Şimdi Ara

Warlords of Draenor ön sipariş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
1.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://www.g2a.com/world-of-warcraft-warlords-of-draenor-cd-key-preorder-eu.html

G2A sitesi hakkında şüpheniz olduğunu düşünmüyorum. Lakin garip olan hali hazırda pre-order'a açılmamış oyunun pre-order'ının bu fiyattan yapılması. Bilmiyorum garip geldi,düşüncelerinizi merak ettim. Hatta diablo 3 RoS'tan daha ucuz.

https://www.g2a.com/diablo-3-reaper-of-souls-cd-key-preorder-eu.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nuke General -- 7 Mart 2014; 11:11:00 >

• ROS'un pre order'ı açıldı ki? Battle net APP de gözüküyordu geçende sanırım.

WOD'un pre order'ı açılmadı bildiğim kadarı ile?
  • Yok düzgün anlatamadım sanırsam. RoS pre-order fiyatının hali hazırda çıkmamış olan WoD pre-order'ına göre yüksek olması garibime gitti.

Edit: E tabi bir de hali hazırda WoD pre-order'ının oluşu da garip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nuke General -- 6 Mart 2014; 2:29:16 >
  • Gamer Market'te de ön sipariş satılıyordu WoD sanırım. Blizz bile henüz açmamışken bunların ön sipariş açması garip geldi bana da...
  • net çıkış tarıhi bellı oldumu :?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kukuleta_101

net çıkış tarıhi bellı oldumu :?

olmadı!
  • Bu sitenin, orijinal sitede rakam açıklanmasına rağmen, hala aynı fiyatta kalması şaşırtıcı, çok uygun fiyata geliyor. Gamer-markette hala aynı fiyat, ama sanalsaray(durmaplay) çakalları hem fiyatı arttırmış, hem de abartıp orijinal siteden yüksek fiyat çekmişler. Battlenetten alırsan 138.5, bunlarda fiyat 155.
  • kukuleta_101 K kullanıcısına yanıt
     Warlords of Draenor ön sipariş

Tarih bell oldu diyebiliriz, oyunun satış reklamında yazan tarihe göre "20 Aralık 2014 veya öncesinde" diye bir ibare var. Blizzardı tanıyorsak bu önceside max 1-2 hafta olur. Burdan da anlıyoruzki oyun aralık 2014 civarında çıkacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saphrenia -- 11 Mart 2014; 0:37:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: acquisition

Bu sitenin, orijinal sitede rakam açıklanmasına rağmen, hala aynı fiyatta kalması şaşırtıcı, çok uygun fiyata geliyor. Gamer-markette hala aynı fiyat, ama sanalsaray(durmaplay) çakalları hem fiyatı arttırmış, hem de abartıp orijinal siteden yüksek fiyat çekmişler. Battlenetten alırsan 138.5, bunlarda fiyat 155.

Ya bu pre-order ama pre-purchase değil. Ne kadar zamana key gönderirler bir bilgi yok sonuçta
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.