Şimdi Ara

Warface [ANA KONU] (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
677
Cevap
9
Favori
35.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • olaya bak ne olur ne olmaz diyerekten yedek emailime de kayıt olmuştum, asıl mailime değilde yedek maile geldi davet, şimdi indiriyorum herkese bol şans
  • Warface Davetiyeleri E-mailler'inize Gönderilmeye Başlandı. Geen Kutunuzu ve Spam (Gereksiz) Kutunuzu Lütfen Kontrol Edin.

- Warface -
  • Hala davetiye gelmedi. Şansa bak
  • Banada gelmiş davetiye çok önceden kayıt olmuştum indiriyorum şuan inşallah güzel ve hilesizdir :D
  • Beyler PvE mod oynamaktan bıktım PvP moduna giremiyor muyuz :D
  • Sadece PvE mi var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BÜYÜK KONUŞAN ADAM

Sadece PvE mi var?

Ben sadece pve ye girebildim bazı yerlerde pvp de var diyor ama varsa da bulamadım :D
  • quote:

Oyunun en büyük özelliği ise günümüz savaşlarında geçmesi ve de ÜCRETSİZ olması

oyun ücretsiz mi olacak ya?
  • quote:

Orijinalden alıntı: honhon12

quote:

Sadece PvE mi var?

Ben sadece pve ye girebildim bazı yerlerde pvp de var diyor ama varsa da bulamadım :D

Yanlışın olabilir hocam. Çünkü en fazla 8v8 yapılabiliyor diye bir şey okumuştum.
  • quote:

quote:

quote:

Sadece PvE mi var?

Yanlışın olabilir hocam. Çünkü en fazla 8v8 yapılabiliyor diye bir şey okumuştum.

Buyrun hocam girerken bu ekran çıkıyor pvp moduyla ilgili bir şey yok
    Warface [ANA KONU]

• ben kayıt oldum. Adresim bir mail geldi onaylama maili onayladım şimdi ne yapacağım bekleyecekmiyim gelmesini yoksa gelse direk geliyormuydu ?
  • sımdı kaydolsam gelme ıhtımalı varmı?
  • CRYTEK barbie giydirme oyunu yapsın oynarım.
  • Davetiye geldi
  • arkadaşlar pvp oynamak için ne yapmamız lazım. hep co op oynuyor. bir de silah falan nasıl satın alacağız anlamadım pek karışık. şöyle inceleme falan koysanız
  • Ben hala bekliyorum davetiyeyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugrul6733

arkadaşlar pvp oynamak için ne yapmamız lazım. hep co op oynuyor. bir de silah falan nasıl satın alacağız anlamadım pek karışık. şöyle inceleme falan koysanız

PVP yok sanırım şimdilik. Ben de bulamadım.

Lobby'e girdiğinde 3 tane seçenek çıkıyor "x Shotgun, Armor, Helmet" diye. Birisini seçiyorsun ve göreve başlıyorsun. Göreve girdikçe % artıyor ve kiliti açıyorsun. Kilit açıldığında da $ ile alıyorsun.

3. görevi bir türlü geçemedik. Adam gibi kimse çıkmıyor ki.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tugrul6733

arkadaşlar pvp oynamak için ne yapmamız lazım. hep co op oynuyor. bir de silah falan nasıl satın alacağız anlamadım pek karışık. şöyle inceleme falan koysanız

PVP yok sanırım şimdilik. Ben de bulamadım.

Lobby'e girdiğinde 3 tane seçenek çıkıyor "x Shotgun, Armor, Helmet" diye. Birisini seçiyorsun ve göreve başlıyorsun. Göreve girdikçe % artıyor ve kiliti açıyorsun. Kilit açıldığında da $ ile alıyorsun.

3. görevi bir türlü geçemedik. Adam gibi kimse çıkmıyor ki.

peki bu görev mörev onları nasıl yapıyorsunuz ? yukarıda bir co op var bir de versus modu var. hangisinde oynuyorsunuz siz ?

• Beyler lobby de sol üst köşede bir yazı vardı hatırlamıyorum ne yazıyordu ona tıklayınca pvp moduna geçiyor bende geçenlerde buldum :D
  • quote:

Beyler lobby de sol üst köşede bir yazı vardı hatırlamıyorum ne yazıyordu ona tıklayınca pvp moduna geçiyor bende geçenlerde buldum :D

Harbi mi Hocam tam olarak kontrol edip, iletir misin? Co-op oynuyoruz biz de paso
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.