Şimdi Ara

WARFRAME [PS4 ANA KONU] PS4 ÇIKIŞ OYUNU (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
2
Favori
3.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Warframe: Empyrean | E3 2019 Teaser Fragmanı

• Oynaması Ücretsiz Warframe'e Empyrean Genişleme Paketi Yolda

WARFRAME [PS4 ANA KONU] PS4 ÇIKIŞ OYUNU

2013'te piyasaya çıkmasının ardından oyuncu sayısını belli bir seviyede tutmayı başararak kemik bir kitle edinen Aksiyon / RPG oyunu Warframe için yeni içerikler geliyor.

Oyunun TecnoCon sunumunda yapılan duyuruya göre oyuna yeni bir sinematik intro, birçok yeni silah, yeni bölümler ve içerikler sağlayacak.

Geliştirici Digital Extremes henüz net bir tarih vermemiş olsa da genişleme paketinin 2019 sonu veya 2020 başı gibi bizlerle olması bekleniyor.

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Oynamasi_Ucretsiz_Warframee_Empyrean_Genisleme_Paketi_Yolda-94806.htm

• Warframe | The New War Trailer - TennoCon 2019

-----

Warframe | The Duviri Paradox Reveal Trailer - Tennocon 2019

-----

Warframe | Wukong Prime

-----

Warframe | Empyrean Full Demo - TennoLive 2019

• oynayan bir grup varsa katılmak isterim.
  • Warframe Profile - Gauss

-----

Warframe | Saint of Altra Update Trailer

• Warframe: Rising Tide - Available Now | PS4

• Warframe: Empyrean | Available Now | PS4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 21 Aralık 2019; 15:27:13 >
  • Mart ayı boyunca oyunun 7. yılına özel ödüller var, kaçırmayın.

-----

Warframe | 7 Year Anniversary Free Rewards | PS4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 7 Mart 2020; 0:21:22 >
  • Bu oyun neden Türkiye'de tutmadı anlaması güç. Her şeyiyle Türkçe ve her şeyiyle ücretsiz olan oyunu Türkiye'de pek kimse konuşmuyor. Dünyada popüler ve çok oyuncusu var, ülkemizde de artmalı oynayan sayısı bence. Daha yeni başladım ama baya hoşuma gitti, adamlar sürekli geliştiriyorlar ve Türkiye'yi de önemseyip her şeyi Türkçeleştiriyorlar bu çok iyi bir şey. Destek olmak lazım.
  • Nakahella kullanıcısına yanıt
    Ben de beğenmiştim ara verdim oynayacak team yok diye. Acaba burada oynayan arkadaşlar var mı birlikte oynayabileceğimiz ?
  • Warframe - Operation: Scarlet Spear - Available Now | PS4

• Aktif olarak oynayan türk clanı varsa katılabilirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Warframe Profile - Protea

• Warframe | Heart of Deimos Teaser

• Heart of Deimos detaylandırıldı. 25 Ağustos'ta geliyor...

-----

https://blog.playstation.com/2020/08/01/how-digital-extremes-crafted-warframes-third-open-world-heart-of-deimos/

WARFRAME [PS4 ANA KONU] PS4 ÇIKIŞ OYUNU  WARFRAME [PS4 ANA KONU] PS4 ÇIKIŞ OYUNU  WARFRAME [PS4 ANA KONU] PS4 ÇIKIŞ OYUNU  WARFRAME [PS4 ANA KONU] PS4 ÇIKIŞ OYUNU

[TennoCon 2020] - Heart of Deimos Oynanış Demosu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 2 Ağustos 2020; 10:56:11 >

• Warframe'in Heart of Deimos Genişlemesi 25 Ağustos'ta Çıkacak

WARFRAME [PS4 ANA KONU] PS4 ÇIKIŞ OYUNU

Geliştirici Digital Extremes, TennoCon etkinliğinde oynaması ücretsiz bilim kurgu co-op aksiyon oyunu Warframe'e gelecek yeni içeriklerden bahsetti.

Oyunun üçüncü açık dünya genişlemesi Heart of Deimos 25 Ağustos'ta PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için eş zamanlı olarak çıkışını gerçekleştirecek. Infested adlı düşman grubuna ev sahipliği yapan Heart of Deimos önceki genişlemeler Fortuna ve Plains of Eidolon'a kıyasla daha küçük olsa da prosedürel olarak oluşturulan yeraltı mağaralarıyla daha yoğun bir dünya sunacak.

Heart of Deimos ile birlikte gelecek özelliklerden biri de Helminth Chrysalis sistemi. Bu özellik sayesinde oyuncular Warframelar arasında belirli yetenekleri aktarabilecek. Oyuncular Warframelerinden birini Helminth'e kurban ederek belirli yeteneğini diğerine aktaracak. İstediğiniz yeteneği seçemeyeceksiniz, sadece önceden belirlenmiş yeteneği seçmeniz mümkün olacak. Örneğin Mag için kışkırtıcı yeteneği. Prime Warframelar uygun değil.

Oyunun yeni Warframe'i Xaku oyuncu topluluğu tarafından tasarlanmış ve yetenekleri Void enerjiyi manipüle etmekle ilgili. Silahlarını Void enerji ile doldurarak verdiği hasarı artırabilir ve düşmanlarının ateş gücünü çalabilir. Xaku'dan sonra iki yeni Warframe olan Alchemist ve Wraithe de yolda.

