Şimdi Ara

Warhammer Oynayanlar yada oynayacaklar. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
1
Favori
9.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende warrior priest'ımı açayım yeniden =) canım sıkılmasın
  • Lanet olsun niye Order'sınız niye niye!?
    Zealot'u bu kadar sevmeseydim bende gelirdim ama bayıldım classa .
  • Mirror'unu aç order tarafında.
  • Yok abi jobla alakalı değil benim zealotu sevmem.Öyle olsaydı destde gözüm kapalı magus açardım ki engineera tapan biriyim.Ama zealotun duruşuna armorlarına filan bayıldım.Aynı zamanda eğlencelide.Hani dururken bi elindeki kuru kafayla konuşması bile beni cezbetti.Bırakamam kolay kolay ya :/.
  • dorudur bende kendi classımın sırf tipini sevdiğim için oynuyorum
  • Beyler oyunda server dengeleri değişmiş.En son 8 server vardı.Son bir birleşme daha yapılmış.4 server açık olduğu için şu an karak azgal en düşük populasyona sahip server ki yinede dolu dolu.Ben bi diğer serverlara bakıcam şimdi.En dolu server garfang serverımış.Bizim eski guildden biriyle konuştumda o söyledi.Bütün guild karakterlerini oraya transfer ettirmiş.Bakıcam dest yada order karar vermedim daha ama dest ağır basıyor.Burdan ayzarım açarsam yeni karakter.
    Bu arada o 8i salladım.Daha fazla veya daha az olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nepheth -- 15 Eylül 2011; 2:38:41 >
  • bu arada ben account management sayfasına ulaşamıyorum sizdede durum öylemi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazuach

Beyler oyunda server dengeleri değişmiş.En son 8 server vardı.Son bir birleşme daha yapılmış.4 server açık olduğu için şu an karak azgal en düşük populasyona sahip server ki yinede dolu dolu.Ben bi diğer serverlara bakıcam şimdi.En dolu server garfang serverımış.Bizim eski guildden biriyle konuştumda o söyledi.Bütün guild karakterlerini oraya transfer ettirmiş.Bakıcam dest yada order karar vermedim daha ama dest ağır basıyor.Burdan ayzarım açarsam yeni karakter.

Yalnız o server North America. Pek önermiyorum. İlerde latency sıkıntısı çekeriz. En iyisi avrupa merkezli serverlar. Ayrıca çok server var fakat çoğu gri renkde yanında GOA yazıyor. Onlar nedir anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psikotrex

quote:

Beyler oyunda server dengeleri değişmiş.En son 8 server vardı.Son bir birleşme daha yapılmış.4 server açık olduğu için şu an karak azgal en düşük populasyona sahip server ki yinede dolu dolu.Ben bi diğer serverlara bakıcam şimdi.En dolu server garfang serverımış.Bizim eski guildden biriyle konuştumda o söyledi.Bütün guild karakterlerini oraya transfer ettirmiş.Bakıcam dest yada order karar vermedim daha ama dest ağır basıyor.Burdan ayzarım açarsam yeni karakter.

Yalnız o server North America. Pek önermiyorum. İlerde latency sıkıntısı çekeriz. En iyisi avrupa merkezli serverlar. Ayrıca çok server var fakat çoğu gri renkde yanında GOA yazıyor. Onlar nedir anlamadım.

gg olmuş serverlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Hydralisk

quote:

quote:

gg olmuş serverlar

Oha 50 serverdan sadece 5i kalmış Oyun ölmüş o zaman

• Na veya Eu fark etmiyor latecy olarak serverlar birleştiğinden beri.Yine Destruction açtım bu arada .
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hydralisk

quote:

quote:

gg olmuş serverlar

Oha 50 serverdan sadece 5i kalmış Oyun ölmüş o zaman

öldü gömdük bile. arkasından ağlayanı yok. ama ölüsünden yeni bir oyun yapmaya çalışıyorlar.

• Neyse ben vazgeçtim şimdilik.Azgalda t4e kadar kasıcam o zaman bakarım duruma göre transfer ettiririm belki.
    @Mikhaell
    Bu laflara artık cevap vermiyorum gereksiz çünkü.Ki o yeni oyun yapmaya çalışıyorlar dediğin oyun 4-5 tane arenadan oluşan lol benzeri bir oyun ki ne alakası var onuda anlayabilmiş değilim...
  • O değilde umarım oyunun pvpsi böyle gitmiyodur. 11 rankım battlegrounda giriyorum. Çoğunluk range zaten karşılıklı atışıyorlar giden meleeler 2-3 saniyede ölüyor. Ironbreaker sevdim ama olmadı range açacağım bende başka yolu yok gibi..
  • Bu oyunun pvpsi diğer oyunlara benzemez.Her classın bir rolü var.Ve bu rol illaki adam öldürmek değil.T2den itibaren tankların görevi healerlara protection atmak , kale kapılarını tutmak veya kale kapılarına saldırmak , healerları boş bırakmamaktır.Melee dpslerin görevleri kale içine sızıp içerden saldırı düzenlemek , kapı kırıldığında yukarı çıkartmamak veya kapı kırıldığında öncü saldırıyı gerçekleştirmek , healerları ve ranged dpsleri öldürmektir.Ranged Dpslerin görevleri kale surlarından aşağı aralıksız saldırı düzenlemek , dps ve healerları öldürmektir.Healerların görevinide artık biliyorsunuzdur.Yani bu oyunda şu class daha iyi diye birşey yok diğer oyunlardaki gibi.T1 pvpyi pvp zannedenler yanılmaktan öteye gidemezler öyle diyeyim.
    Neyse başlamışken healerlarıda söyleyeyim.
    Üç çeşit healer var bu oyunda.
    1.Melee healer
    2.Spell healer
    3.Pure healer

