Şimdi Ara

Warhammer 40,000 Space Marine (ÇIKTI)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
0
Favori
5.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunun PC demosunu steam den pre-order yapanlar deneyebiliyor. Demo tüm oyunculara ise 23 Ağustos ta açılacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord De Seis -- 9 Eylül 2011; 20:27:04 >

• güzel oyuna benziyor bi türlü deneyemedim warhammer i
  • Oyunun demosu herkese açıldı. Steam üzerinden indirebilirsiniz.
  • darksiders-gow karışımı bir şey olmuş. senaryo gene tırt. ''experimental device''
  • Ya bir tek ben mi şu warhammer oyununa alışamadım ?
  • Önceki Warhammer oyunlarına bakara aldanmayın. Onlar RTS idi.

Bu oyun TPS oyunu. Biraz Geow biraz Darksiders karışımı.
  • Oynadım demoyu güzel oyun.Gerçi oyunu güzel yapan şeyler yakın dövüş,executionlar ve jetpack.

Haa birde üstten rts oynadığımız karakterleri yakından kontrol etme hissi.

Son olarak sanırım oyunda coop olacak yani yüksek ihtimalle olur çünkü haritalar ben coop için yapıldım diye bağırıyor.
  • demoyu edinmek için steam kurmakmı lazım
  • oynadım demoyu..gerçekten çok beğendim..tam bir ork katliamı yaptım optimizasyon da iyi,grafikler güzel..Bulletstorm ile GeOW karışımı olmuş..ee daha ne olsun
  • demo güzel
  • Fazla konsol vari bi oyun olmuş shoot'm up gibi... ama yinede oynanır..
  • Single playerin haricinde MP'si de eğlenceli olacak sanırım fakat en fazla 1 ay sonra adam bulmak güçleşecek. Son zamanlarda firmaların kolaya kaçıp lobi sistemini oyunlarına getirmeleri yüzünden.
    Transformers: WfC de mesela harika bir multiplayera sahip. Ancak malesef lobide yarım saat kalsanız bir maç anca bulunuyor. Sırf bu yüzden alsam mı almasam mı diye düşünüyorum günlerdir..
    Dedicated sunucu yapsalar da kardeş kardeş oynasak
  • Beklediğim oyunlardan, herkesin beklediği gibi multiplayer ı ile öne çıkacak bir oyun. Alıp almama konusunda kararsızım sırf relic e katkı olsun diye bile alabilirim. Sevdiğim nadir oyun yapim firmalarından biri :)
  • Oyun çıktı bu arada başlığı güncelleyebilirsiniz..ilk izlenimim süper,tam bir ork katliamı yapıyorsunuz,deşarj olmak için birebir..optimizasyon süper,grafikler süper,atmosfer süper..ee daha ne olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: astraldoors

Oyun çıktı bu arada başlığı güncelleyebilirsiniz..ilk izlenimim süper,tam bir ork katliamı yapıyorsunuz,deşarj olmak için birebir..optimizasyon süper,grafikler süper,atmosfer süper..ee daha ne olsun

o sistemle bi zahmet iyi olsun optimizasyon

• canavar gibi oyun 12 de başladım yeni bırakabildim
  • Bulletstorm'a doyamamıştım pek,bu oyun ilaç gibi geldi.."more humans to kill" diye böğüren orkları haşamat etmek çok zevkli
  • oynadım güzel
  • oyun güzel ama forumda pek ilgi görmedi galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: zerolife

oyun güzel ama forumda pek ilgi görmedi galiba

warhammer ismi ilgi çekmemiştir. genelde rpg ve strateji severler warhammer'ı bilir, sever ve sayar. fps-tps bölümünde olduğu için milletin ön yargısı olabilir.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.