Yeni başlayanlar için daha iyi bir eğitim bölümü içerecek yeni oyuncu deneyimi de Heart of Deimos ile birlikte oyuna eklenecek.

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Warframein_Heart_of_Deimos_Genislemesi_25_Agustosta_Cikacak-103494.htm

-----

[TennoCon 2020] Helminth Chrysalis

Warframe | Xaku, the Broken Warframe

Warframe | Xaku, the Broken Warframe

[TennoCon 2020] - Warframe | Hydroid Prime

[TennoCon 2020] - Lotus Statue

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 3 Ağustos 2020; 15:51:4 >

• Oyunu uzun süre oynadım. Kupalarını da yüzde yüz yapmak istedim ancak aylarca emek verdiğim iki tane seviye kasma kupası glitchlendi. Normalde bu güncellemeyi heyecanla bekliyodum ama yaşadığım olaydan sonra oyunda ışık hızıyla soğudum.

Eğer uzun süreli, farm üzerine kurulu oyunlardan hoşlanıyorsanız; Warframe bu konuda zirveye oynayan bir yapım. Gelecek güncellemeyle beraber yeni başlayan oyuncuların görevlerinde de değişiklikler olacakmış. Yani işin özü, daha başlamadan oyunu anlamayıp bırakanlar oluyordu. Artık yeni başladığınızda daha fazla elinizden tutacaklar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • inciteen kullanıcısına yanıt
    Kupa kasan kişiler aslında “hata olma, glitche yakalanma” ihtimallerini en baştan kabul etmeli. Hatta oyunlarda kayıt hatası problemine denk gelme olaylarına bile baştan hazırlıklı olmalı. Ben mesela RDR’nin Undead Nightmare ek paketinde glitche yakalanmıştım. Görevi yapmama rağmen görev gelmiyordu. Oyun boşluğa girdi. Ve oyuna baştan başlayacağım. Ben şahsen bunların olma ihtimalini en baştan kabul ediyorum. Hatta oyuna baştan başlayacağım halde oyuna küsme durumum olmadı.

Bu arada Warframe’e gelecek olursam, oyuna başlayan kişiler kolay kolay oyunu bırakamaz. Çünkü gerçekten ne olacağını merak ediyorsunuz. Oyun gerçekten sürükleyici. Zaten sırf bu yüzden PS5’e de geliyor. Hatta bana kalırsa oyun baya baya çizgisel. Hikaye üzerinden ilerliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 3 Ağustos 2020; 19:29:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Kupa kasan kişiler aslında “hata olma, glitche yakalanma” ihtimallerini en baştan kabul etmeli. Hatta oyunlarda kayıt hatası problemine denk gelme olaylarına bile baştan hazırlıklı olmalı. Ben mesela RDR’nin Undead Nightmare ek paketinde glitche yakalanmıştım. Görevi yapmama rağmen görev gelmiyordu. Oyun boşluğa girdi. Ve oyuna baştan başlayacağım. Ben şahsen bunların olma ihtimalini en baştan kabul ediyorum. Hatta oyuna baştan başlayacağım halde oyuna küsme durumum olmadı.

Bu arada Warframe’e gelecek olursam, oyuna başlayan kişiler kolay kolay oyunu bırakamaz. Çünkü gerçekten ne olacağını merak ediyorsunuz. Oyun gerçekten sürükleyici. Zaten sırf bu yüzden PS5’e de geliyor. Hatta bana kalırsa oyun baya baya çizgisel. Hikaye üzerinden ilerliyor.
    Hocam birincisi bildiğin gibi bu online bir oyun. Kayıt dosyası gibi bir olay yok. Öyle olsa, yeni oyuna başlardım ve kupayı alabilirdim belki. Dediğin gibi bunu kabullenmiş olurduk.

Ama durum tamamen farklı. Şöyle bir ayrıntı daha var, bu kupada glitch yaşayan sadece benim. Forumlarda falan yine aratmama rağmen benden başka yaşayan yok. Müşteri hizmetleri bir sonrki güncellemede sorunun çözüleceğini söylüyor ama sorunu çözülen ben mi ( kupa gereksinimini hali hazırda yapmış )yoksa kupa gereksinimlerini yeni yapacak insanları mı kast ediyorlar belli değil. Ben bu olayda haksız olduğumu düşünmüyorum. Oyunu hataya sürükleyecek de hiç bir şey yapmadım. Tamamen yapımcının suçundan kaynaklanıyor -ki çok ağır şekilde konuştum ve kabul edip, hak vermekten başka bir şey yapamadılar. Ama olan bizim emeklerimize oldu.

Oyunu 6 aydır düzenli. Bir kaç yıldır da aralarda girip oynadım. Max seviyeye gelmesem de hikaye görevlerinde falan sondayım. Oyunu tamamen bırakmadım tabi illaki güncelleme neler getirmiş girip bakacağım. Ancak bu kupalar düzelmezse, mecburen tamamen bırakacağım. Sadece kupa için oynadığım bir oyun da değildi ama aylarca verdiğim emeğin, gözlerimin önünde hiç olmasını da gönlüm razı olamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inciteen -- 3 Ağustos 2020; 20:32:6 >

• inciteen kullanıcısına yanıt
    Yok hocam, ben Warframe özelinde değil de genel olarak bütün oyunlar için öyle söyledim. Benim zamanında farklı farklı oyunlarda böyle şeyler başıma geldiği için kendimi ona göre hazırlayıp, olacak şeyleri kabul ediyorum. Bu sebeple şahsım adına küsme olmuyor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.