Melee healerlar warrior priest'ler ve disclipse of khaine'lerdir.Bu iki classın armorları diğer healerlara göre çok daha iyidir ve isterlerse gerçekten çok iyi melee dps yapabilirler.Bi anlamda paladin diyebiliriz.Healer olarak ise bireysel healden çok alan heal ağırlıklıdırlar.Öncü healerlardır.Heal atabilmek için dps yapmak zorundadırlar.Dezavantajları hareket halinde heal atamamalarıdır.

Spell healerlar shaman'lar ve archmage'lerdir.Bu iki classın armorları düşüktür.Spell attackları gerçekten iyidir.Özellikle dotları düşmana çok zor anlar yaşatabilir.Alan ve bireysel healleri orantılıdır.Heal atabilmek için dp yapmak zorunda değillerdir ancak ne kadar çok dps yaparlarsa o kadar etkili heal ; ne kadar çok heal atarlarsa o kadar etkili dps yaparlar.Dezavantajları hareket halinde heal atamamalarıdır.

Pure healerlar runepriestl'er ve zealot'lardır.Armorları çok düşüktür.Bireysel healde en iyi classlardır.Tek bir karakteri target aldıklarında o karakterin 4-5 kişi dalmadıktan sonra yatması çok zordur.Bire bir saldırılarda kendilerini koruyabilirler.Hatta rakiplerini yenebilirler.Toplu saldırılarda yapabilicekleri pek birşey yoktur ancak çok rahat kaçabilirler.Çünkü bu classların diğer healerlara göre avantajları hareket halinde çok seri heal atabilmeleridir.Daha etkili bir heal için dps yapmalarına gerek yoktur.Kısacası ne kadar çok willpower o kadar etkili heal.

Bişey daha söyleyeyim.T2 geçtiğinizde binek almanız gerekicek 20ye kadar rvr haritasında kullanabilirsiniz.20den sonra heryerde.Çoğu kişide binek olacağı için şart olacak almanız.Fiyatı 15g.Bu parayı toparlamanız için 2 yol var.Ya dileneceksiniz .Yada gidin butchering mesleğini alın.Warcampın biraz gerisinde bi mekanda fareler var bir sürü.Oraya gidin.Zaten tek vuruşta ölüyorlar.Onları öldürün ve kesin biçin.Çıkan şeyleri satın.Para kasarsınız öyle kolayca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nepheth -- 15 Eylül 2011; 14:16:10 >

• Yeni karakter açtım bugün sabah azgalda.Witch Elf açtım.Çok sardı buda.Hatta Zealotu geçtim .Devam ediyorum bakalım.Nick Ulessar.
     Warhammer Oynayanlar yada oynayacaklar.
  • quote:

Neyse ben vazgeçtim şimdilik.Azgalda t4e kadar kasıcam o zaman bakarım duruma göre transfer ettiririm belki.
    @Mikhaell
    Bu laflara artık cevap vermiyorum gereksiz çünkü.Ki o yeni oyun yapmaya çalışıyorlar dediğin oyun 4-5 tane arenadan oluşan lol benzeri bir oyun ki ne alakası var onuda anlayabilmiş değilim...

yalnız birşey sorucam. Tier 2 ne zaman gitsem ''bomboş'' 1 kişi bile yok. Mavi çubuk hediyeleri var epic fln. ama kimse olmadığı için kasamıyorum. 2 gündür her saat başı gidiyorum tier 2 ye kimsecikler yok neden acaba ? Sadece tier 1 dolu : /
  • T2 ve T3de 1 veya 2 warband toplanır ve bunlar sırayla dwarf , elf ve empire haritalarını gezerek kaleleri alır.O warbandlar hangi haritadaysa aksiyon ordadır.Chatten t2 girip where is the action diye sorarsan sana haritayı söylerler.Gidersen orda warbandı bulursun.Bulduğun gibi gir.24 saat full pvpni yap onlarla dolaşarak.Şu an warbanddayım mesela ben.Kapışıyoruz empirela.T2 ve T3 tek haritada geçmediği için karşılaşmıyorsun sen.
  • quote:

T2 ve T3de 1 veya 2 warband toplanır ve bunlar sırayla dwarf , elf ve empire haritalarını gezerek kaleleri alır.O warbandlar hangi haritadaysa aksiyon ordadır.Chatten t2 girip where is the action diye sorarsan sana haritayı söylerler.Gidersen orda warbandı bulursun.Bulduğun gibi gir.24 saat full pvpni yap onlarla dolaşarak.Şu an warbanddayım mesela ben.Kapışıyoruz empirela.T2 ve T3 tek haritada geçmediği için karşılaşmıyorsun sen.

T2 demisiniz ? Hangi haritadasınız ? T1 de savaş sürekli empire haritasında geçiyorda t2 yi çözemedim. Birde savaş olduğunda o haritada kılıç işareti çıkıyor sanırım bir bakayım... Chatten /tier 2 yazarak gireceğim herhalde kanala ?
  • /t2 yaz ve gir channela sonra sor nerde olduğunu şimdi ostlande gidiyoruz elfi kitledik.Order eziliyor şuan .
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.