Şimdi Ara

Warface [ANA KONU] (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
677
Cevap
9
Favori
35.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BÜYÜK KONUŞAN ADAM

quote:

Orijinalden alıntı: honhon12

Beyler lobby de sol üst köşede bir yazı vardı hatırlamıyorum ne yazıyordu ona tıklayınca pvp moduna geçiyor bende geçenlerde buldum :D

Harbi mi Hocam tam olarak kontrol edip, iletir misin? Co-op oynuyoruz biz de paso

Hocam versus veya co-op yazar ekranın sol üstünde hangisindeyseniz onu yazıyor galiba o yazıya tıklayın değişiyor :D
  • Oyun çok boş. İnşallah beta bittiğinde bu kadar boş olmaz. Biliyorum beta key bekleyen çok kişi var ama mutlaka 1000'lerce key dağıtmışlardır. Oyunda taş çatlasın 10 oda var.

Oyun harika bu arada. Unsustainable nickim görenler vardır mutlaka
  • quote:

Oyun çok boş. İnşallah beta bittiğinde bu kadar boş olmaz. Biliyorum beta key bekleyen çok kişi var ama mutlaka 1000'lerce key dağıtmışlardır. Oyunda taş çatlasın 10 oda var.

quick play dediğim zaman bazen botlara karşı oyun açıyor bazen de multiplayer olarak bir mapde kapışıyoruz. Nasıl ayarlıyoruz bunu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: metallurgy

quote:

Oyun çok boş. İnşallah beta bittiğinde bu kadar boş olmaz. Biliyorum beta key bekleyen çok kişi var ama mutlaka 1000'lerce key dağıtmışlardır. Oyunda taş çatlasın 10 oda var.

quick play dediğim zaman bazen botlara karşı oyun açıyor bazen de multiplayer olarak bir mapde kapışıyoruz. Nasıl ayarlıyoruz bunu?

Botlara karşı yani co-op oynamak istiyorsan sol üst köşede Co-op'a tıklayacaksın. Aşağıdaki menüden Mission'dan istediğin göreve gireceksin.
    Pvp yapmak istiyorsan yine soldan Versus'a girip aşağıdaki menüden Rooms'a girip istediğin odaya gireceksin(Maalesef çoğu zaman oda bilene olmuyor)

Quick play'le uğraşma anlayacağın.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: metallurgy

quote:

Botlara karşı yani co-op oynamak istiyorsan sol üst köşede Co-op'a tıklayacaksın. Aşağıdaki menüden Mission'dan istediğin göreve gireceksin.
    Pvp yapmak istiyorsan yine soldan Versus'a girip aşağıdaki menüden Rooms'a girip istediğin odaya gireceksin(Maalesef çoğu zaman oda bilene olmuyor)

Quick play'le uğraşma anlayacağın.

çok teşekkür ederim. sol üste hiç bakmamışım.

• Ne zamana gelir Davet.Bugün gönderdim.
  • Avrupa betası ilk çıktığı gün oyunu indirdim ve oynadım. Aradan zaman geçti bugünde bir girelim dedik %3'ten başladı ve oyunu yeniden indiriyor Rus betasında da mail.ru sürekli oyunu yeniden indiriyordu. Güncelleme mi yapıldı oyuna yoksa bana özel bir sürpriz mi bu şimdi? her oynamak istediğimde oyun indiriyorum yahu. Ayrıca oynadığım askerde silinmiş, yeniden karakter oluşturup tekrar oyuna başladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BLaCK-SLaYeR -- 19 Şubat 2013; 23:54:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BLaCK-SLaYeR

Avrupa betası ilk çıktığı gün oyunu indirdim ve oynadım. Aradan zaman geçti bugünde bir girelim dedik %3'ten başladı ve oyunu yeniden indiriyor Rus betasında da mail.ru sürekli oyunu yeniden indiriyordu. Güncelleme mi yapıldı oyuna yoksa bana özel bir sürpriz mi bu şimdi? her oynamak istediğimde oyun indiriyorum yahu. Ayrıca oynadığım askerde silinmiş, yeniden karakter oluşturup tekrar oyuna başladım

Ben hergün giriyorum oyuna. Dediğin gibi bende de şu an güncelleme var. Karakter silinmiş mi görücez.

Edit:

quote:

Betamız gittikçe büyüyor! Warface'in ilk ciddi güncellemesi içerik ve teknik sorunları hedef alıyor. Bu güncelleme ile karakterler de sıfırlanıyor ki yeni özellikleri rahatlıkla deneyip, farkı görün!

Önümüzdeki günlerde çok daha fazla davet gönderiyor olacağız, e-postalarınızı kontrol etmeyi ihmal etmeyin!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kill or Be Killed -- 20 Şubat 2013; 2:08:28 >

• Arkadaşlar e-mail adresimi gönderdim onay gibi birşey geldi. Gface.com sitesine üye de olamadım indiremiyorum da betayı neler yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz?
  • Arkadaşlar ben kapalı beta aldım indirdim benim c doldu ama oyun masaüstüne gelmedi. Şuan gface de oynuyorum ve benim için pek iyi olmuyor. Ve c de boşyer kalmadı. nasıl bulabilirim bu oyunun dosyasını?
  • arkadaşlar oyuna girerken tam göz olan reklam bitiyooyun hata verip kapanıyor nasıl çözeriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonunda davet geldi hadi hayırlısı
  • Davet gelmiş indiriyor birşeyler
  • Oyunda siyah ekran sorunu ve server ile ilgili problemler mevcut. Gün içinde düzelecektir
  • Vuruş hissi hiç yok bu oyunda
  • Clan kuralım isterseniz arkadaşlar. Oyun baya sardı.
  • Oyuna giremiyorum. gface'den açıyorum oda seçiyorum ready yapıyorum loading diyor kalıyor
  • Bana da davet gelmiş birşeyler yüklüyor bakalım
  • rezerve ettirmiştim oyunu unttum gelmiş hemen indiriyorum.
  • Türkiye'ye bir gelse süper olur heyecanla bekliyorum
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.