Şimdi Ara

Warhammer Online- WRATH OF HEROES (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
1
Favori
5.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Yazuach

Ya iyi güzelde gold ne kadar zor geliyor ya.25k yaptım ama marayı alsammı almasammı şüpheye düştüm şimdi.Şu vampir kadında güzel duruyor of beya .Oyun güzel ama Warhammer'a geri dönüp rr kasmaya üşenenler için(ki ben mesela) bire bir olmuş.

Bence vampiri almayı bekle o zamana kadar da level kas. Çok iyi bir karakter teke tekte alaşağı edilmiyor.
  • Oyun looby sistemi ilemi oynanıyor.1 maç yaptım 6v6v6 olarak nedense pek beğenemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LawLess437

Oyun looby sistemi ilemi oynanıyor.1 maç yaptım 6v6v6 olarak nedense pek beğenemedim.

Evet öyle ama istersen 6 kişilik takımını kendin kurabiliyorsun. Warband var.
  • Para biriktirmeye başladım.Kendime bir hero almayı düşünüyorum.Ikkrik düşünmüştüm ama çok kolay ölüyor.Ücretsiz herolardan cüce olan ile oynuyorum.Çok sağlam.Ücretsiz herolardan en iyisi diyebilirim.Acaba hangi heroyu almalıyım ve şu bazen çıkan boss gibi kocaman yaratıklar alanla tek atıyor herkese bu bosslar nasıl çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 26 Mayıs 2012; 2:22:55 >
  • Oyunu oynayan kimse yok mu? Soruma cevap bekliyorum.
  • quote:

Oyunu oynayan kimse yok mu? Soruma cevap bekliyorum.

Biz forumdan 2-3 kişi oynuyoruz. İstersen katıl bize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jinora

quote:

Oyunu oynayan kimse yok mu? Soruma cevap bekliyorum.

Biz forumdan 2-3 kişi oynuyoruz. İstersen katıl bize.

Evet Jinora ile oynuyoruz sende gel takılalım beraber :D
  • Oyunda pek online değilsiniz sanırım.Yoksa kesin karşılaşırdık. Bende şu sıralar pek girmiyorum.Oyun çok sıkmaya başladı.T2 level 15 oldum.
  • Oynayan varmı hala yeni map falan gelmiş.
  • quote:

Oynayan varmı hala yeni map falan gelmiş.

Ben ne zamandır girmiyorum.Oyunun full pvp olması sanırım beni sıkıyor.Keşke boss kesebileceğimiz dungeonlarda olsaydı.
  • quote:

quote:

Oynayan varmı hala yeni map falan gelmiş.

Ben ne zamandır girmiyorum.Oyunun full pvp olması sanırım beni sıkıyor.Keşke boss kesebileceğimiz dungeonlarda olsaydı.

Günde 1-2 maç iyi oluyor ya.
  • Eskiden WoH'un kapanmasına gerçekten çok üzülmüştüm, Kuzenimle oynuyorduk ve aşırı keyif veriyordu. Knight'taki Pk tadını andırıyordu az da olsa.

Şimdi Endless Battle Çıktı bu oyuna benzer bir temada. Daha doğrusu fark var fakat WoH'a en çok benzeyeni diyebilirim piyasadaki oyunlar arasında. Oyunun sıkıntısı ise emekleme aşamasında olması ve az oyuncu olması. Mantık ise gayet yerinde ve Pvp tabanlı bir oyun olduğundan baya bir keyif veriyor Endless battle.
    Daha fazla skill ve geliştirme tarzı var Endless Battle'da oyunun sahipleri ilgilenirse ileride gereken ilgiyi görebilir.
    3 Ocak 2019 da çıktı göreceğiz bakalım.
  • OlanzapineDreams kullanıcısına yanıt
    2012 mesajlarımı okudum sayende. Bu oyunu zamanında bende oynamıştım ve güzel zaman geçirmiştim. 6v6v6 eğlenceliydi ama en önemlisi karakterleri ve oynanışı iyiydi.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.