Şimdi Ara

Warlock talent

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar 5 yıldır mage oyunuyorum oyuna 6 ay ara verdikden sonra geri döndüm ilk baş bfa alıp nightborne racial açtım lock kasmaya karar verdim ve en cok sevindigim yanı leveling çok zor olmuş olması karakter hakimiyeti ve vanilya tarzı olmuş leveling İçin şimdi inglizce seviyem düşük ve internetten araştırma seviyemde ona göre düşük oluyor sadece warlock affliction talent için bir türkçe rehberi varmı bulamadımda ve stat galiba mastery haste crit doğru anladıysam şimdiden yardımlarınız için teşekkürler :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ayrıntılı bir Türkçe Warlock rehberi yok. Yapılmış en basit İngilizce rehber ise; http://lockonestopshop.com/#!/Home

Affliction Warlock pek stat ayırt etmiyor. Secondary stat çok önemli, her stat işinize yarıyor ama farklı oranlarda. Birbirine yakın olmakla birlikte Haste>Mastery>Crit>Versa şeklinde tek hedef için düşünebilirsiniz. Henüz max level oldunuz mu bilmiyorum ama 110 olana kadar pek dert etmenize gerek yok.
  • singleda mastery cap aoe de haste cap single ıcın crit ve haste 25-30 arası kalsın ama mastery ne kadar yukarı cekersen o kadar iyi bol sans...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.