 kademeli. kendin ayarlıyorsun

dğeride hem frekans kontrollu hem modulasyonlu..herseyi kendi otomatik yapıyor 25.01.2019 özeliklerinde değişiklik yapılmıs. sadece enerwa plusa takılacak..
    enerwa da sadece manuel değil otomatik özelliği de var

• quote:

Orijinalden alıntı: tuğs@n

enerwa da sadece manuel değil otomatik özelliği de var
    manuel olarak ı-ıı-ııı kademeleri var .yuvarlak dokunmatik tus var onlan değiştiriliyor.fotodan bakabilirsiniz .*WARMHAUS ENERWA & ENERWAplus* Kullanıcıları
  • Seyyid47 sizin yaşadığınız olaydan sonra aileme kombi bakıyordum bosch condense 2300iw aldım.
    Enerwaplus ile bosch condense 2300iw yi karşılaştırdığımızda enerwaplusta uçuk bir fiyat var. Ben geçen yaz enerwa 24 ü bayiye sordum priwa al dedi ikisinin de pompası aynı demişti bayi atıyo zannettim ama sizin olaydan sonra bayinin doğru söylediğini anladım.
    Warmhausun bayilerinde enerwa ile enerwaplusı bulmak imkansız,bence firma piyasadaki fiyatlarına ve servis kalitesizliğine bakacak olursak üst düzey kombi satma derdinde değil. Müteahhitlere priwa,lawa satma derdinde,forum sayesinde firmanın iç yüzünü gördük.

• meço dayı M kullanıcısına yanıt
    Bende enerwa 24 var, pompası enerwaplustaki ile aynı, 15 haziranda kurulmuştu benimki. seyyidin paylaştığından değil bendeki. Bu durumda ortada bir karışıklık var ama, hadi hayırlısı.

• Bendeki enerwa24 te seyyid47 de olandan da enerwaplustaki pompa dan da farklı bir pompa var siyah olan. benimde güvenim kalmadı.

manuel kısmını anladım 3 kademe var ama bu pompa modülasyonlu da çalışabiliyor değilmi
  • tuğs@n kullanıcısına yanıt
    Klasik olanların gövdesinde pirinç vida oluyor. Bu frekans ayarlı, aynı zamanda normal üç kademeli gibi de çalıştırabilirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: meço dayı

Seyyid47 sizin yaşadığınız olaydan sonra aileme kombi bakıyordum bosch condense 2300iw aldım.
    Enerwaplus ile bosch condense 2300iw yi karşılaştırdığımızda enerwaplusta uçuk bir fiyat var. Ben geçen yaz enerwa 24 ü bayiye sordum priwa al dedi ikisinin de pompası aynı demişti bayi atıyo zannettim ama sizin olaydan sonra bayinin doğru söylediğini anladım.
    Warmhausun bayilerinde enerwa ile enerwaplusı bulmak imkansız,bence firma piyasadaki fiyatlarına ve servis kalitesizliğine bakacak olursak üst düzey kombi satma derdinde değil. Müteahhitlere priwa,lawa satma derdinde,forum sayesinde firmanın iç yüzünü gördük.
    enerwa ve enerwaplus pompaları aynı modulasyonlu ve frekans kontrollu. sitelerinde de yazıyordu tek farklı iki modelin ekran gostergesi. taki ben ilgililere bildirdim 25.01.2019 da sitelerindeki özelikleri güncellediler .tabi halen benim kombiye takılan pompadan dolayı memnuniyetsizliğim var değişim talebeinde bulındular kabul etmedim.iadesini talep ettim.omunsuz cevap verdiler .yapılan değişiklik tüketicileri yanıltmıştır..

isteyen eski brosürden bakabilirsler özeliklerine
    https://www.epey.com/dosya/91410/warmhaus-enerwa-24-31-brosur-1836.pdf/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seyyid47 -- 30 Ocak 2019; 17:15:49 >
  • gilliyun kullanıcısına yanıt
    frekans ayarlı derken modülasyonlu çalışıyor mu?
  • tuğs@n kullanıcısına yanıt
    Evet, ihtiyaca göre gücünü ayarlıyor - modülasyonlu çalışıyor demektir

Kardeşim, pompayi bu moduna ayarla

• *WARMHAUS ENERWA & ENERWAplus* Kullanıcıları

o zaman iyiymiş modülasyonlu pompa

• quote:

Orijinalden alıntı: gilliyun

madem kendisi ayarlıyor 1.2.3. kademe de ne oluyor??her grafikte kademe ayarı var her kademe de farklı güçte çalısıyor.ben ilk grafik 3. kademede tutuyorum suan bazı petekleri kapattıgım halde kademe düşürmedi sürekli sabit hızla sirkülasyon yapıyor.modulasyon ve frekans kontrol yoktur bu pompada.

3 kademeli manuel kontrollu elektronik bu pompa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seyyid47 -- 30 Ocak 2019; 22:52:45 >
    Birinci grafikle çalıştırıp fotoğrafını çek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gilliyun -- 30 Ocak 2019; 22:57:48 >
    *WARMHAUS ENERWA & ENERWAplus* Kullanıcıları 4 gündür bu kademede 3 petekte kapalı olduğu halde sürekli sabit kademede ve hızda ...modülasyon veya otomatik kontrol ettiği bir şey yok.... konuyu açan üstad yeni özelliklerini konu başına eklerseniz . Bu markaya ilgi gösterecek arkadaşlara yol gösterir en azından . Ben bu konu ve kendi siteleri üzerinden resmi özelliklerine bakarak tercih ettim. Ne zaman iade almalarını istedim doğru ürüne yanlış pompa eklediklerini söyledim. Hakem heyeti ve mahkemeden bahsettim apar topar özelliklerini değiştirdiler... Bu marka sanki sanayide sıradan bir atölye markası. Bide Avrupa'ya mal ihraç ediyor .zannimca iç piyasada pek istedikleri fiyata rağbet gösterilmediği icin üretimlerinin %60/70 ihraç ettiği için Türkiye'deki kullanıcılar umurlarında değil .vesselam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seyyid47 -- 30 Ocak 2019; 23:22:14 >
    Aynı hızda olduğunu nasıl fark ediyorsunuz?

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.